Witaj
Gość

Wątek: AdenaGate  (Przeczytany 34544 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

AdenaGate
« dnia: Listopad 28, 2009, 12:42:17 pm »
Serwer L2 - Gracia Final - Medium - 28:11:2009

Strona http://www.adenagate.com
Forum http://www.adenagate.com/forum


Pragniemy przedstawić profesjonalnie administrowany serwer Adena Gate.
Naszym celem będzie stworzenie miejsca w którym międzynarodowa społeczność graczy będzie się mogła oddać zabawie i rywalizacji w godnych warunkach bez obawy o zagrożenie swojej pozycji poprzez nieodpowiedzialne zachowania ze strony Administratorów. Mamy tu na myśli Vipe , lekkomyślne banowanie czy tez promowanie znajomych.
Pragniemy tez nadmienić że nie będziemy tolerować zachowań nacechowanych brakiem kultury (słownictwo w granicach dobrego smaku) czy też dążeniem do osiągnięcia wyższej pozycji w gronie graczy poprzez stosowanie działań zabronionych takich jak oprogramowanie zewnętrzne mające na celu osiągniecie korzyści w grze czy tez wykorzystywanie ewentualnych błędów w grze.

Połączenie z serwerem - patch

Długofalowe działanie serwera i jego rozwój opieramy na Donate.

Docelowo powstaną 4 serwery . Pierwszy z nich to Adena Gate x10

Ustawienia serwera
XP - 10 , SP - 10 , Party XP - 1,5 , Party SP - 1,5 , Drop rate 6 , Spoil 5 , Adena 12
Enchant 66%
Blessed Enchant 70%
Safe Enchant 3
Max enchant wepon 25
Max enchant armor 20
Max enchant jewel 20
Działające Questy: wszystkie


Serwer Dedykowany lokalizacja - Francja 24/7
Intel Quad Core Q6600
4x 2.40+ GHz
8 GB DDR 2
HDD 1 TB
HDD 250 GB Backup
1 Gbps bez limitu
Debian 5

Start serwera Sobota 28 listopada godz 20:00
Zapraszamy:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 12:48:55 pm wysłana przez AdenaGate »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2009, 01:24:56 pm »
Wow reklama w dniu startu serwera, powodzenia.


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2009, 12:13:04 pm »
jak wyglada dotacja? wplywa na gre?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2009, 08:39:57 pm »
Ile online?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2009, 07:15:10 pm »
Donate:
1) Czapeczki,
2) cry (S,A,B,C,D grade) pakowane w paczki,
3) EAx EWx (S,A,B,C,D grade)
Start Donate w najbliższym czasie. (Dokładne ustawienia nastąpią w późniejszym czasie).

Online
2giego dnia po starcie online osiągnął ponad 20 osob (max)



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2009, 11:55:40 pm »
Znam Admina od dwóch lat i wiem ze nie jest to nastolatek rozedrgany emocjonalnie i wiem ze jest to człowiek który jeśli obierze jakiś cel to do niego spokojnie dąży i wiem tez ze będzie to serwer na którym każdy gracz będzie mógł grac długo i bez strachu o swoje konto i w normalnej spokojnej atmosferze.
Serwer sie dopiero rozwija i to wy macie szanse go rozbudować.Admin słucha graczy i stara sie dopasować serwer do waszych sugesti i rad zwiazanych z ustawieniem


Naprawdę serdecznie polecam.


« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 12:15:53 pm wysłana przez aga3111 »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2009, 04:23:39 pm »
Wycinek z forum serwera: (dalbym linka, ale niezarejestrowani nie widza forum)
Qguar to admin serwera


Angelis      
 Post subject: Shout
PostPosted: 29 Nov 2009, 20:08

Joined: 28 Nov 2009, 18:08
Posts: 13    
Report this post
Reply with quote
póki co jest mało graczy i ciężko jest się komunikować. Może zrobicie na jakiś czas czat "!" na cały świat


Offline    
 Profile 
 
Qguar    
 Post subject: Re: Shout
PostPosted: Yesterday, 15:51
Site Admin
User avatar

Joined: 25 Nov 2009, 19:48
Posts: 14
Location: Kraków    
Report this post
Reply with quote
Jest to o tyle skomplikowana sprawa ze tego się nie da zrobić na zasadzie zmiany w bazie i restartu serwera ... taka zmianę trzeba by zrobić przed kompilacja plików serwerowych a w chwili obecnej wiązało by się to z poważnym zamieszaniem i przy następnej zmianie na "normalny" układ znów było by mocno zamieszane... ponowna kompilacja , ponowne przegrywanie baz itp...


^^ no comments nie da sie zrobic shouta na global bo trzeba kompilowac :))))))

pomijajac powyzsze dziwi mnie ze admini jeszcze za taka prezentacje nie zagrozili koszem ;)

poza tym serwer gry na kimsufi to kiepski pomysl



_________________
Absens Carens
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 05:02:29 pm wysłana przez zipek »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2009, 04:41:05 pm »
Prezentacja jest dobra, moze nie taka piekna jak inne, ale znajduje sie w niej wszystko co potrzebne.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2009, 07:59:49 pm »
Faktycznie popełniłem gafę z ta kompilacja (już działa globalny chat na całym serwerze) i potrafię się do tego przyznać

zipek a dlaczego tak bardzo szukasz dziury w calym ? a co ty chcesz od Kimsufi ? serwer jest 17 dni online bez zwisa poza restartami (dwoma) z okazji konfiguracji i czego sie tak przyczepiłeś? Szukałeś posady GM i Cie  odbiłem? Czy postawiłeś swój serwer i nie miałeś graczy (bo u nas jest coraz więcej)  a może nie potrafisz albo odwagi brak tylko stać cie na wbijanie na czyjeś forum i przenoszenie treści na inne fora? Udaj się do psychologa i pogadaj z nim o odwadze ;) I nie wchodź już na nasze fora bo nie chcemy ludzi z takim charakterem w naszej społeczności ;) Gdybyś miał odwagę to napisałbyś uwagi na temat mojej wypowiedzi na forum AdenaGate  i gwarantuje ze nie dostałbyś bana za to (ach ten brak odwagi....) ale teraz zadam sobie troszkę trudu i poszukam na jakim nicku to jesteś u nas ;) ach i jak wielce mnie zdziwiłbyś gdybyś nie chciał tutaj wypowiadać dalej swoich mądrości bo przeczytałem parę twoich wypowiedzi na temat serwera Matiego i juz wiem do jakiej kategorii graczy się zaliczasz (wiecznie płaczących dzieci neo ze to niby GMowie i Admini innym pomagają bo ja sam jestem lama i mnie gracze jada)

Powodzenia zipek i pograj może w minera tam dasz rade ;)

(ten post napisal Qguar - Admin serwera Adena Gate korzystając z uprzejmości kolegi ponieważ nie mam tutaj konta - mam nadzieje ze to nie jest niezgodne z regulaminem jeśli tak to serdecznie administracje forum przepraszam)




  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:03:48 pm »
Cytuj
Faktycznie popełniłem gafę z ta kompilacja (już działa globalny chat na całym serwerze) i potrafię się do tego przyznać


o cholera alesie uśmiałem hahahhah Ty noob jesteś czy takiego udajesz ? gafa z kompilacją hahaha idiota

co ma kompilacja do global chata ? W confgu to jest w chu i jeszcze dłużej idiot.

gafa w kompilacji ... az sobie zapisze ten idiotyczny post

giv proff or stfu

Cytuj
zipek a dlaczego tak bardzo szukasz dziury w calym ? a co ty chcesz od Kimsufi ? serwer jest 17 dni online bez zwisa poza restartami (dwoma) z okazji konfiguracji i czego sie tak przyczepiłeś?

kimsufi często śmierdzi a po za tym:

http://weathermap.ovh.net/

Cytuj
Czy postawiłeś swój serwer i nie miałeś graczy (bo u nas jest coraz więcej)

dual boy w modzie.

Cytuj
sobie troszkę trudu i poszukam na jakim nicku to jesteś u nas Wink ach i jak wielce mnie zdziwiłbyś gdybyś nie chciał tutaj wypowiadać dalej swoich mądrości bo przeczytałem parę twoich wypowiedzi na temat serwera Matiego i juz wiem do jakiej kategorii graczy się zaliczasz (wiecznie płaczących dzieci neo ze to niby GMowie i Admini innym pomagają bo ja sam jestem lama i mnie gracze jada)

po tym co czytam ty sie zaliczasz do kategori AdminNoob



Cytuj
(ten post napisal Qguar - Admin serwera Adena Gate korzystając z uprzejmości kolegi ponieważ nie mam tutaj konta - mam nadzieje ze to nie jest niezgodne z regulaminem jeśli tak to serdecznie administracje forum przepraszam)

kogo to obchodzi ?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:32:29 pm »
Maślan do Ciebie to pisałem ? czy Ty tez emo ? i nie pisz do mnie per idioto bo to świadczy tylko o twoim niskim poziomi intelektualnym o ile rozumiesz o czym do ciebie mowie ... czy na tym 4um to wszyscy tacy Proemouserzy? powiem ci cos maslan ... może mały zakładzik o to czy jestem noob adminem czy moze jednak nie? masz serwer? poscigamy sie w online? ile mam miec online bez dualboxow bys potrafił przeprosić? a moze tylko potrafisz sie czepiać i nie masz honoru ?


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:39:05 pm »
Maślan do Ciebie to pisałem ? czy Ty tez emo ? i nie pisz do mnie per idioto bo to świadczy tylko o twoim niskim poziomi intelektualnym


zebyś ty jeszcze wiedział z kim rozmawiasz....

Tak jestem emo i jestem bahorem.

Cytuj
czy na tym 4um to wszyscy tacy Proemouserzy?

zalerzy jaki topic o serwerze.

Cytuj
może mały zakładzik o to czy jestem noob adminem czy moze jednak nie?

przyjmuje. Zaraz znajdziemy speca i napiszemy własną aplikację nie związaną z l2j, pasuje ? Sprawdzimy Twoją wiedzę.

Aplikacja sieciowa klient serwer w assemblerze, pasuje ? Czy może wolisz żebym się dostosował do Twojego poziomu i będziemy pisać w html ? A sory - jak nie wiadomo co to jest to może pobawimy się kreatorami trojanów ?

Cytuj
masz serwer?

mam, 4 dedykowane serwery + 1 osobisty testowy dla jajec.

Mialem 3 serwery l2j, 1off (a właściwie dev byłem). Byłem developerem l2j if you want i o swoim doświadczeniu nie musze pisać bo jest wiele osób które mogą to potwierdzić.

Cytuj
poscigamy sie w online?

pościgaj się z kolegą o to komu szybciej stanie.

Cytuj
ile mam miec online bez dualboxow bys potrafił przeprosić?

zaraz to realnie sprawdzimy.... to nie jest wielki problem.

Cytuj
a moze tylko potrafisz sie czepiać i nie masz honoru ?

jak mnie ktoś poprosi potrafie się czepiać

idiot
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 09:42:19 pm wysłana przez Maślan »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:52:07 pm »
Ech zebys ty jeszcze wiedzial z kim rozmawiasz .....  texty o wstawaniu zostaw sobie dla swojego chłopaka pajacu bez honoru


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:03:25 pm »
Ech zebys ty jeszcze wiedzial z kim rozmawiasz .....  texty o wstawaniu zostaw sobie dla swojego chłopaka pajacu bez honoru

aleś Ty noob - zara będzie ekipa dadzą jakieś zadanie i zobaczymy jakiś pro admin.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:09:01 pm »
Postaw swój  real serwer i pokaz wyniki w graczach wtedy będziesz pro a jak nie masz jaj to pisz sobie do końca życia w asemblerku emomatole .

Ps Bloga ogarnij bo trochę Ci nie dziala proprogramisto ;) notabene za wiele nie miałeś na nim do napisania ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:10:52 pm »
Postaw swój  real serwer i pokaz wyniki w graczach wtedy będziesz pro a jak nie masz jaj to pisz sobie do końca życia w asemblerku emomatole .

Ps Bloga ogarnij bo trochę Ci nie dziala proprogramisto ;) notabene za wiele nie miałeś na nim do napisania ;)

bo nie mam czasu pisać - wole flame na twój serwer ;)

Nie stawiam serwera bo nie mam czasu ... Serwer robiłem mając 15 lat - teraz to już kicha

po drugie idiotko to nie ma licencji GNU, jakbys wiedział to GNU oznacza GNU is not Unix...

GNU GPL to jest licencja baranie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 10:15:32 pm wysłana przez Maślan »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:16:06 pm »
AdenaGate, słuchaj nie wiesz chyba do kogo napisałeś? Maślan jest jednym z najlepszych młodych developerów. O co się Go nie zapytałem, zawsze znał odpowiedzieć. Jeśli chcesz się z Nim mierzyć, to gl. Oczywiście nie wiem jaką masz wiedzę o l2j, aczkolwiek mierzenie się z Nim nie jest dobrą opcją dla Ciebie. I jak dla mnie możecie taki pojedynek zrobić, chciałbym zobaczyć jak szybko Maślan zrobi to co będzie w zakładzie. Teraz się bloga przyczepiłeś bo nie masz o co? Słuchaj jak na razie to Twój serwer niczym się nie wyróżnia. Do serwera nic nie mam, ponieważ na nim nie grałem i nie zagram ale Maślan swoją wiedzę ma.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:16:56 pm »
no i właśnie w tym jest problem bo gdybyś dawał rade w temacie to teraz (po 2 latach) miałbyś mocny serwer z 3000 + online ale nie dałeś rady i wolisz napisać ze kicha ;) boisz się przyznać ze nie poszło? ;) tak jak z blogiem ? ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:19:05 pm »
no i właśnie w tym jest problem bo gdybyś dawał rade w temacie to teraz (po 2 latach) miałbyś mocny serwer z 3000 + online ale nie dałeś rady i wolisz napisać ze kicha ;) boisz się przyznać ze nie poszło? ;) tak jak z blogiem ? ;)

kocham cwaniaczków...

Kto ma w miare dobre łącze?

DDOS lub brutalforce sie przyda..

Ahh jak ja kocham niezabezpieczone serwery.

Przykład: http://94.23.235.176/phpmyadmin/


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:19:13 pm »
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Wejdę na stronę za 1 miesiąc i wtedy zobaczymy.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:20:00 pm »
Postaw swój  real serwer i pokaz wyniki w graczach wtedy będziesz pro a jak nie masz jaj to pisz sobie do końca życia w asemblerku emomatole .

Ps Bloga ogarnij bo trochę Ci nie dziala proprogramisto ;) notabene za wiele nie miałeś na nim do napisania ;)

bo nie mam czasu pisać - wole flame na twój serwer ;)

Nie stawiam serwera bo nie mam czasu ... Serwer robiłem mając 15 lat - teraz to już kicha

po drugie idiotko to nie ma licencji GNU, jakbys wiedział to GNU oznacza GNU is not Unix...

GNU GPL to jest licencja baranie.

tu masz definicje debilu oszklony http://pl.wikipedia.org/wiki/GNU_General_Public_License


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:21:51 pm »
Ok wbije tu za miesiac i przedstawie dowody jak mi idzie


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:22:56 pm »
Postaw swój  real serwer i pokaz wyniki w graczach wtedy będziesz pro a jak nie masz jaj to pisz sobie do końca życia w asemblerku emomatole .

Ps Bloga ogarnij bo trochę Ci nie dziala proprogramisto ;) notabene za wiele nie miałeś na nim do napisania ;)

bo nie mam czasu pisać - wole flame na twój serwer ;)

Nie stawiam serwera bo nie mam czasu ... Serwer robiłem mając 15 lat - teraz to już kicha

po drugie idiotko to nie ma licencji GNU, jakbys wiedział to GNU oznacza GNU is not Unix...

GNU GPL to jest licencja baranie.

tu masz definicje debilu oszklony http://pl.wikipedia.org/wiki/GNU_General_Public_License

hahaha przyznałeś się do swojego błędu -zapraszam do lekturki w tym linku co podałeś.

Ok wbije tu za miesiac i przedstawie dowody jak mi idzie

a spadaj i sie nie pokazuj


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:26:59 pm »
Cytuj

a spadaj i sie nie pokazuj

widze ze ktos tu regulaminu nie przeczytal

Cytat: regulamin
- Jest to dział informacyjny, służący wymianie wiadomości na tematy związane z poszczególnymi serwerami.

- Niedopuszczalne jest pisanie postów bezpodstawnie naśmiewających się z innych graczy/serwerów lub rażących ich godność.


- Zanim wyślesz napisany post/wiadomość – zastanów się, czy wnosisz coś do tematu – bezmyślne posty będą karane.


ciekawe co na to MODERATOR...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:28:55 pm »
Cytuj

a spadaj i sie nie pokazuj

widze ze ktos tu regulaminu nie przeczytal

Cytat: regulamin
- Jest to dział informacyjny, służący wymianie wiadomości na tematy związane z poszczególnymi serwerami.

- Niedopuszczalne jest pisanie postów bezpodstawnie naśmiewających się z innych graczy/serwerów lub rażących ich godność.


- Zanim wyślesz napisany post/wiadomość – zastanów się, czy wnosisz coś do tematu – bezmyślne posty będą karane.


ciekawe co na to MODERATOR...


brakuje argumentów ? (Rickert/Onegar;* za to daj mi minusa) Mnie p*i*e*r*d*o*l*i co tam pisze, zacznij używać racjonalnych powodów a nie szukaj dziury w czym innym raz blog teraz regulamin.

Ahh koham <3