Witaj
Gość

Wątek: Witam. Pomoc dla nowego gracz zielonego na tej kronice.  (Przeczytany 1734 razy)

  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Witam. Pomoc dla nowego gracz zielonego na tej kronice.
« dnia: Marzec 02, 2014, 03:13:17 pm »
Witam. Postanowiłem dziś zacząć ściągać i wieczorem albo jutro po południ jak się nie zdąży ściągnąć zacząć grać.  Jakie klasy polecacie na początek bym mógł spokojnie expić i znaleźć klan/ekipę z jaką bym mógł później wspólnie grać.  Czy ciężko będzie mi znaleźć na lilith mentora. Nie wiem dokładnie co to jest ale z tego co kumpel mi kiedyś mówił to na mentorze będę miał buff i większy exp? Dodatkowo wykupię sobie PA jak zacznę grać więc powinno być łatwiej. Czy będzie ktoś na tyle miły i pomoże mi znaleźć mentora może ktoś nim jest albo zna kogoś  kto by mógł mnie zabrać pod swoje skrzydła :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Witam. Pomoc dla nowego gracz zielonego na tej kronice.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2014, 07:42:03 pm »
Cytuj
Jakie klasy polecacie na początek bym mógł spokojnie expić i znaleźć klan/ekipę z jaką bym mógł później wspólnie grać.

Zasadniczo Tank,Buffer i Healer mogą znaleźć party ciągle (jako tank mam 0 problemów) jak i pt na raidy.

Cytuj
Czy ciężko będzie mi znaleźć na lilith mentora.

Ludzie często szukają sami podopiecznych więc to nie ma problemu.A jak nie masz mentora to wystarczy się wydrzeć ja tak robiłem 3 razy i w ciągu 10 sekund po 5 pm dostawałem.

Cytuj
Nie wiem dokładnie co to jest ale z tego co kumpel mi kiedyś mówił to na mentorze będę miał buff i większy exp?

Tak.Póki mentor jest online dostajesz +50% expa i wszystkie melodie jak nie masz buffów (co się zdarza rzadko bo npc ciebie buffuje).

Cytuj
Dodatkowo wykupię sobie PA jak zacznę grać więc powinno być łatwiej.

PA to chyba kolejne +50% expa więc razem to będzie 100% plus możesz sobie dać runy i vitality więc będzie szybciej.


« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2014, 02:25:12 am wysłana przez Arimas »