Witaj
Gość

Wątek: Soul Hound/Doombringer - Prośba o porady (pls help)  (Przeczytany 1770 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Soul Hound/Doombringer - Prośba o porady (pls help)
« dnia: Maj 13, 2012, 12:23:14 pm »
Witam

Gram na privie GF Dragon-Network (x15 - nie jakiś tam hr) co z tego wynika, że są tam łączone klasy.
Moja postać to Soul Hound/Doombringer 85lvl.

Chciałbym uzyskać od was pomoc w postaci porad np. jakie DYE, jak enchantować skille, jakie SA, certy, atrybuty itd.
Chodzi mi tu głównie o oly, i pvp chociaż będę go też używał jako dodatkowy dd do party ale to schodzi na drugi plan, ponieważ mam destro i tyrka.

Obecnie posiadam dyna sword+f+9lvl dark
Jako że jest to połączenie slh i zerka mam dark atr w broni co w połączeniu ze skillem sop daje mocnego kopa przeciwnikowi nawet z 2h sworda.
Skille fizyczne mam na duel i debuffy na chance, a nuków od slh na razie nie ruszałem i nie wiem czy je robic na dark czy duel.

Dye mam +4str-4con;+4dex-4con i ofc +4wit -4int to raczej jest pod pve i myśląc o zmianie chciałem dodać +4con-4str; +4dex-4str co na oly moze byc dobre wykorzystując głównie skille do walki z dość dużą ilością hp można wiele namieszać.

Proszę was o wszelkie rady dotyczące konfiguracji kamaelka który i tak ma zarówno niezły power z fizycznych i magicznych skilli :D
Najbardziej oczekuję pomocy od doświadczonych playerów którzy ogarniają obie klasy  8)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 06:45:51 pm wysłana przez KingFight »


Dragonx15
SoulHound/Berserker