Witaj
Gość

Wątek: Transfer Arii na Core.  (Przeczytany 7396 razy)

  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Transfer Arii na Core.
« dnia: Czerwiec 21, 2012, 06:00:46 pm »
Drodzy Gracze,

Informujemy, że nastąpi przeniesienie graczy z Arii na Core serwer w ciągnu 30 dni od dzisiaj. Aria po transferze zostanie zamknięta.

Bez wątpienia jest to ważne wydarzenie. A ponieważ dotknie to tylko graczy Arii dostaną oni rekompensatę za transfer.

Jak wiadomo na jednym koncie może być tylko 7 postaci. Dlatego, jeśli posiadasz postaci i na Core i Arii i ich liczba przekracza łącznie 7 należy skasować niepotrzebne tak by ich łączna liczba nie przekraczała limitu.

Informacje o bonusach które otrzymają przeniesieni i szczegóły polityki transferowej (dot. klanów, bohaterów itp.) będą podawane w najbliższym czasie.

Wątek informacyjnego.

Wątek z pytaniami i komentarzami.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2012, 07:30:37 pm »
To oznacza, że innova powoli wymiera, skoro mergują serwer. a jak wygląda aktualna sytuacja na core ? Daaawno nie grałem w l2 i ciekaw jestem czy jeszcze żyje, czy już usycha.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2012, 07:50:51 pm »
Jakoś się czyma. Chodząc po low lvlowych lokacjach takich jak Cruma, VoS, ToI da się spotkać nowych ludzi, ale nie ma ich za dużo.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2012, 07:52:17 pm »
poproszę inny serwer (ru off albo NCwest) gdzie są takie mass pvp co 2-4 dni jak u nas, jak np 90 vs 60 itd. W orbis, SoA, altar pvp co chwilę.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2012, 07:55:16 pm »
To oznacza, że innova powoli wymiera, skoro mergują serwer. a jak wygląda aktualna sytuacja na core ? Daaawno nie grałem w l2 i ciekaw jestem czy jeszcze żyje, czy już usycha.

Szkoda, ze ten ubytek graczy dotknal rowniez serwery oficjalne. Trzeba zmienic gre, ale nic tak dobrego jak l2 nie chce sie pojawic.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2012, 08:13:41 pm »
To oznacza, że innova powoli wymiera, skoro mergują serwer. a jak wygląda aktualna sytuacja na core ? Daaawno nie grałem w l2 i ciekaw jestem czy jeszcze żyje, czy już usycha.
To nie jest merge. To jest przeniesienie arii na core. Podejrzewam, że to wyrównanie które otrzymają gracze wynika z tego, że oni nie dadzą im CH, zamków lub hero. No ale to się wszystko okaże na dniach :)
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2012, 08:28:42 pm »
Ciekawe czy są tam jakieś mocne klany co byłyby w stanie cosik zawojować. Ktoś monitoruje sytuacje na Arii?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -1

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2012, 08:34:18 pm »
Jo tylko 7s jest wyfarminym rumunskim klanem ktory wybil sie po buggy z spezkiem  do teraz kupuja  aukcje lvl max 97.30 malo ludzi kolo 200 co chcecie wiedziec opowiem wszystko :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2012, 08:37:27 pm »
Eee to nie tak wysoko ^^ Myślałem, że tam koksy noliferzy będą.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2012, 09:35:52 pm »
merge na EU tuz przed wakacjami, zeby serwy calkiem nie opustoszały przez lato
czyli jednak innova umiera  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2012, 11:18:07 pm »
merge na EU tuz przed wakacjami, zeby serwy calkiem nie opustoszały przez lato
czyli jednak innova umiera  :)
Aria była martwa od momentu w którym nagle ją otworzyli więc co ty pieprzysz?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -1

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2012, 11:43:37 pm »
na poczarku bylo spoko 500+ ale z czaem ludzie zaczeli odchodzic az do teraz 200 - i spada


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 22, 2012, 12:59:51 am »
merge na EU tuz przed wakacjami, zeby serwy calkiem nie opustoszały przez lato
czyli jednak innova umiera  :)
Aria była martwa od momentu w którym nagle ją otworzyli więc co ty pieprzysz?
Ari ma rację. Aria to był fail od początku. Tak czy inaczej top cp a arii mimo tego, że odstają od top core będą języczkiem uwagi dla każdego liczącego się klanu :)
A może by wrócić na oficjal :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2012, 06:59:46 am »
a może zrobiliby 3 stronę na serwie?
chociaż... jeśli przeniosą ich wszystkich bez klanów, zamków, hero itp. to chyba już im się nie będzie chciało klanów zakładać... będą woleli dołączyć do istniejących już... ehh...
ciekawe czy pójdą na łatwiznę...


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2012, 08:43:50 am »
Znając życie to ruskie zaproponują im 100 epickow i na tym się skończy myślenie gdzie pójdą. :


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2012, 09:09:16 am »
Znając życie to ruskie zaproponują im 100 epickow i na tym się skończy myślenie gdzie pójdą. :
wystarczy ze wejda na serwer a tam sproot napisze bo zgangowaniu 3 ludzi na sos
"alarion stay sejf in port mi paty owned. SOS zaniato."

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 22, 2012, 09:18:25 am »
I dobre ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 22, 2012, 10:21:22 am »
Zadziwiająco cicho wczoraj papa sproot siedział  :oops:
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 22, 2012, 10:37:40 am »
co się stało, że nie mieli programów odpalonych? o.O

PS any info kamiil? a może już cię nie dopuszczają do postaci, w końcu już nie potrzebują farmić :P

Odnośnie tematu, to czekam z niecierpliwością na dokładniejsze info jak to będzie wyglądało... oby pokasowali wszystko!! xD


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 22, 2012, 11:02:47 am »
Zadziwiająco cicho wczoraj papa sproot siedział  :oops:

2 razy w dupe dostal wiec musialo go zabolec  :D a potem zawsze jest emocisza na heroczacie  hahaha

No i wczoraj bez programow byli-debuffy i trucizna w ogóle nie byly przez nich zdejmowane i to tyle na temat ich "skilla".
Nie dziwie sie ze uwazaja ze alarion jedzie na programach bo on jednak czasami debufa zdejmie  :P
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 22, 2012, 11:24:29 am »
Niezłe zdziwko miałem jak postawiłem na sleepie 2 ripery kardiego i quema a oni nic. Zero cleansa :D
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 22, 2012, 11:34:14 am »
Mieli sindeya w party, więc nie mogli się afiszować z programami tak otwarcie + być moze był jakiś update.

Tak btw słyszeliście może o all mighty organizowanym tym razem między serwerowo? Nawet ludzie z privów i innych serwerów mogli brać udział, o ile oprawa rosyjska i język nie przeszkadza. Warunki to sędzia na turnieju + z każdego party musi być min 1 osoba frapsująca walkę + wszyscy mają równy lvl, równy sprzęt i OE skilli (jest to na serwerze stawianym przez Inove)

 Zgadnijcie co się stało z wielkim RoA (rise of abyss) z cadmusa, z którego przyszło pt papa sproota? Odmówili udziału rzekomo pod pretekstem jakieś kłótni z organizatorami. W praktyce wszystkie ruskie dosyć dobrze wiedzą, że chłopaki przyzwyczajeni do bicia 99 vs 96 + jadąc przy tym na programach zapewne zostaliby mocno zmasakrowani, kiedy zabrałoby im się programy + przewagę lvlowo-sprzętowo.

Wnioski wyciągnijcie sami.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2012, 11:36:17 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 22, 2012, 11:42:41 am »
Mieli sindeya w party, więc nie mogli się afiszować z programami tak otwarcie + być moze był jakiś update.

Tak btw słyszeliście może o all mighty organizowanym tym razem między serwerowo? Nawet ludzie z privów i innych serwerów mogli brać udział, o ile oprawa rosyjska i język nie przeszkadza. Warunki to sędzia na turnieju + z każdego party musi być min 1 osoba frapsująca walkę + wszyscy mają równy lvl, równy sprzęt i OE skilli (jest to na serwerze stawianym przez Inove)

 Zgadnijcie co się stało z wielkim RoA (rise of abyss) z cadmusa, z którego przyszło pt papa sproota? Odmówili udziału rzekomo pod pretekstem jakieś kłótni z organizatorami. W praktyce wszystkie ruskie dosyć dobrze wiedzą, że chłopaki przyzwyczajeni do bicia 99 vs 96 + jadąc przy tym na programach zapewne zostaliby mocno zmasakrowani, kiedy zabrałoby im się programy + przewagę lvlowo-sprzętowo.

Wnioski wyciągnijcie sami.
Własnie niedawno dowiedziałem się o tym turnieju ale nie wiedziałem, że każdy może brać w nim udział :O. Nie wiesz może co ile oni organizują taki event??
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 22, 2012, 11:48:48 am »
Zgadnijcie co się stało z wielkim RoA (rise of abyss) z cadmusa, z którego przyszło pt papa sproota? Odmówili udziału rzekomo pod pretekstem jakieś kłótni z organizatorami. W praktyce wszystkie ruskie dosyć dobrze wiedzą, że chłopaki przyzwyczajeni do bicia 99 vs 96 + jadąc przy tym na programach zapewne zostaliby mocno zmasakrowani, kiedy zabrałoby im się programy + przewagę lvlowo-sprzętowo.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Twoja propaganda jest załosna.

RoA brała odział wielokrotnie w AllMighty Championship i wygrywało. Ale jak widać próbujesz w każdym możliwym temacie pisać o tych "programach"
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Transfer Arii na Core.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2012, 12:06:32 pm »
Zgadnijcie co się stało z wielkim RoA (rise of abyss) z cadmusa, z którego przyszło pt papa sproota? Odmówili udziału rzekomo pod pretekstem jakieś kłótni z organizatorami. W praktyce wszystkie ruskie dosyć dobrze wiedzą, że chłopaki przyzwyczajeni do bicia 99 vs 96 + jadąc przy tym na programach zapewne zostaliby mocno zmasakrowani, kiedy zabrałoby im się programy + przewagę lvlowo-sprzętowo.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Twoja propaganda jest załosna.

RoA brała odział wielokrotnie w AllMighty Championship i wygrywało. Ale jak widać próbujesz w każdym możliwym temacie pisać o tych "programach"

w all mighty organizowanym na Cadmusie? Masz rację, brali udział. i co uważasz, że na równym lvlu i sprzęcie robiliby taki sam pogrom jak wśród swoich lowbie enemy na cadmusie? I może dodaj jeszcze, że RoA nie jedzie na programach niemal na równi jak topowe klany na naii to już w ogóle ciekawych rzeczy się dowiem od ciebie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker