Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Autor Wątek: Ember a Anakazel,a lvl krysztalu 13?  (Przeczytany 2308 razy)

Offline Gs11

• **
  • Pochwał: 0
Ember a Anakazel,a lvl krysztalu 13?
« dnia: Czerwiec 30, 2008, 05:06:50 pm »
Czy to prawda,ze wieksza jest szansa wbicia 13 lvl stage crystal na Anakazel"u (rift),niz na Ember'ze(FoG)???

W podklejonym temacie o SA jest napisane,ze na 13 lvl  jest szansa 100% jesli chodzi o Antharas'a i Valakas'a,"na Ember'ze i Anakazel"u moze sie nie udac".

Ale czy jest gdzies w sieci % podana szansa na wylvlowanie krysztalu na 2 wyzej wiemienionych RB?

Przejrzalem http://www.lineage2.com/Knowledge/elemental_attribute_system.html ,ale tam w ogole nie ma listy mobow na ktorych mozna lvlowac krysztaly i ich % szansy,wiec tez mam pytanie skad biora sie opisy na stratics.com czy tez innych stronach,czy to po prostu proby graczy?

Ostatnio wlasnie,klocilem sie z kims,kto twierdzil,ze na Anakazelu jest wieksza % szansa udanej absorbcji duszy,niz na Emberze,skad taki ktos,to moze niby wiedziec,szukalem oficjalnych informajci na ten temat ale poza straticsem i innymi tego typu stronami,gdzie podane jest,ze " Antharas/Valakas to 100 % szansny a Ember/Anakazel-MOZE SIE NIE UDAC", nic nie znalazlem.

Zna ktos zrodlo gdzie mozna to spr. dokladnie,czy wszystko opiera sie w wiekszosci takich szczegolow na doswiadczeniach graczy,ktorzy pozniej tworza takie strony jak stratics i ewentualnie od serwera na jakim gramy.Ciezko przebic sie przez all updaty jakie byly wgrywane na serwer na forum,dlatego szukam tu pomocy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2008, 05:15:51 pm wysłana przez Gs11 »

Offline SknerusKK

• Pochwał: 2
Odp: Ember a Anakazel,a lvl krysztalu 13?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2008, 06:34:43 pm »
po 1 czytales zla strone :P
po 2 na l2.com niema info na temat robienia krysztalu

nie wiem czy ktos w ogóle zna szanse w %, moge ci tylko powiedziec zebys olal ember i robil to w rifcie
tak, w wiekszosci to opiera sie na doswiadczeniu graczy, moze jeszcze na plikach c4

Offline Gs11

• **
  • Pochwał: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2008, 06:44:36 pm »
Niby dlaczego mam "olac"  Embera,tez lvluje krysze 13,chyba ze Ty tazke twierdzisz ze robi to z mniejszym  % prawdopodobienstwa... tylko na jakiej podstawie?

Offline Equilibrium

• **
  • Pochwał: 1
    • Free City
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:49:37 pm »
Wszystko się sprowadza do: uda się, czy nie uda - 50/50. Oszczędź sobie zachodu w szukaniu info, bo defakto i tak Ci to nic nie da, lepiej idź już ubij to rb i sprawdź...
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator

Offline Xyber

• Dance Macabre
  • Pochwał: 11
    • www.xyberdesign.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:13:34 pm »
Kryształ i tak nie pęknie więc w czym problem ? Idziesz na pierwszego, nie udało się idziesz na drugiego. W końcu się uda

Offline godhateluna

• Pochwał: -5
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:24:35 pm »
bodajże na priwach off było defaultowo 3% na Ember i 5% na anazakelu, w sumie jak kiedyś byliśmy w opozycji i nei mieliśmy dostepu do antka to wylevelowaliśmy na supreme i na tym i na tym, bardziej opłaca się rift bo jak nie masz pecha to kwestia kilku dni nolife na rifcie, z ciekawszych trików ważne jest żeby nie używać exchange room carda jak chcesz wylewelować kryształy na rifcie, poza tym tateo parts+++ i szansa na saints speara spora sprawia że mimo średniego expa hero rift to całkiem fajna lokacja. Z emberem polecam zabawę dopiero jak masz nobless raid group bo inaczej trochę za dużo czasu schodzi na dojście żeby opłacało się go raidować everyday, a tak trzeba żeby liczyć na to że w końcu wbijesz te krysze, co do priw off to antharas i valakas jest w miarę prosty do rozjechanea przy dobrze skleconych party i odpowiedniej taktyce, nei to co na retailu:(((

Offline Marc1n

• |nsane
  • Pochwał: 14
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:43:38 pm »
Zrobiłem ok 20 Emberów, na razie 1 kryształków upneło, około 50 Anakazelów w Hero Rifcie, z 15 kryształków Upneło. Teoretycznie Ember upuje, ale jeszcze nie miałem okazji tego zobaczyc, a uwierz, że RB robie dużo, 7dmy w RB rankingu jestem, a moje party ma pierwsze 8 miejsc :) Ember ma długi spawn, przy Anakazelu, więc jak już chcesz z-upowac kryształki, to idź do Riftu, a na Ember leveluj "przy okazji"
HATE ME MOAR!

Offline SknerusKK

• Pochwał: 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2008, 02:01:32 am »
Niby dlaczego mam "olac"  Embera,tez lvluje krysze 13,chyba ze Ty tazke twierdzisz ze robi to z mniejszym  % prawdopodobienstwa... tylko na jakiej podstawie?
na podstawie wypowiedzi takich osob jak Marc1n, mojego info z retaila, i info z privow "retail like"
Zrobiłem ok 20 Emberów, na razie 1 kryształków upneło, około 50 Anakazelów w Hero Rifcie, z 15 kryształków Upneło. Teoretycznie Ember upuje, ale jeszcze nie miałem okazji tego zobaczyc, a uwierz, że RB robie dużo, 7dmy w RB rankingu jestem, a moje party ma pierwsze 8 miejsc :) Ember ma długi spawn, przy Anakazelu, więc jak już chcesz z-upowac kryształki, to idź do Riftu, a na Ember leveluj "przy okazji"
tu masz potwierdzenie moich slowo ;)

Strona wygenerowana w 0.151 sekund z 21 zapytaniami.