Witaj
Gość

Wątek: Hall of Suffering-gracia kontynent  (Przeczytany 12199 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Hall of Suffering-gracia kontynent
« dnia: Czerwiec 25, 2010, 07:01:53 pm »
                                                           
    HALL OF SUFFERING

Z racji konkursu pozwoliłem zrobić sobie poradnik.
Quest zaczyna się u Officer Tepios w srodku seed. Jednak nie zawsze można tam wejść jest to uzależnione od tego który stage ataku na seedy jest. Widać to, bo Mouth of Ekimus jest otwarty albo zamknięty (inny NPC stoi tam w środku). Można wejść przy otwartym.
Więc po zagadniu Party Leadera do 'Mouth of Ekimus' portnie nas do małego pokoju, lecimy korytarzem do następnego ( rzecz jasna nabuffowani:P) zabijamy Mobki i Tumor-jeśli zabijemy go. Pierwsze to mobki w sali bedą słabsze,biegniemy do następnego i tak przez 5 długich pokoji.

Przeszliśmy 5 pokoji ostatni room dwa rb -Yehan Klodekus,Yehan Klanikus - nic specjalnego rb jak rb. Jeśli jeden z rb zginie macie minute na zabicie drugiego inaczej poprzedni odżyję. Podczas walki zrespią sie moby na srodku sali wiec najlepszym wyjściem jest zlurowanie OBU rb gdzieś na bok tak aby stwory nie przeszkadzały nam w raidzie.
Po zabiciu bossa  możecie sie portnac spowrotem do tepiosa który w podziękowaniu da wam prezent w postaci Boxa;p.

Na zrobienie instacji jest niby godzina ale polega to na tym że im szybciej skończymy tym lepszą nagordę otrzymamy:11-20.59 minut -> Jewel Ornamented Duel Supplies (DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)
21-22.59 minut -> Mother-of-Pearl Ornamented Duel Supplies( DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)

+WYMAGANY LV 75-82
+Maxymalna liczba graczy-9 (ale lepiej tego nie robic w 3 osoby)
+Mooby maja dark attack.


        Lista Forgotten Scroli jakie można dostac:
~Hide
~Final Secret
~Enlightment - Wizard
~Enlightment - Healer
~Excessive Loyalty
~Anti-Magic Armor

Do instancji można wchodzić raz na 24h.(/instancezone)
Może troche zabawnie ale u mnie w klanie party wyglądało nastepująco:
-Dc,sd,swm,cardi,es,3x Dagger,kot
Daggerzy na silent move ubijali tumor i potem czyścili salke szło nieźle :)
Filmik:
Nie wiem możliwe że coś pominołem lub źle napisałem. dzięki  br2yd4l za dodatkowe informacje.
A takżę Sekenowi i DonKoksowi:P Mamy nadzieję że komuś ten poradnik się przyda;d


//Frohike: Nagroda za pracę konkursową.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 06:01:55 pm wysłana przez Frohike »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: [konkurs]Hall of Suffering-gracia kontynent
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:02:35 pm »
fajne, ale [opraw trochę formatowanie tego, bo się strasznie czyta. Znaczy więcej odstępów, pogrubienie czcionki etc ;P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: [konkurs]Hall of Suffering-gracia kontynent
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:41:45 pm »
może chciałbyś sie tym zając ?;d  :afro:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: [konkurs]Hall of Suffering-gracia kontynent
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2010, 10:31:49 am »
Może tak?
z racji konkursu pozwoliłem zrobić sobie poradnik.
-Quest zaczyna się u Officer Tepios w srodku seed,
-wymagany level 75-82
-liczba graczy max 9 ale nie polecam robić tego w 3 osoby.
Jednak nie zawsze można tam wejść jest to uzależnione od tego który stage ataku na seedy jest. Widać to, bo Mouth of Ekimus jest otwarty albo zamknięty (inny NPC stoi tam w środku).
Można wejść przy otwartym.
1.Więc po zagadaniu Party Leadera do 'Mouth of Ekimus' portnie nas do małego pokoju.

2.Lecimy korytarzem do następnego ( rzecz jasna nabuffowani:P) zabijamy Mobki i Tumor-jeśli zabijemy go pierwsze to mobki w sali będą słabsze.

3.biegniemy do następnego i tak przez 5 długich pokoi, uwaga b moby dają silnego bleeda,zdejmują broń i walą z Dark.

4.Przeszliśmy 5 pokoji ostatni room dwa rb -Yehan, Klodekus, Yehan, Klanikus(2xYehan?!) - nic specjalnego rb jak rb. Jeśli jeden z rb zginie macie minute na zabicie drugiego inaczej poprzedni odżyję. Podczas walki z respią się moby na środku sali wiec najlepszym wyjściem jest zlurowanie OBU rb gdzieś na bok tak aby stwory nie przeszkadzały nam w raidzie.

5.Po zabiciu bossa  możecie się portnąć  z powrotem do tepiosa który w podziękowaniu da wam prezent w postaci Boxa ;p.
Na zrobienie instacji jest niby godzina ale polega to na tym że im szybciej skończymy tym lepszą nagrodę otrzymamy:
11-20.59 minut -> Jewel Ornamented Duel Supplies (DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)

21-22.59 minut -> Mother-of-Pearl Ornamented Duel Supplies( DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)

Lista Forgotten Scroli jakie można dostać:
~Hide
~Final Secret
~Enlightment - Wizard
~Enlightment - Healer
~Excessive Loyalty
~Anti-Magic Armor

6.Do instancji można wchodzić raz na 24h.(/instancezone)
Może trochę zabawnie ale u mnie w klanie party wyglądało nasępująco:
-Dc,sd,swm,cardi,es,3x Dagger,kot
Daggerzy na silent move ubijali tumor i potem czyścili salkę szło nieźle :)

P.S.Nie wiem możliwe że coś pominąłem lub źle napisałem. dzięki  br2yd4l za dodatkowe informacje.
Masz tu ponumerowałem trochę, pełno literówek, zrobiłem odstępy aby lepiej się czytało i znajdowało co i jak, myślę że to dobry przykład :)
Nigdy tego nie robiłem, więc za wszelkie błędy w poprawce możesz na mnie krzyczeć ;)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 10:35:02 am wysłana przez DonKoks »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [konkurs]Hall of Suffering-gracia kontynent
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2010, 11:16:36 am »
                                                           
HALL OF SUFFERING

Z racji konkursu pozwoliłem zrobić sobie poradnik.
Quest zaczyna się u Officer Tepios w srodku seed. Jednak nie zawsze można tam wejść jest to uzależnione od tego który stage ataku na seedy jest. Widać to, bo Mouth of Ekimus jest otwarty albo zamknięty (inny NPC stoi tam w środku). Można wejść przy otwartym.
Więc po zagadniu Party Leadera do 'Mouth of Ekimus' portnie nas do małego pokoju, lecimy korytarzem do następnego ( rzecz jasna nabuffowani:P) zabijamy Mobki i Tumor-jeśli zabijemy go. Pierwsze to mobki w sali bedą słabsze,biegniemy do następnego i tak przez 5 długich pokoji.

Przeszliśmy 5 pokoji ostatni room dwa rb -Yehan Klodekus,Yehan Klanikus - nic specjalnego rb jak rb. Jeśli jeden z rb zginie macie minute na zabicie drugiego inaczej poprzedni odżyję. Podczas walki zrespią sie moby na srodku sali wiec najlepszym wyjściem jest zlurowanie OBU rb gdzieś na bok tak aby stwory nie przeszkadzały nam w raidzie.
Po zabiciu bossa  możecie sie portnac spowrotem do tepiosa który w podziękowaniu da wam prezent w postaci Boxa;p.

Na zrobienie instacji jest niby godzina ale polega to na tym że im szybciej skończymy tym lepszą nagordę otrzymamy:11-20.59 minut -> Jewel Ornamented Duel Supplies (DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)
21-22.59 minut -> Mother-of-Pearl Ornamented Duel Supplies( DoubleClick i dostajemy losowo:Elixir of CP, Elixir of Life, Elixir of Mental Strength, Orichalcum, Adamantine, Leonard, lvl 81 Forgotten Scroll, Collection Agathion Summon Bracelet)

+WYMAGANY LV 75-82
+Maxymalna liczba graczy-9 (ale lepiej tego nie robic w 3 osoby)
+Mooby maja dark attack.


         Lista Forgotten Scroli jakie można dostac:
~Hide
~Final Secret
~Enlightment - Wizard
~Enlightment - Healer
~Excessive Loyalty
~Anti-Magic Armor

Do instancji można wchodzić raz na 24h.(/instancezone)
Może troche zabawnie ale u mnie w klanie party wyglądało nastepująco:
-Dc,sd,swm,cardi,es,3x Dagger,kot
Daggerzy na silent move ubijali tumor i potem czyścili salke szło nieźle :)
Nie wiem możliwe że coś pominołem lub źle napisałem. dzięki  br2yd4l za dodatkowe informacje.



Jak chcesz mozesz uzyc tego.



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Konkurs]Hall of Suffering-gracia kontynent
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2010, 11:58:20 pm »
Przydatne, tutaj na forum cos malo jest takich poradnikow na temat tego kontynentu (nawet o hellbound chyba nie ma tak konkretnie nigdzie napisane)