Witaj
Gość

Wątek: Nowe CP [archer] LF  (Przeczytany 6889 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Nowe CP [archer] LF
« dnia: Luty 09, 2011, 08:39:14 pm »
Jak już wcześniej pisałem mam zamiar złożyć Const pt i to będzie pt łuczników. W związku z tym poszukiwane (i posiadane) klasy są takie:

WC: poszukiwany ofensywny WCek z +5str.
BP: poszukiwany.
SE: Minias.  IG: Sthum. lvl 25+.
SWS: poszukiwany ofensywny SWS z +5str.
BD: poszukiwany ofensywny BDek z +5str.
SR: Jest. IG: Duderkula. lvl 47+.
AW: Apocalyptik, IG: Apocalyptik 58+.
PR: Vae IG: Ivoxe. lvl 46+.
ARBA: fms IG: etel - 33+.

Oprócz tego może jakaś dodatkowa postać łucznik lub SlH, ale najpierw potrzebny jest skład 9 osób, tym się później można martwić. Planowany także box warlock na 68 lvl na subie mojej drugiej postaci z noblem, która będzie mogła dojść w większość normalnych miejsc. Szkoda tracić 3 ring (o ile ma się dwa wcześniej :P).

Szukam ludzi z przedziału levelowego 1-60. Tak czy siak do 55-60lvlu każdy będzie expił sam lub w małych grupkach, wliczając w to kame, labe być może jakieś low rb (jeszcze nie wiem czy się opłaca). Najlepiej na 40-50 lvlu kupić PA. Priorytet to 76 lvl i S EQ z podstawowym attri, wcześniej granie to masakra. Nie wiem dokładnie jak to będzie szło i kiedy będzie można pozwolić sobie na kupno PA za adenę, ale prędzej czy później na pewno.

Party na 95% będzie w klanie OC, nie widzę innej możliwości, jak ktoś założy postać od nowa lub ma ją poniżej 40 lvlu to przejdzie przez akademię. Tam zapewne załatwimy sobie jakiś kanał na TSie, który będzie obowiązkowy. Sam tego nie lubię za bardzo, ale jak ktoś nie będzie siedział to wyleci z pt, bo większość osób nie ogarnia chatu.

Na początku nie ma za bardzo co planować, ale w pt będzie pełna komuna (tj. robienie rzeczy wspólnie) aż każdy będzie miał S set i S broń. Potem każdy gra na własny rachunek lub pomaga sobie z kimś we własnym zakresie, żeby nie było, że ktoś  nic nie dostaje i płacze, CHYBA że wszyscy będą chcieli dalej robić EQ wspólnie. Na pomoc trzeba będzie sobie zasłużyć. W sprawie podziału full dropów i tego typu rzeczy będzie semi-komuna zawsze.

Liderem będę ja, a pomagać mi będzie Vae, którego znam od ponad 10 lat z reala, a SE to mój brat. Fajnie by było gdyby osoby, które dołączają też się skądś znały w jakiś małych grupkach, ale to mało prawdopodobne ;  ) Co do tego lidera to im bardziej samo-ogarniające się i zaradne osoby będą tym lepiej, aczkolwiek mogą być totalne newbie, nie przeszkadza mi to (chyba, że przemieniają się w noobów). Jak ktoś będzie leciał w kulki to wylatuje bez gadania, wolę mieć 5 osób aktywnych niż 9 z czego 4 to boxy 80% czasu.

Godziny gry do ustalenia. Prawdopodobnie po 18, a optymalnie 20+. Wiek osób mnie nie interesuje, dopóki ktoś nie jest totalnym baranem i nie gada głupot, tacy od razu na wylocie. Na DD dobrze by było mieć osoby z dobrym targetem i przyzwoitym kompem.

Na razie to chyba wszystko. Jakby co piszcie tu lub na PM(najlepiej), ewentualnie może być gg:4360997.

PS. W planach forum własne lub w obrębie klanowego, gdzie będą bardziej szczegółowe info itp.
PS2. Życzę sobie powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 05:19:16 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2011, 08:44:27 pm »
Powodzenia :D
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2011, 10:24:15 pm »
po tym jak znerfili slh kot nie jest głupim pomysłem
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2011, 10:45:13 am »
Build zostanie taki jaki jest, nie będę się zastanawiał nad tym kto jest lepszy, tylko żeby wykorzystać jak najlepiej te postacie, które mam.

Nadal poszukiwany jest WC, BP i SWS. Co prawda na gg pisał mi Wucek 56+, ale jeszcze z nim nie kontaktowałem się.

Ja jestem do ~wtorku semi-off przez egzamin, w każdym razie przez ten czas postaram się załatwić jakiegoś TSa, najlepiej klanowego. Osoby, które już grają niech wchodzą do aka http://outcasters.info/ będziecie wtedy mieć kasę na eq, w razie jak ktoś sobie nie będzie radził to pisać do mnie, mam trochę kasy i mogę pomóc >.> Kto może i chce niech też tłucze manor.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 10:59:42 am »
Build zostanie taki jaki jest, nie będę się zastanawiał nad tym kto jest lepszy, tylko żeby wykorzystać jak najlepiej te postacie, które mam.

Nadal poszukiwany jest WC, BP i SWS. Co prawda na gg pisał mi Wucek 56+, ale jeszcze z nim nie kontaktowałem się.

Ja jestem do ~wtorku semi-off przez egzamin, w każdym razie przez ten czas postaram się załatwić jakiegoś TSa, najlepiej klanowego. Osoby, które już grają niech wchodzą do aka http://outcasters.info/ będziecie wtedy mieć kasę na eq, w razie jak ktoś sobie nie będzie radził to pisać do mnie, mam trochę kasy i mogę pomóc >.> Kto może i chce niech też tłucze manor.
W sprawie TS'a to pogadaj z Andrixem albo lempartusem.
Myślę, że spokojnie mogli byście na nim siedzieć.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 02:20:25 pm »
Nie komentować już albo piszcie sobie na PMach odnośnie jego buffów na daggerze / serwerów.

Build zostanie taki jaki jest, nie będę się zastanawiał nad tym kto jest lepszy, tylko żeby wykorzystać jak najlepiej te postacie, które mam.

Nadal poszukiwany jest WC, BP i SWS. Co prawda na gg pisał mi Wucek 56+, ale jeszcze z nim nie kontaktowałem się.

Ja jestem do ~wtorku semi-off przez egzamin, w każdym razie przez ten czas postaram się załatwić jakiegoś TSa, najlepiej klanowego. Osoby, które już grają niech wchodzą do aka http://outcasters.info/ będziecie wtedy mieć kasę na eq, w razie jak ktoś sobie nie będzie radził to pisać do mnie, mam trochę kasy i mogę pomóc >.> Kto może i chce niech też tłucze manor.

We ride together, we die together.


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2011, 02:36:37 pm »
Wyczyściłem topic. Całą dyskusję na temat najlepszego configu archer party wydzieliłem do osobnego tematu.
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,41248.0.html


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2011, 09:02:01 pm »
Zaktualizowałem 1 post, nadal poszukiwany WC, BP, SWS oraz stawiam SR pod znakiem zapytania. Jeśli nie będzie kontaktu w ciągu kilku dni to też będzie wolne miejsce właśnie na SR.

Omg cenzura dla SR a. :PP

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2011, 09:39:57 pm »
SR 40 LF Const.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2011, 07:10:05 pm »
Jest możliwość przerobienia party na melee, o ile to ma zachęcić ludzi do grania supportem, bo może myślą, że łucznicy sux czy coś i dlatego nikt nie chce dojść, albo że nie będą mogli bić czy tam nie wiem co. Szukam supportu SWS, BD, WC, SE(tego mam, ale i tak szukam), BP, EE TYLKO, DD w ogóle niech nie piszą, jak nie będzie supportu żadnego to żaden DD mi niepotrzebny. Pisać też czy interesuje was party melee czy archer czy jeden pies.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 07:34:21 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2011, 08:43:32 pm »
Kogo poszukujesz ?


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2011, 08:54:48 pm »
Szukam supportu SWS, BD, WC, SE(tego mam, ale i tak szukam), BP, EE TYLKO

Kogo poszukujesz ?

+1


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2011, 09:33:46 pm »
Nie przeczytalem wszystkiego, i moglo sie cos zmienic.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2011, 09:53:44 pm »
Zależy, bo zgłosiły się 3 osoby, które może dojdą do pt, jeszcze nie wiadomo (BP, OL (zaproponowałem zmianę), BD). Wtedy by był wolny WC lub SWS.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 19, 2011, 01:27:28 pm »
Jak sytuacja ma się teraz? Kogo brakuje?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2011, 05:22:32 pm »
Cały czas to:

Cytuj
Szukam supportu SWS, BD, WC, SE(tego mam, ale i tak szukam), BP, EE - TYLKO

Ostatnio nic nie piszę, bo szukam z kumplem ludzi po znajomych wliczając DD, bo 'randomy' nawet DD nie grają za bardzo. Od momentu jak wysłałem TSa do każdego nastała cisza :)

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 19, 2011, 06:09:30 pm »
Cały czas to:

Cytuj
Szukam supportu SWS, BD, WC, SE(tego mam, ale i tak szukam), BP, EE - TYLKO

Ostatnio nic nie piszę, bo szukam z kumplem ludzi po znajomych wliczając DD, bo 'randomy' nawet DD nie grają za bardzo. Od momentu jak wysłałem TSa do każdego nastała cisza :)
Randoms FTW ! :P


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2011, 07:16:19 pm »
Proszę o zamknięcie tematu, archer pt nie będzie.

We ride together, we die together.