Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84027 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:11:44 pm »
Zaistniała możliwość odpalenia serwera l2 dla naszej strony. Na razie wszystko jest w sferze planów i potrzebujemy waszej opinii.
Właśnie: czy byś grał? Jeśli byś grał to wolałbyś C4 czy C5 (off), jakie raty?
Proszę o konstruktywne wypowiedzi.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:19:35 pm »
no ja chetnie bym poprobowal, ale mysle ze c5 i raty jakies typu x100-x500 z GMshopem, zeby nie trzeba bylo farmic za wiele i byla fajna zabawa

wiem  ze mowicie, ze takich servow jest na peczki, ale przeciez chodzi o to, zeby ludzie z forum zamiast  sie szwendac po innych grali na swoim, nie? ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:21:52 pm »
Dla dłuższej zabawy polecamy rates 1x :]

Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:22:20 pm »
tak moim zdaniem to lepiej juz c4 bardzo dobrze dopracowane niz c5 średnie... ale jakby wam sie udalo dac c5 off to ho ho... rate hmm zdaje mi sie że w granicach 10-15 (max), bo x3,x4,x5 juz jest duzo dobrych,srednich serverow wiec taki mialby cos innego...
ale pomysł jak najbardziej ok
~taki  bedzie fight bo.pl > epi :)


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:22:30 pm »
Ooooo, no to jest marzenie mojego zycia, drogi Saladinie i uwazam ze pełne(!?) c5 przyciagnelo by ludzi, ale na c4 byloby rowniez ok. Mysle, ze jest to naprawde swietny pomysl, niecierpliwie czekam na dalsze info :) mam nadzieje ze pomysl nie upadnie tak szybko jak sie (zapewne) zrodzil :]

Mysle, ze raty 7x byly by odpowiednie:)


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:27:53 pm »
c5 byłby to modowany c4, coś pokroju supreme, ale myślę że lepiej. Ale chyba za wcześnie by o tym mówić. na razie wypowiadajcie się co byście chcieli.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:30:30 pm »
Wystarczylo by mi pełne C4, raty ok 7x lub 15x, bez gm shop i innych udziwnien, poprostu normalne retailowe c4, cos co byloby bardzo do retaila podobne. I gramy, gramy :) Co do modowanych c5 roznie do bywa, wiec za wiele nie wymagam :P


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:31:58 pm »
Cytuj
Wystarczylo by mi pełne C4, raty ok 7x lub 15x, bez gm shop i innych udziwnien, poprostu normalne retailowe c4, cos co byloby bardzo do retaila podobne. I gramy, gramy
Nic dodac nic ująć.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:32:44 pm »
Moze byc,raty x15 dla mnie hero,nobless,full S grade,boss jewlery,ST/Titan i moge ew.zagrac.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:35:50 pm »
Krążą po świecie pliki C4 ze skillami C5 które trzeba trochę poprawić, nie radzę bawić się w fuzję l2j z offem jak zrobili to na supreme (bleh!). Imo skille do miłego grania wystarczą ponieważ prawdziwego C5 jeszcze długo na serwerach nie będzie a szkoda paprać się w syfie jaki panuje w tych plikach.

Jeśli o mnie chodzi to ja odpadam ponieważ zrobię na Roxy wszystko czego jeszcze w L2 nie zrobiłem i albo ide na retail albo przerzucam się na wow. Zresztą nie chciałbym znowu zostawiać postać nad którą długo pracowałem i dorobiłem się dobrych rzeczy. Jeśli będę mógł to pomogę wam w pracy, gl

#EDIT

Nie dawajcie Dohidowi admina ani gma na servie jeśli chcecie mieć jakąś populacje bo on wszystkich wybanuje np za to że do seta composite założycie blueskin boots.

Z drugiej strony to dla mnie za mała kara za takie bezguście... ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2007, 10:44:33 pm wysłana przez R.I.P. »


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:53:25 pm »
Ooooo, no to jest marzenie mojego zycia, drogi Saladinie i uwazam ze pełne(!?) c5 przyciagnelo by ludzi, ale na c4 byloby rowniez ok. Mysle, ze jest to naprawde swietny pomysl, niecierpliwie czekam na dalsze info :) mam nadzieje ze pomysl nie upadnie tak szybko jak sie (zapewne) zrodzil :]

Mysle, ze raty 7x byly by odpowiednie:)
W sumie nic dodać nie trzeba. Dla mnie C4 jest ok. Ale jak by wysło całkiem przyzwoicie z C5 to czemu nie. Fajny pomysł tylko żeby nie upadł...


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:59:58 pm »
Ja bym pogral na C4 PTS, lub jakims lekko zmodowanym z ratami 15x - 50x


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:02:24 pm »
Cytuj
Krążą po świecie pliki C4 ze skillami C5 które trzeba trochę poprawić, nie radzę bawić się w fuzję l2j z offem jak zrobili to na supreme (bleh!). Imo skille do miłego grania wystarczą ponieważ prawdziwego C5 jeszcze długo na serwerach nie będzie a szkoda paprać się w syfie jaki panuje w tych plikach.

Racja.

Proponuję ratki 7x - optymalne.

Co do obecności na serwerze to nie wypowiem się jeszcze. Nie chcę rzucać słów na wiatr. L2 zaczyna mnie nudzić i muszę odpocząć bądź przeżyć poważny szok ( czyt. obecność na retku z interlude ) żeby wrócić do gry. Z drugiej strony fajnie by było poznać ludzi z forum w świecie L2 ( na żadnym serwerze po interwencji FBI w sumie się niczego szczególnego nie dorobiłem - powyżej B gratów nie wyszedłem więc przesiadka była by bezbolesna :P ), miałem tylko przyjemność grania z tą mniej znaną 'ekipą' :P


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:17:25 pm »
Swietny pomysl!
Co do rate...server raczej nie bedzie mial wielkiej populacji wiec ustawianie w przedziale 1-15 jest lekko bezsensu ponadto wydaje mi sie ze server bedzie nastawiony na fajna zabawe w gronie ludkow z forum wiec koks na rate 1-15 nie jest dobrym pomyslem proponuje rate 30-50
Powienien byc gm shop z przynajmniej B llub C gratami(o craftingu mozna zapomniec raczej...)
Kronika c5(c4 modowane na c5) poniewaz wprowadza wiele iststnych zmian w balansie postaci(imho jest to najbardziej zbalansowana kronika)
Wpadlem na genialny pomysl...gdy juz powstanie taki serwer mozna w kontrolowanych warunkach urzadzac i nagrywac duele postaci na tym samym lvl z tym samym sprzetem  a filmy wrzucac do tematow o klasach...moze bedzie mniej postow  w stylu "BD>Glad w pvp"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2007, 11:26:42 pm wysłana przez Thaald »


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:22:09 pm »
imo 15 to sredni pomysl bo srednie raty , ani to hi rate ani szczegolny powod do dumy z postaci na tkim serwie :) x5 albo x7 i c4/c5 <<< taki chłyt matekingowy ;)


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:39:29 pm »
C4 z ratami x5 do x7. Mimo wszystko rozmawialiśmy już o tym z Saladinem i zna on moją opinię więc nie będę się już tutaj rozwodził.
Co do ankiety, GMem bym grał ;] ale to i tak diabli wezmą [kra, kraaa].


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:40:03 pm »
Ja bym dał raty x5 i ustawił max lvl na 40 i do tego wyłączył questy na drugą profke... to byłoby coś^^


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:55:57 pm »
Po zapoznaniu się z nowymi warunkami dochodzę do wniosku, że to jednak ma całkiem spore szanse powodzenia.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:09:47 am »
Dohid moim zdaniem raty x3-x7 nie mają sensu... z prostej przyczyny, gdyz jest teraz dosc sporo b.dobrych serverach o tych ratach (dex,sup,abyss,epi,...) wiec ludzie mają w czym wybierać.  A brakuje właśnie takich serverów z mid rate 15-20x a nawet 30x, tak dla niektorych gm shop bylby dobrym rozwiazaniem, (ja nie mam nic do tego max B grade) kazdy pamieta server z l2p genesis gdzie był gm shop ale wszystko sprawowało sie dobrze... dopiero po wejsciu c4 ludzie zaczeli sie ubierac w A grady ale to i tak niewielki procent ludzi tam obecnych, chociaż z drugiej strony pod koniec genesis gospodarka byla tak zrujnowana, a w prosty sposob mozna bylo sie dorobic 10kkk i trzeba bylo rozkladac po postaciach kilku... ogolnie wolabym bez gm shopa, ale jesli to ma byc server 4 fun a tak chyba ma byc? to trzeba by sie zastanowic nad tym fantem...
~czeka was z Saladinem troche nocy zarwanych rozmyśleniami :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:23:15 am »
Hura bede GMem ^^


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2007, 01:28:38 am »
Nie nastawiajcie sie na serwer "for fun" - jak mamy stawiać to już konkretną maszyne.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2007, 07:38:07 am »
Nie nastawiajcie sie na serwer "for fun" - jak mamy stawiać to już konkretną maszyne.
Popieram, tak naprawde dobrej 7x nie ma, wiec mozna zajac te luke.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2007, 08:26:40 am »
No wiec tak. Proponuje obejrzec pliki L2J Delta teamu (off). Calkiem interesujące. Wszystko tam działa, w zasadzie moznaby powiedziec, ze to "pelne" C5 (gre tez bym wolal c5 niz c4, a server delty moZnaby calkiem ciekawie przerobic) ;). Proponowałbym raty od 3-7, gdyz na takich gra sie najciekawiej ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 08:28:53 am wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2007, 09:38:00 am »
na mnie możecie liczyć...... Co do plików delty to raczej bym wziął 99nets..... Ale wybór nalerzy do Admina......


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2007, 09:42:58 am »
Oddałem głos na tak  :)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+