Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919733 razy)

  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4225 dnia: Październik 23, 2016, 05:51:21 pm »
Pierwszy miesiąc 2€ więc żaden pieniądz. Pytanie czego oczekujesz od gry. Jeżeli chcesz pograć sobie pve spokojnie to pewnie ci się spodoba, jeżeli jesteś nastawiony na pvp to bez doty i ekipy nie nadgonisz raczej. Kwestia też czym chcesz grać.
Serwera szybko nie zamkną bo koszty prowadzenia go są znikome, licencja opłacona(rok? 2 lata?)
Jakieś ruchy w kierunku merge najszybciej mogą być w styczniu bo to wymaga zmian licencyjnych.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4226 dnia: Październik 23, 2016, 06:08:13 pm »
Czego ja oczekuje  ?
Prawdziwego l2, nie przeszkadza mi puszczenie  muzyki w tle czy filmu na jednym monitorze i expieniu sobie powoli na drugim, raczej neie nastawiam sie na szybkie pvp, bardziej na  znalezienie Clanu i wspólny exp i farma, to jest to co lubie, z czasem w dalekiej przyszłości oly. Dotować nie chce za bardzo, a gdzie jest to że pierwszy meisiac 2 euro?  Ja widze tylko przedłużenie o miesiąc za 10.

Co do postaci to najchętniej tankiem, wiec wiadomo koło 40 jakiś Clan juz pasuje miec i kogos do wspolnego expa, a nawet wcześniej, pytanie czy online na to pozwoli ?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4227 dnia: Październik 23, 2016, 08:33:09 pm »
Czego ja oczekuje  ?
Prawdziwego l2, nie przeszkadza mi puszczenie  muzyki w tle czy filmu na jednym monitorze i expieniu sobie powoli na drugim, raczej neie nastawiam sie na szybkie pvp, bardziej na  znalezienie Clanu i wspólny exp i farma, to jest to co lubie, z czasem w dalekiej przyszłości oly. Dotować nie chce za bardzo, a gdzie jest to że pierwszy meisiac 2 euro?  Ja widze tylko przedłużenie o miesiąc za 10.

Co do postaci to najchętniej tankiem, wiec wiadomo koło 40 jakiś Clan juz pasuje miec i kogos do wspolnego expa, a nawet wcześniej, pytanie czy online na to pozwoli ?

1. Ile masz czasu na grę?
2. Co do postaci to w 2.0 jest łatwo z exp i jest sporo single spotów do farmy a więc z tym tankiem to bym uważał. (to zwykłej farmy tank nie jest nikomu potrzebny a ludzi nie łatwo chcą mięć "dodatkową" postać do farmy.

Tak naprawdę to 1 pytanie jest kluczowe, także jeśli chodzi o porę do gry. Na poziomach do 60 duża część graczy expi na RB ale to trzeba być dostępnym przeważnie 8-15.

Najważniejsze graj czym lubisz ale bez wysokopoziomowego boxa (np pp52+) to lepiej zagrać klasa która jest potem dość często potrzebna np BP.

Jak jesteś solo graczem z powołania to weź sobie tyranta lub destro.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4228 dnia: Październik 23, 2016, 08:40:19 pm »
Klanu szukaj juz od poczatku, zwracaj uwage by klan mial 10%bonusu do expa. W Black Flag gra sporo polakow, jacys są też w Strength  z tego co zauwazylam i wielu jest dopiero na poczatku z postaciami. Szukaj tez RB party.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4229 dnia: Październik 23, 2016, 09:01:44 pm »
Oki dziękuje za rady, co do tanka jakoś lubię i mam wyjątkowo ochotę zagrać SK, wiec pewnie tak tez zrobię i najwyżej się będę trudził lub robił później spoila :P
Co do Czasu teraz więcej, aczkolwiek będzie to zazwyczaj 2-3 godzinki dziennie dla zabawy.
Co do boxa to raczej nie będę inwestował w drugą postać na suba, po prostu zaufam ludziom wyjątkowo chyba ;P.

Mam nadzieję że jednak online i uprzejmość oraz chęć ludzi pozwoli pograć coś, tank zawsze też ma swoje zalety wcześniej lub później.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2016, 09:18:41 pm wysłana przez Bardox »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4230 dnia: Październik 23, 2016, 09:28:33 pm »
Podaj mi nicka w grze, cos pomoge z no grade :P


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4231 dnia: Październik 24, 2016, 12:04:34 am »
Taki jak tu - Bardox, polecam sie, co do no grade to jakiś secik i miecz z Questów i lvl już mam :)
Takze nie taki zły ten serwer :P


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4232 dnia: Październik 24, 2016, 06:57:28 am »
Z ciekawości zainstalowanej grę korzystając z darmowych 3 dni, mam postać na 32 lv, tam gdzie mogę expic latają tylko boty i to jeszcze z takimi chamski nickami które świadczą o ich numeracji. Nie zagladałem na serwer i byłem w stanie uwierzyć że administracja zaczęła walczyć z botami ale jest tak jak było na początku tylko tyle że mniej normalnych graczy widac. Odinstalowalem grę i wypadłem że statystyk onlajnu...


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4233 dnia: Październik 24, 2016, 08:08:17 am »
Gdzie są te boty, chętnie sobie wydropię kilka. Jak to możliwe, że od 4 miesięcy nie spotkałem żadnego bota a ty w 2 dni znalazłeś tylko boty? Jesteś mistrzem.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4234 dnia: Październik 24, 2016, 08:24:50 am »
Gdzie są te boty, chętnie sobie wydropię kilka. Jak to możliwe, że od 4 miesięcy nie spotkałem żadnego bota a ty w 2 dni znalazłeś tylko boty? Jesteś mistrzem.

On już tak ma, przeszedł l2 wieki temu i teraz tylko widzi boty na niedostępnym dla wielu graczy poziomie 3x. :P



  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4235 dnia: Październik 24, 2016, 09:59:01 am »
Nie grałem 2 dni a 30 minut, może takie szczęście mam :-) zresztą każdy może zobaczyć jak jest. Widać nie zawsze warto słuchać tych pseudo obrońców serwera, docinanie że tylko 3x jest dziecinnie, nie widzę sensu marnować więcej czasu. Można się bawić gdzieś indziej albo w coś innego :-)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4236 dnia: Październik 24, 2016, 01:06:00 pm »
@Grozana ja tu niczego nie bronię, wręcz przeciwnie, uważam, że Skelth pod względem community, kupowania postaci + expa i ogólnie RMT, to najgorszy serwer na jakim grałem. Kupowanie postaci czy itemów było częścią tej gry od zawsze, ale to co się dzieje na Skleth to patologia do kwadratu. Jeśli ktoś chce sobie pozabijać trochę mobków i nabić kilka PVP na low levelach to OK, jest fajnie - mechanika gry, interfejs, to że większość ciśnie w C grade jest fajne, ale jeśli ktoś się tutaj nastawia na jakieś siege, mass PVP czy olimpiadę to niech sobie odpuści. Szkoda czasu, te amerykańskie ciołki wpompowali tu tysiące dolców żeby mieć level, kasę i sprzęt. I jedni i drudzy, chociaż tak licząc obecnie to United dowaliło grubo do pieca ostatnimi czasy.
Lepiej pozabijać rusków w CS GO albo poukładać pasjansa.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4237 dnia: Październik 24, 2016, 01:29:02 pm »
Dużą częscią MMO jest jego community, możesz mieć przeciętne mmo ale świetne community (eve online, gw2, runescape itp) i gra się bardzo przyjemnie, z drugiej strony rakowe community potrafi uwalić bardzo dobre gry (lineage2, LOL, aion).
L2 to sandbox (za małą ilością piasku ale zawsze :))
Ludzie tworzą politykę, ekonomię, nie ma żadnych mechanizmów blokujących griefing, tworzących balans itp. Wiele dobrych privów popadało przez jeden clan, czy nawet cp. A na skelthie pozostały grupki wallet warriorów i carebeary grające czysto pve i bijacy sobie mobki na spotach.

tl;dr community l2 to rak, a od raka się umiera; rip l2.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4238 dnia: Październik 24, 2016, 02:15:41 pm »
eve to nie jest przeciętne mmo ;), a naprawdę dobre community ma np. gw, chociaż to martwa gra, ale jest inna mentalność. Jak w l2 dawno, dawno temu, jak nikt nie znał gry.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4239 dnia: Październik 24, 2016, 05:38:55 pm »
Piszecie o eve - dawno temu pogrywałem i była super ale gra zniszczona przez boty w stopniu większym niż ncwest.

Z czystej ciekawości coś tam ogarneli w tym temacie?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4240 dnia: Październik 24, 2016, 05:45:21 pm »
Jak w l2 dawno, dawno temu, jak nikt nie znał gry.

Skoro nikt nie znał gry tzn, że community sprowadzało się do twórców gry. Wcale nie dziwię się, że było takie najlepsze :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4241 dnia: Październik 24, 2016, 08:54:12 pm »
No i teraz to nie wiem, jedni piszą tak, jedni inaczej :P


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4242 dnia: Październik 24, 2016, 10:30:26 pm »
Nie ma idealnego serwera, zawsze będzie narzekanie a to za duży online a to za mały a to Pkuja na spotach a to że nie ma sie z kim bić. Najgorzej, uważam,  jest grac samemu i nie mieć się do kogo odezwać czy zapytać o coś na TS czy na klan czacie. Spróbuj poprostu znaleźć swoje miejsce, ekipę z którą będziesz się dobrze bawić i z przyjemnością bić chociażby te keltiry. Życzę ci żebyś takie osoby znalazł czy tu czy też gdzie indziej :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4243 dnia: Październik 24, 2016, 10:32:31 pm »
Nie ma idealnego serwera, zawsze będzie narzekanie a to za duży online a to za mały a to Pkuja na spotach a to że nie ma sie z kim bić. Najgorzej, uważam,  jest grac samemu i nie mieć się do kogo odezwać czy zapytać o coś na TS czy na klan czacie. Spróbuj poprostu znaleźć swoje miejsce, ekipę z którą będziesz się dobrze bawić i z przyjemnością bić chociażby te keltiry. Życzę ci żebyś takie osoby znalazł czy tu czy też gdzie indziej :)

+1

Nie ma co snów wielkich planów, zwyczajnie czerp radość z gry.

Kolejny event :D
https://4gameforum.com/threads/611512/

Bufki na 1H oraz exp 50% na 2h codziennie :D

« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2016, 10:33:26 am wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4244 dnia: Październik 25, 2016, 12:10:39 pm »
Tak jak pisalem w usunietym poscie - polecam przeniesc sie na forum 4 game. (zaproszenie na oficjalne forum servera tez jest uznane tutaj jako `nie na temat`)




=edited=
Nudzą mnie już te twoje słabe prowokacje...
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2016, 01:49:16 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4245 dnia: Październik 26, 2016, 11:07:34 am »
Jeśli koś by chciał zacząć grę to teraz ma dobrą okazję. Event z bonusem do expa i podstawowe bufy. Sam robię nowa postać więc można by się razem zgrać.

Ps. jeśli spotkacie gościa z boxem na plecach to pamiętajcie o zapętlających się makrach a nie od razu że bot.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4246 dnia: Październik 26, 2016, 12:41:59 pm »
Jak ktoś chcę zacząć/kontynuować zabawę na Skelth to najwyższa pora. Większej pomocy nie można sobie wymarzyć.


Zaciekawiła mnie opinia o Doomsday'ach ;)
A szczególnie z brakiem opieki. Widocznie trafiła nam się osoba z miękką pała :D
Radzimy sobie nie najgorzej, CH w Aden z którego jesteśmy dumni jak pawie. 2 skille klanowe ( mdef + hp).
Szkoda tylko, że tak mało osób wytrzymuje presję ze strony opozycji. Panowie, i Panie. Do odważnych świat należy, czyż nie?
Póki co jesteśmy zajarani całym dodatkiem, ekipa nam się udała. Czego chcieć więcej. Wiadomo, pracujemy. Dlatego w godzinach porannych/południowych może być taka sytuacja, że nie zastaniesz żywej duszyczki. Ale smaczek zostaje zawsze na wieczór :) A wtedy bawimy się bardzo dobrze. Nie robimy dramy o byle co. I chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Dla hejterów, filmik który kręciłem jakieś 5tyg temu:
https://youtu.be/v7UeuKoFG2k
Było 57lvl, jest 62lvl i dużo przed nami jeszcze, bo wrogów mnóstwo :)



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4247 dnia: Październik 26, 2016, 12:52:32 pm »

Po rozmowie z tą maszkarą otrzymacie buff lv.3 na 1h oraz +50% XP/SP bonus na 2h!

Dokłądny opis eventu jest na stronie 4Game: https://4gameforum.com/threads/611512/







@esend jeśli masz jakiś problem zapraszam na PW, ten temat dotyczy serwera Skelth, a nie twoich problemów osobistych z wszystkimi wokół. Ostatecznie jeśli już lubisz płakać publicznie to stwórz sobie temat w offtopiku, tam możesz się wyżywać do woli. Nazwij go: "Płaczę bo chcę, bo nikt wokół nie kocha mnie".



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4248 dnia: Październik 28, 2016, 10:12:21 am »
Jak ktoś chcę zacząć/kontynuować zabawę na Skelth to najwyższa pora. Większej pomocy nie można sobie wymarzyć.

Czego chcieć więcej. Wiadomo, pracujemy. Dlatego w godzinach porannych/południowych może być taka sytuacja, że nie zastaniesz żywej duszyczki. Ale smaczek zostaje zawsze na wieczór :) A wtedy bawimy się bardzo dobrze.


Jest szansa na dodanie do klanu ? postanowiłem zacząć grę na classicu i szukam Polskiego klanu, ponieważ Francuski, w którym jestem nie ma nic do zaoferowania :/


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4249 dnia: Październik 28, 2016, 12:03:04 pm »
Jasne zapraszamy. W sprawie dodania do klanu należy napisać do Natri, Suchy, Shilien.