Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 83820 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:24:51 am »
oj tak tak :D sprac sie z ryltarem,serdlem czy devourem to prawdziwa przyjemnosc :P ..raty okolo 7-10,c4 modowane na c5 (w sensie skilli ale lokacje moga byc z c4,tylko dodajcie te ch z c5 :P),gralbym napewno,niedlugo na epi osiagne to do czego daze (1-szy eva's templar na epi) i najpewniej sie z tamtad bede zmywal :) a ze jeszcze sie ucze grac to chetnie bym sie od was pouczyl...poza tym swiadomosc ze tworcy sa z krakowa,z mojego miasta jest niezmiernie podniecajaca ze tak powiem :P


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:27:16 am »
Jak wyzej, c4 modowane na c5 ale raty max 3-4x.
Dlaczego akurat c5 ?? By wyeliminowac mass nuki, necro, bla bla bla bla..zeby gra nabrala jakiegos balansu...juz mnie brzydzi widok samych karmianow :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 10:33:57 am wysłana przez prz3m3k »


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:30:46 am »
Raty - jak wyzej (x3 - x4) nie wiecej. I bez udziwnien prosze ;) - "Pelny" C4 wystarczy.
A jesli chodzi o C5 - to predzej, czy pozniej bedzie dostepny... jest tylu chetnych na dobre "pliki",
ze w koncu ktos sie za to wezmie.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:32:01 am »
najpewniej sie z tamtad bede zmywal

Qurde tylko ty mnie wspierasz duchowo w ally a ja chce jeszcze subke zrobić mojej spoilerce  8)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:32:16 am »
Tyle, ze już malo osob ma c4 :). Przynajmniej wsrod tych, ktore znam.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:49:06 am »
najpewniej sie z tamtad bede zmywal

Qurde tylko ty mnie wspierasz duchowo w ally a ja chce jeszcze subke zrobić mojej spoilerce  8)
spoko spoko :P przytankowalem wszystkie subkowe bossy raz to zrobie to i drugi raz :P a wiesz ze po tym "wystepie"  w ToI "wrog" (znaczy ktos z WL-ow) chcial mnie wynajac do tankowania? :D
offtop mode off-mimo wszystko nadal lepsze c4 pts niz zbugowane c5,ale wierze w ludkow forumowych i ich umiejetnosci i zbalansowanie skilli z c5 :) aco do rat...3-5,w tym polu jest duza konkurencja natomiast w polu 7-12 juz taka nie jest i bron was panie boze przed gm shopami :D ew moznaby sprzedawac ss-y i bss-y c i d grade na poczatku,ale nic wiecej ;)


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:06:03 am »
Popieram post wyżej :D Raty najlepiej ok 10x właśnie i wprowadziłbym jedna zmianę: dodać kotka do zmiany klasy albo marki w grocery... Żeby można było i zmienić tak profkę, i zrobić questa... Było tak kiedyś na existence i było naprawdę b.fajnie

pozdrawiam


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:07:41 am »
@up
My nie chcemy kopii DN tylko serva jak najbardziej zblizonego do retaila;]


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:09:03 am »
MOzna pogodzic kota z markami, a mianowicie zrobic tak, zeby zmiana klasy kosztowala u niego :)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:11:43 am »
Ehh to juz lenistwo i 1 stopien do piekla...zacznie sie od kotkow, markow itp....potem zaczna domagac sie wprowadzenia mana potow, npc buffera, autolearn skills i innych ustrojstw i o to w ten sposob otrzymamy drugie DN.

Udziwnieniom stanowczo mowimy nie.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:14:29 am »
WIesz. Dużo osób nie będzie chcialo robic questow, wiec to rozwiazanie jest calkiem dobre.

ALe w takim wypadku trzeba w prost powiedziec, ze nic innego nie zostanie dodane. Takie jest moje zdanie ;)
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:18:06 am »
Udziwnieniom Nie - zgadzam sie, ale:

1. SSD, BSSD, SSC, BSSC - to jest warte umieszczenia w sklepiku - przynajmniej na poczatek.
Sprawa jest prosta - na poczatku bedzie (zalozmy) 10 krasi na serwie, ktorzy beda to robic - chcesz ich szukac po calym L2?

2. Marki - jak pomysle, ze bede musial znowu robic wszystkie questy na 2 zmiane profki (SH) to slabo mi sie robi.
Po tych kilku "przesiadkach" serwerowych, jakie zaliczylem (3) znam juz je wprawdzie na na pamiec, ale wybacz
nie mam ochoty biegac po kilku miastach w ta i z powrotem, po to tylko, zeby pogadac z 50 npc...
Sa fajne questy, ktore zawsze bede robil - bo daja Ci satysfakcje i troche radochy z grania,
ale wybacz - bieganie od npc do npc i pogaduchy uwazam za beznadziejne...
Wole zadzwonic do tesciowej - tu przynajmniej bede mial troche "Action" w rozmowie  :rotfl:


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:22:48 am »
Racja. NA początek moznaby zrobić ssd bssd ssc i bssc. Przynajmniej do czasu gdy pojawi sie wiecej krasi, wiec tak jak pisze Koszalek.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:29:46 am »
Hmm co do tych shotow moge sie zgodzic...byle nie na dlugo.
A co do kotkow na zmiane profesji/markow w grocery...zdecydowanie jestem na NIE.
Nie chce Ci sie robic tych 3 questow ?? tzn, ze nie chce Ci sie levelowac ;P Jestem przeciwko lenistwu ;]...ale to tylko moje skromne zdanie ;]...moze jeszcze dac auto reward za inne questy bo innym nie bedzie sie chcialo robic ??:> <joke>:P



Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:39:23 am »
Ty chyba czytac nie umiesz ?? Albo masz cos nie tak z osrodkami odpowiedzialnymi za zwiazki logiczno - przyczynowe ??
Po prostu beznadzieja .... Wez przeczytaj sobie mojego posta, zastanow sie, a pozniej powiedz cos, jak chcesz, tylko tym razem
podrap sie moze po srodku czola cyrklem - sam nie wiem - zrob cos, cokolwiek, co zmusi cie do myslenia zanim cos powiesz.
Czy ja powiedzialem, ze nie chce mi sie levelowac? Albo, ze nie chce mi sie robic questow??

jak pomysle, ze bede musial znowu robic wszystkie questy na 2 zmiane profki (SH) to slabo mi sie robi.
Po tych kilku "przesiadkach" serwerowych, jakie zaliczylem (3) znam juz je wprawdzie na na pamiec, ale wybacznie mam ochoty biegac po kilku miastach w ta i z powrotem, po to tylko, zeby pogadac z 50 npc...
Sa fajne questy, ktore zawsze bede robil - bo daja Ci satysfakcje i troche radochy z grania,
ale wybacz - bieganie od npc do npc i pogaduchy uwazam za beznadziejne...
Wole zadzwonic do tesciowej - tu przynajmniej bede mial troche "Action" w rozmowie  :rotfl:

I na podstawie tego piszesz swojego posta:

Hmm co do tych shotow moge sie zgodzic...byle nie na dlugo.
A co do kotkow na zmiane profesji/markow w grocery...zdecydowanie jestem na NIE.
Nie chce Ci sie robic tych 3 questow ?? tzn, ze nie chce Ci sie levelowac ;P Jestem przeciwko lenistwu ;]...ale to tylko moje skromne zdanie ;]...moze jeszcze dac auto reward za inne questy bo innym nie bedzie sie chcialo robic ??:> <joke>:P

Pogielo cie stary!
Oi Oi - jak ja kocham takich ludzi - chce koniecznie zablysnac - zlozy pare literek razem - i wydaje mu sie, ze palnal cos madrego...
Takich glupot to ja dawno nie czytalem ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 11:48:11 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:49:37 am »
@Koszalek
<troll_mode_on>
Przeczytalem bardzo dokladnie i wyrazilem swoja opinie co do tych markow/kotkow i niecheci do robionia q na profki. No ale jak nie umiesz sie pogodzic z czyims zdaniem to tylko i wylacznie Twoj problem...coz bywa:P
Aaa "Stary" to mozesz sobie mowic do swoich kolegow z podworka/pracy/szkoly...nie jestem Twoim kumplem, wiec nie zycze sobie takich prostackich okreslen ok?
<troll_mode_off>


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:52:08 am »
Ja bym zagrał.Raczej wolałbym C5 bez GM shopa.Rate to tak od 4-15 nie więcej...
x2 napewno nie go już grałem  - dłuuudo szło ale doszłem do 53lvl przez 47dni i kilka godzin ....


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:57:49 am »
Jesli "stary" jest dla Ciebie obrazajace to przepraszam MLODY.
O powiedzeniu w tym kontekscie na kogos "stary" mozesz sobie poczytac - dowiesz sie o kilku ciekawych zwrotach uzywanych "zwyczajowo"
O tym jak dokladnie czytasz juz sie wypowiedzialem i nie bede sie powtarzal.
Opinia na temat mozesz dzielic sie z kim chcesz i jak chcesz, ale opinie o innych zachowaj dla siebie

Nie chce Ci sie robic tych 3 questow ?? tzn, ze nie chce Ci sie levelowac ;P Jestem przeciwko lenistwu ;]...ale to tylko moje skromne zdanie ;]...moze jeszcze dac auto reward za inne questy bo innym nie bedzie sie chcialo robic ??:> <joke>:P

prostackie to jest wydawanie lekkomyslnych opinii o innych.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:58:27 am »
Czy każdy temat musi się zawsze kończyć awanturą  :?:
Przecie tu chodzi tylko o podanie propozycji.
Ja wcześniej jak byłem na existence to miałem kotki na profki jak się przeniosłem na EPI to wydawało mi się że nie zrobie żadnego questu  :) teraz jak Koszałek znam je na pamięć bo wszystkie postacie mam po 2 profce i na dokładkę pomagałem "młodym" klanowiczom robić ich questy.
Gdy bym miał robić na nowym serwie to pewnie znowu jedna z postaci był by WS albo BH/była by to postać którą bym robił czwarty raz/.
Ale sam nie wiem czy dawanie kotów było by dobre bo każdy by zmieniał postacie co tydzien jeszcze przy wższych ratach niż x3.
Co do ss to faktycznie mogły by na początku być w grocery.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:01:57 pm »
A i jeszcze jedno w sprawie rat:

7-10x

- rate adeny większy od rate expa bo inaczej będziemy siedzieć w c grade na 65lvlach,
- stosunkowo wysoki rate questowy.

Co do marków: najlepiej żeby były w sklepie albo właśnie u kotka do kupienia. Jak ktoś nie chce może zrobić questa nikt mu nie broni :)

C4 czy C5 mnie to obojętne, ale wolałbym chyba jednak C5 z racji lepszego balansu klas.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:18:18 pm »
@mussaszi
I tu sie zgadzam z Toba w 100%. Questy na profke mimo tego,z e niektorym wydaja sie nudne i monontonne sa nieodlacznym elementem L2. Wprowadzajac kotki/marki wykroilo by sie czesc gry. Wg mnie wlasnie od tego tak sie zaczyna "cheating" w grze. Ludzie marudza, ze questy sa monotonne...ok wprowadzaja szybka zmiane profki, potem uznaja, ze lvl'ing jest dluuugi i monotonny, wiec zaczyna sie botowanie itd, itp :/ Mozna by dluugo wymieniac.

@Koszalek
"Nie chce Ci sie robic tych 3 questow ?? tzn, ze nie chce Ci sie levelowac ;P Jestem przeciwko lenistwu;]" Wskazalem tu konkretna osobe? Nie. To TYLKO moja opinia, w ktorej wyrazilem zdanie co do tej kwestji...uwazam, ze iscie na latwizne jest lenistwem. Ot tyle.
Aaaa jesli uzywasz okresle "stary" itp. do pierwszej, lepszej napotkanej osoby to poprostu gratuluje. Ciekawe jestem ile razy za takie cos oberwales. Ok nie mialo byc trollingu, wiec sie powstrzymam;] Wiec to na tyle jesli chodzi o tego Pana.


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:26:01 pm »
wiesz co - tak to my mozemy dyskutowac dalej bez konca - dla mnie jest to w tym momencie juz za glupie...
Twoj upor w objeciu calosci mnie zadziwia i przy tym zostaje. I nie mam ochoty bawic sie dalej w offa - to nie jest odpowiednie miejsce do tego, a swoje zaczepki mozesz sobie wpuscic gdzie chcesz ... wszystko jest po prostu jasne.
To tyle jesli chodzi o Ciebie.

- SSKi uwazam w poczatkowej fazie za przydatne, do chwili, gdzie na serwie bedzie wiecej Krasi
- Marki - na monotonne, polegajace na bieganiu pomiedzy npc questy chetnie, chociaz moge zrozumiec niechec do tego typu rozwiazania
- Raty x3 x4 (najwyzej), choc najchetniej sprobowalbym na x1;
Mysle, ze to byloby ciekawe ;) - moze nie cieszylyby sie najwieksza popularnoscia - ale to nazywam pozadnym wyzwaniem.
- co do C4, C5 mysle, ze Dredy ujal to najlepiej - obojetnie, choc C5 ma lepsze wywazenie
- zadnych udziwnien typu kotki-bufferzy itp.

Pozdro 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 12:40:28 pm wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:27:25 pm »
Hmmm... A wyobraź sobie sytuację jak, np. 35 graczy robi questa na 1 profke np ludzkiego rogue. W pewnym momencie trzeba zabić w a.camp pewnego moba. Wyobrażasz sobie ta rzeźnię ? 35 osób chce dorwać 1 moba ? Kompletny nonsens i nieporozumienie. Tak było na supreme... I jeszcze jedno: questy na 2 profke są moim zdaniem monotonne właśnie, gdyż pozbawione są fabuły... Gdyby to otoczyć jakąś fajną fabułą było by od razu lepiej...

pozdro


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:34:36 pm »
I wlasnie od tego sie zaczyna...ze ludziom nie hcce sie czekac:P To tak samo jak na rynku w Giran czy gdzie indziej...nieraz czekam godzinami a nawet dniami by zakupic interesujacy mnie przedmiot...naprawde, czesto sie czeka niemilosiernie dlugo, az ktos wystawi dany item na sell (dla przykladu: probuje juz od ponad tygodnia nabyc kmatsy do BW Light na eXi bo jakos nikt tego nie sprzedaje..a jak juz to ktos wciagnie przede mna:/)...ale przeciez mozna by bylo go umiescic w item shopie czy gdzies...tak by byl od razu do kupna:) Podobnie jest w opisywanym przez Ciebie przypadku. Rozumiem, ze nieraz jest ciezko, trzeba sie naczekac, troszke przemeczyc...ale cierpliwosc wynagradza:)
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:52:52 pm »
jedni zakupia marki,inni zrobia questy,umowmy sie ze na poczatku na tym serwie beda siedziec ludzie z tego forum i wiekszosci ci ktozy zjedli buty na tej grze (np koszalek,ryl czy dev) oraz tacy ktorzy maja jako takie pojecie o tej grze (np ja) natomiast malo bedzie ludzi nie majacych kontaktu z ta gra lub majacych o niej blade pojecie,takze zarzucanie lenistwa i in. przymiotow osobom ktore te gre znaja dobrze jest naduzyciem (a ja juz cierpne na mysl o robieniu questa na tk,robilem go tydzien i nabilem chyba 43 lev zanim skonczylem bo mi sie m.in. szkieletorek nie chcial zrespic :D)...btw jakby byly beta testy to daloby sie wbic coponiektorych na max levele,dac super sprzet i pojsc na antka/waldka/baiuma/frintezze i innych przyjemniaczkow? :D na epi zelith jak byly testy sie nie udalo :|
zas kotkom-bufferom,gm shopom ,supa-high ratom i laczeniu klas MOWIMY STANOWCZE I GROMKIE ROBOTNICZE " NIE" :D