Witaj
Gość

Wątek: Lindvior - nowe bossy i inne spostrzeżenia  (Przeczytany 3726 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Lindvior - nowe bossy i inne spostrzeżenia
« dnia: Maj 30, 2013, 06:12:04 am »
Nie bedę ich wymianiał, ale podziele sie kilkoma spostrzeżeniami.

Dzis zrobiliśmy 3 z nowych high lvlowych bosów. Są... swietne...
rajd - 6 party 98/99. połowa rajdu leży po .. jednym AoE.... 47k dmg wobec 32k HP. Nic nie zrobisz :) W końcu się jakoś to dało poukładać. Tak jak rajdy w starym stylu - tanki/i spamuja aggro, distance DD walą. Do bosa podchodzi tylko ten komu obrzydło życie. Albo zmuszony przez konieczność musi wrzucic debufy :) Debufując najdłużej udało mi się ustać z 5 minut... Więc - debuf i odskok na bezpieczną odległość. Ale potrafi też przywalić w plecy. Nawet jak jesteś w - wydawało by Ci się - bezpiecznej odległości. No i oczywiście healerzy non stop resetujący debufy na bosie.

Kumpel - 80 lvl - pojechał solo 80 lvl bossa (Varka - Mos). Boss położył się na 3 strzały. Kumpel dostał... 0 expa :D:D

No i od dziś nie można zalogować więcej niz 3 konta z jednego kompa. Więc przewiduję, ze cena adeny pewnie pójdzie w górę... 1 komp na 3 konta = 3 kompy na 1 train + protektor... Chociaż znając życie, pewnie znajdzie się zaraz jakies obejście :) Kumpel próbował odpalac kont z 2go lapciaka i dostawał GG error 660... Zobaczymy.

Mnie tylko trochę wkurzyła strata około 15k mente coin.. miałem 1-2 dni za krótko... Mentee postacie 85 i po zalogowaniu zobaczyłem wielką fige w postaci listu z informacją, ze od teraz mentujemy do 85, a nie 86...
Życie :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lindvior - nowe bossy i inne spostrzeżenia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2013, 04:18:21 pm »


No i od dziś nie można zalogować więcej niz 3 konta z jednego kompa. Więc przewiduję, ze cena adeny pewnie pójdzie w górę... 1 komp na 3 konta = 3 kompy na 1 train + protektor... Chociaż znając życie, pewnie znajdzie się zaraz jakies obejście :) Kumpel próbował odpalac kont z 2go lapciaka i dostawał GG error 660... Zobaczymy.


wiesz, że waszym RMT zajęło to kilkanaście godzin by to obejść? : D  Dotkneło tylko causala, co ledwo bota z internetu ściągnął : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker