Witaj
Gość

Wątek: Warlock [WK]  (Przeczytany 212944 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock [WK]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:30:16 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Oto maly poradnik dla warlocka.Bede sie tutaj zajmowal tylko najwazniejszymi czarami i umiejetnosciami biernymi.

Summony

Czyli nasza glowna bron.Sa one od 40 o wiele silniejsze i nie maja tego glupiego cholernie dlugiego reuse(6h).

Mew The Cat
Jest to jedna z 2 kocic jakie dostajemy.Jej specjalna zdolnosc to strzal z silnego wind strike.Ze statystyk jest podobna do Kata poniewaz ma tyle samo speeda,defa i ataku.Pobiera 1 krysztal i po 15 minutach nie pobiera zadnego.Zre 90% expa.

Kat The Cat
Pierwszy kocur.Jest to typowy tank i jako jedyny z summonow atakuje 2 razy(jak dualami lub fistami).Jego umiejetnosc specjalna to Przywracanie Many summonerowi.Jego statystyki sa takie same jak u Mew.Pobiera krysztaly a po 15 minutach kolejny 1.Zre 30% expa.

Kai The Cat
Drugi Kocur i w przeciwienstwie do kata jest to DD, posiada o 1/3 mniej zycia i hp ale za to dostal wiecej speeda i ataku co czyni z niego dobrego zawodnika do pogoni za takimi Silver Rangerami(nawet SR na WW3 nie przescignie Kaia).Pobiera Krysztaly tak samo jak Kat ale od C4 sa to krzsytaly C.W przeciwienstwie do innych kotow on zre exp zaleznie jaki ma poziom(na poczatku 30 potem 25 itd do 5).

Kat Queen
Druga Kocica.Jest o wiele slabsza od reszty kotow ale ma bardzo przydatne wlasciwosci.Po pierwsze jest to kot do party, po drugie moze buffowac(te same buffy co sws i bd) i po trzecie leczy z oslabien typu meele(czyli wind shackle,curse weaknes,hex itp.).Pobiera krysztaly C.

Storm Cubic
Cubic burzowy ktory ma tez TK.Zadaje dmg a przy maxymalnym "rozruchu" moze strzelac co 10 sekund.Zadaje duzy dmg ale moim zdaniem jest o tyle glupi ze czasami jak cos uspisz on w to strzeli i obudzi.Ale jest dobry bo z bsps zadaje 2x obrazenia(dziala tylko na oficialu chociaz teraz nie wiem).

Bind Cubic

Nowy cubic ktorego dostalismy z kaiem w C2.Jego specialna wlasciwoscc to paraliz.Fakt wchodzi rzadko ale jak wejdzie to mamy 2 minuty spokoju.

Mass Summon Storm Cubic
To samo co Storm tylko masowo dla calego aprty.

Skile
Bierne:
Light Armor Master-podnosi regeneracje,szybkosc ataku i cast speed gdy go nosimy.
Anty Magic-Zwieksza M.def
Weapon Mastery-zwieksza p.atk i m.atk
Fast Casting-szybciej rzucamy zaklecia
Fast mana Recovery-szybciej odzyskujemy MP
Fast HP recovery-szybciej odzyskujemy HP
Boost Mana-dostajemy wiecej many
Quick recovery-Reuse jest krotszy
Cubic Mastery-Mozemy uzywac pierw 2 a potem 3 Cubicow

Aktywne:
Summon:kai the Cat,Kat the Cat,Mew the Cat,Cat Queen-nasze summony.
Summon:storm i bind cubic-nasze cubici
Servitor Heal-nasz heal leczy okolo 30% mocniej niz heal bishopa(nie musimy zaznaczac summona).
Servitor Mana Recharge-Przywracanie many summonowi.
Fast Servitor-w skrocie nasz osobisty WW
Servitor psychical Shield-Nasz Shield
Servitor Haste-To samo co Haste Propetha
Servitor Magic Shield-Podobnie jak wyzej.
Servitor Empower-Ud dla summona
Servitor Cure-Leczy bleed i poison
Servitor Bless-Leczy Klatwy,rooty itp.(negatywne efekty)

Toggle:
Transfer Pain-Po wlaczeniu czesc obrazen dostaje summon.

Drop Ksiazek:
-Life/Phantom/Storm Cubic: Manashen Gargoyles - Ivory Tower / Satyrs - Enchanted Valley
-Transfer Pain: Giant Fungus - Sea of Spores/Feterred Souls - Hardin's Academy
-S.Physical Shield: Liele - Enchanted Valley
-S.Magical Shield: Fline Elder - Enchanted Valley
-S.Haste: Liele Elder - Enchanted Valley


Dohid: Posty Ryltara obok siebie bo ja tak zrobiłem.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2010, 03:59:06 pm wysłana przez ScovY »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:25:25 pm »
Naq poczatku to wiekszosc lazi do cruma(moim zdanie to szajs nie expowisko ale jak kto woli) ja osobiscie latam pod Ivory tower do 44.Po nim latam w sea of spores do 48 a po nim latam sobie w enchatn valley do 52.Po tem may forest of mirrows do okolo 61 a potem w LoA albo zostaje ToI.

Kat the Cat:Jeden z 2 pierwszych summonow.Potrafi przywracac mane summonerowi co jest dosc przydatne w PvM.Ogolnie ma duzo hp i duzo def a dzieki buffowi warlocka szybko chodzi co moze sie przydac przy sciaganiu przeciwnikow.Zre 30% expa.

Mew the Cat:to jest typowy magiczny summon ktory specjalizuje sie w waleniu silnym wind strikiem.Jest to raczej summon do zarabiania kasy niz expowania lub do pvp.Zre ponad 90% expa.

Kai the Cat:tego summona dostajemy na 40.Jego specialnoscia jest reflect damage(taki sam jak u DA).Dobry do Herdingu i expienia.Zre 30% expa.

Storm Cubic*:jest to cubic ktory lata nad glowa i puszcza wind strike(dosc silny).

Bind Cubic*: 2 cubic tym razem ruchomu(czyli nadlatuje nad cel) jego specjalnoscia jest Anchor(podobny jak u necromanty) ale jego paraliz lepiej wchodzi w moby niz w graczy(u necra raczej odwrotnie).

*-Cubici u warlocka sa ogolnie do dupy ale staja sie bardzo silne dopiero na 7x(strzal od storma za 2k dmg w gracza to sporo).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2005, 12:15:34 am »
Warlock o tyle jest lepszy opd ES i PS ze mozesz latac z czym chcesz jezeli chodzi o armor.Ale jak czesciel latasz z kaiem to raczej light a jak z catem to robe.Ja bardziej wole kat.Co do broni to tez zalezy co wolisz ja osobiscie nie lubie duali a moja ulubiona kombinacja to dagger/blunt + tarcza lub 2h sword..Zreszta bierz to co ma klan wolne jak ma dla maga bierz jak dla woja to tez.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Warlock
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2006, 01:49:17 pm »
Z którymi classami warlock radzi sobie najgorzej?
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2006, 03:18:47 pm »
Necro-praktycznie nie wygrasz,

Lucznicy,Sztyleciarze-Ciezko jest ale da sie zabic

Nukerzy-Z kazdym sa klopoty

Tanki i mieszance-wygrasz zawsze o ile wiesz jak walczyc.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Warlock
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2006, 03:31:46 pm »
Czyli rozumiem, że prawie z kazdym idzie wygrać, jak potrafi sie grac? Mój kolega na paradise rozwala bez problemów nukerów.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:47:56 pm »
Podstawa to taktyka i tyle.Summonerzy i SK to moim zdaniem najbardziej finezyjne postacie bo trzeba w walce myslec a nie soul/bsps atak/czar i tak do znudzenia.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Warlock
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2006, 06:55:20 pm »
A jak się expi takim Warlockiem już na 40 lvl? Bo wiadomo, że do 40 lvl nie bardzo sie opłaca ich używac. Jak wygląda expienie? Puszczasz tego 30% kotka na moba i healujesz kota, i tak wkołko?
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

    • http://www.arvegil-art.prv.pl
Warlock
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2006, 02:38:43 pm »
Ja robie tak:
Jak mob wolny to ja wale z blaze (skill z 35 lvla) i rzucam kotka, zanim mob sie na kota przerzuci zostaje mu bardzo malo hp.
Jeśli mob jest szybki to rzucam kota i pomagam mu dualami, co pare mobów heal kota i jakos many mam zawsze dużo.
Teraz mam 47 lvl expie w cruma i mam nawet niezla kase i czeste dropy. Moje eq to theca set + dual stormbrigery, expie Kai the cat.
Co do cubicow to ten co wali z wind strike czasami uzywam bo dosc czesto uderza. Ten drugi cubic nie wiem jak działa bo nigdy mi nie wszedł w nic :/

PS: mam pytanie do Ryltara jakie b grade (light) polecasz? BW?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2006, 03:01:09 pm »
BW jak i Doom Light sa dobre do PvP.Ale ja wole BW bo szybciej rzucam,wiekszy magic def i wiekszy def.Doom jest o tyle dobry ze jak latasz z lukiem to sie moze przydac bo ludzki mistic nie jest sprinterem a ten DEX mu to zwiekszy.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

    • http://www.arvegil-art.prv.pl
Warlock
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2006, 06:57:56 pm »
Heh podbiłem pare lvli i musze cofnać swoje słowa ;) Binding cubic jest naprawdę niezły. Na moim servie Summonerzy są troche overpowered (l2 revolution project) ale dobrze się gra. Wracając do cubica to na 51 lvlu mogę spokojnie expic w LoA bo praktycznie paralizuje kazdego Cave beast'a. Byłem na party w catacombs i wchodził w większosć mobów. Dzięki temu Warlock naprawdę jest dobrym summonerem, polecam ;)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2006, 09:04:51 pm »
Przedstawiam swoje statsy summonow wydaje mi sie że są troche małe ale nie jestem pewien więc was się pytam o rade, i prosze o zamieszczenie swoich statsow abym mogl porownac. Komentowac :D



Oczywiscie te summony są bez buffkow.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2006, 06:16:13 pm »
Kai ma miec wiecej ataku mniej defa i wiecej speed(172) a reszta po 152.

-----------------------------------------------

Z kaiem bez problemu idzie expienie ale pamietaj ze mimo ze ma wiecej p.atk i jest ciut szybszy to ma mniej hp co drazni.Kai to raczej DD a Kat to tank i jeszcze odnawia mane.

Edit by Dohid


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Warlock
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2006, 08:27:44 pm »


Parametry  boxer, shadow, mew, kat, sillhouete i mirage
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: -1

Warlock
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 30, 2006, 07:43:25 pm »
na którym lvl dostaje Kat Queen i czy ten summon buffuje całe party czy tylko mnie??
"All shall kneel at the sound of my name" House of Death - Manowar


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Warlock
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:57:46 pm »
Cytat: gabrys76
na którym lvl dostaje Kat Queen i czy ten summon buffuje całe party czy tylko mnie??


Queen of Cat - 56lvl, buff dziala na cale party, czas trwania 2min.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Warlock
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2006, 09:19:20 am »
Czar/atak dystansowy/czy atak łukiem aktywuje cubica i ten leci na cel żeby coś mu tam zrobić niedobrego :]

Cubic nie pochłania ciągle Bss. Tylko raz je pochłania podczas wzywania cubica. Potem już z nich nie korzysta.

Prophet może zbuffować summona.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:27:20 am »
a ja mam pytanie jak warlock walnie mass wind cubika i wyjdzie  z party to cubiki zostaaja dla reszty party?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2006, 11:30:24 am »
Tak zostaja ale na 15 minut(jak to cubici).


---------------------------------------------------
Dohid: W tym miejscu kończy się czystka tematu.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2006, 05:07:22 pm »
Mam 55 lvl Warlockiem i nie wiem jakiego dye kupic... czy ktos mi pomoże?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2006, 05:11:50 pm »
+CON -STR
+WIT -INT
+MEN -INT


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 01, 2006, 09:36:24 am »
hmmm no dobra to jakie polecacie a grade bo mam warlocka na 71 lvl i teraz juz niedlugo bede o a grade sie staral mysle tallum ?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2006, 10:49:10 am »
Tamtem skreen z poprzedniej strony zbugowany czy kotki maja 400 krytyka ?? Na l2paradise sumony PS maja kolo 1k-1,1k ataku na 60. tak jeste na oryginale czy u mnie tez przegieli
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 24, 2006, 11:33:17 am »
Nie to jest przegiecie bo powinny miec 40 krytyka.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 25, 2006, 12:21:04 am »
Siema, mam warlocka na 46lvlu, expie sobie z Kaim i idzie to ladnie i przyjemnie, ale jak summoner walczy w PVP? Nigdzie nie znalazlem zadnej taktyki. Puszczenie na zywiol summona (z leczeniem) przewaznie konczy sie deadem summona i mnie. Jak PVP to z kubikami i.. Kaim? czy lepiej Mew? Mowa tu o otwartej przestrzeni, na selfbuffach. Na co uwazac, jak zaczac, jak byc trudnym celem? Moj warlock biega w theca secie i spirit*spirit. Dzieki i pozdrawiam.