Witaj
Gość

Wątek: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!  (Przeczytany 4089 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« dnia: Kwiecień 29, 2012, 05:10:33 pm »
Wyłowienie zwycięzcy nie było łatwe - musiałem przeprowadzić weryfikację każdego oddanego głosu.
Jakie są wyniki, a proszę:


Jak czytać tą tabelkę?
Nazwy userów na biało - zarejestrowani przed konkursem
Nazwy userów na żółto - poprawnie zweryfikowane głosy
Nazwy userów na niebiesko - userzy którzy przeszli weryfikację negatywnie - jak widzimy przoduje tutaj niechlubnie fistuch

Poniżej macie podsumowanie: liczba oddanych głosów, liczba głosów od userów sprzed konkursów i ogólna liczba punktów po weryfikacji.

Mamy dwóch jasnych zwycięzców:
ephidryn oraz Pequet

Remis mamy pomiędzy 00benx oraz fistuch

Z racji tego, jako organizator konkursu muszę rozstrzygnąć tą sytuację - mój głos i trzecią nagrodę otrzymuje 00benx za walkę ze śmierdzącą siedzibą zła  :D

TL;DR
Konkurs wygrywają:
ephidryn, Pequet oraz 00benx

Czekam na dane do wysyłki nagród na pm'a :)

GRATULACJE!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 11:11:55 pm wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2012, 06:34:59 pm »
Temat wyczyszczony z płaczów i wulgaryzmów fistucha, któremu jednak ściema nie wyszła.
W tym konkursie były oceniane prace, a nie cwaniactwo.

Na pewno będziemy musieli przygotować jakiś inny sposób wyławiania zwycięzców do przyszłych konkursów, bo jak zwykle kombinatorzy potrafią zepsuć wszystko...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 06:58:34 pm wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2012, 08:20:34 pm »
Gratulacje dla zwyciężców i administracji, w koncu upoirac sie z takim konkursem to nie było fju bździu
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2012, 01:55:30 am »
Gratulacje. Mam nadzieję, że spotkam zwycięzców w grze ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2012, 12:26:41 pm »
Gratulacje, wygrały najlepsze prace, te w które włożono trochę wysiłku, i z tego się cieszę :)
przeczytałem sobie płacze które poleciały do kosza, n/c...


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2012, 12:51:20 pm »
Fistuch nie ma co plakac, bo jako jedyny nie zrobil tej 'pracy' na cele konkursu.
gz i do zobaczenia w grze :)


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2012, 01:26:22 pm »
Wiem, że sytuacja wyszła głupia - niestety fakty są takie, a nie inne - chciałem nawet ufundować dla fistucha 4 klucz, ale jednak nie potym, co zaprezentował.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2012, 03:06:32 pm »
Wiem, że sytuacja wyszła głupia - niestety fakty są takie, a nie inne - chciałem nawet ufundować dla fistucha 4 klucz, ale jednak nie potym, co zaprezentował.

jasne poczucie winy cie zżera teraz? łaski bez stać mnie żeby sobie kupić tylko jak następnym razem zrobisz komunistyczne wybory to uprzedź wszystkich kto wygra żeby się ludzie nie łudzili

a tak ap-ropo to sprowokowałeś mnie nazywając mnie oszustem i ze zajmuje niechlubne 1 miejsce, gdybym robił konta z proxy zamknął  bym ryj i cicho odszedł w kont ale żadne z tych głosów nie były multikontami, dobrze o tym wiesz ale jak napisałeś mi na pw moja praca porostu ci się nie podobała dlatego nie mogla wygrać
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 03:17:56 pm wysłana przez fistuch »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2012, 03:33:09 pm »
Fistuch, nawet jeśli tak Ci napisał to co z tego? Ewidentnie widać, jak sam przyznałeś przodujesz.... Co jest obraźliwego w słowie niechlubnie? Nie osądził, Cię o oszustwo tylko stwierdził fakt. Jedyne do kogo możesz mieć pretensje to do swoich znajomych, że robili multi :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2012, 04:20:00 pm »
Wiem, że sytuacja wyszła głupia - niestety fakty są takie, a nie inne - chciałem nawet ufundować dla fistucha 4 klucz, ale jednak nie potym, co zaprezentował.

jasne poczucie winy cie zżera teraz? łaski bez stać mnie żeby sobie kupić tylko jak następnym razem zrobisz komunistyczne wybory to uprzedź wszystkich kto wygra żeby się ludzie nie łudzili

a tak ap-ropo to sprowokowałeś mnie nazywając mnie oszustem i ze zajmuje niechlubne 1 miejsce, gdybym robił konta z proxy zamknął  bym ryj i cicho odszedł w kont ale żadne z tych głosów nie były multikontami, dobrze o tym wiesz ale jak napisałeś mi na pw moja praca porostu ci się nie podobała dlatego nie mogla wygrać
Pisalem wczesniej, napisze jeszcze raz.
To jest konkurs na najladniejsza prace, a nie na to kto ma najwiecej znajomych.
A twoja praca byla beznadziejna, slaba jakosc, nawet nie wiedzialem co to jest  :shock:.



  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2012, 07:28:36 pm »
Fistuch, nie mam na ciebie siły - rzucasz sie jak Najman po ringu. Proszę, wrzuć tu pm'a którego Ci wysłałem
Cytuj
...zamknął  bym ryj...
Chyba najwyższa pora :)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - ZWYCIĘZCY!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2012, 12:08:43 pm »
Fistuch, nie mam na ciebie siły - rzucasz sie jak Najman po ringu.

o przepraszam, ostatnio to duzo aktywniejszy był jego rywal czy koksu bo testosterono ma niu tactics - sztuka walki bez walki
Jestem obserwowany
Big brat czuwa