Witaj
Gość

Wątek: Duelista useskillforce  (Przeczytany 2971 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 2

Duelista useskillforce
« dnia: Maj 30, 2014, 01:39:44 pm »
Witam , mam problem bo nie działa mi macro /useskillforce (nazwa skilla) czyli nie zmniejsza mi w ogóle reuse skilla na dueliscie dokladnie Sonic storm , Sonic buster . Może to być wina servera czy coś źle zrobiłem. Dziękuje za pomoc


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2014, 02:16:36 pm »
(...) nie zmniejsza mi w ogóle reuse skilla (...)
?
Nie przypominam sobie, żeby macra miały taka możliwość...
Bizuteria/talizmany - tak. Ale nie makra.

a użycie force w makrze powoduje jedynie to, że możesz zaatakować gracza. Normalne uzycie skila zadziała na mobie, ale nie na graczu. force odpowiada wcisnieciu klawisza Ctrl przy ataku/użyciu skilla.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2014, 03:45:36 pm »
(...) nie zmniejsza mi w ogóle reuse skilla (...)
Nie przypominam sobie, żeby macra miały taka możliwość...
oczywiscie ze tak to dzialalo, tyle ze nie koniecznie skillFORCE, ale jakiekolwiek macro i tez nie na wszystkie skille, a tylko te ktore mialy cooldown bliski 0 ( z prawie spamowalnych stawaly sie calkowicie spamowalne)

a co do problemu, wina serwera


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 2

Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2014, 06:39:38 pm »
Aha dzięki za odpowiedzi , a czy są jakieś talismany na reuse skilli czy coś takiego i o co chodzi z ctrl , bo ja naciskam tylko np. f2,f3 .
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2014, 11:03:11 pm wysłana przez urImIo »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2014, 01:13:04 am »
oczywiscie ze tak to dzialalo, tyle ze nie koniecznie skillFORCE, ale jakiekolwiek macro i tez nie na wszystkie skille, a tylko te ktore mialy cooldown bliski 0 ( z prawie spamowalnych stawaly sie calkowicie spamowalne)
LOL
To, że w makrze możesz dokładnie określić czas kolejnego odpalenia skilla natychmiast jak się skończy cool down, nie oznacza, że zmniejszasz re-use...
Gdyby to działało tak jak mówisz, to zmiejszenie re-use KAŻDEGO skilla byłby możliwy.

urImIo Na normalnych serwerach Lineage 2 nie zaatakujesz drugiego gracza i nie uzyjesz na nim żadnego skilla ofensywnego. Dopiero jak wciśniesz Ctrl + skill/atak - nastąpi atak na innego gracza.
Wielu skilli nie użyjesz jesli przeciwnik nie jest sflagowany albo nie masz z nim wojny.
Więc jak widać to uroda serwa na którym grasz.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2014, 10:37:30 am »
oczywiscie ze tak to dzialalo, tyle ze nie koniecznie skillFORCE, ale jakiekolwiek macro i tez nie na wszystkie skille, a tylko te ktore mialy cooldown bliski 0 ( z prawie spamowalnych stawaly sie calkowicie spamowalne)
LOL
To, że w makrze możesz dokładnie określić czas kolejnego odpalenia skilla natychmiast jak się skończy cool down, nie oznacza, że zmniejszasz re-use...
Gdyby to działało tak jak mówisz, to zmiejszenie re-use KAŻDEGO skilla byłby możliwy.
do GoDa tak to wlasnie dzialalo i nie byl to feature l2 a zwykly glitch ktorego ludzie masowo uzywali, w sumie u was to jeszcze lepiej musialo wygladac z runami -20% cooldown

nie, nie dalo sie zmniejszyc reuse kazdego skilla, tylko tych ktore "prawie" dalo sie spamowac, tak zeby mozna je bylo spamowac a jakies okreslanie w macro czegokolwiek nie ma z tym nic wspolnego
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2014, 10:39:39 am wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Duelista useskillforce
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2014, 05:12:12 pm »
oczywiscie ze tak to dzialalo, tyle ze nie koniecznie skillFORCE, ale jakiekolwiek macro i tez nie na wszystkie skille, a tylko te ktore mialy cooldown bliski 0 ( z prawie spamowalnych stawaly sie calkowicie spamowalne)
LOL
To, że w makrze możesz dokładnie określić czas kolejnego odpalenia skilla natychmiast jak się skończy cool down, nie oznacza, że zmniejszasz re-use...
Gdyby to działało tak jak mówisz, to zmiejszenie re-use KAŻDEGO skilla byłby możliwy.

urImIo Na normalnych serwerach Lineage 2 nie zaatakujesz drugiego gracza i nie uzyjesz na nim żadnego skilla ofensywnego. Dopiero jak wciśniesz Ctrl + skill/atak - nastąpi atak na innego gracza.
Wielu skilli nie użyjesz jesli przeciwnik nie jest sflagowany albo nie masz z nim wojny.
Więc jak widać to uroda serwa na którym grasz.

Pozdrawiam
tak było, potwierdzone info, działało na lancerze przez całe H5

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama