Witaj
Gość

Wątek: Grafik , chodzi o crest  (Przeczytany 1412 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Grafik , chodzi o crest
« dnia: Sierpień 28, 2014, 11:09:11 am »
Witam :)
Jest tu może jakiś grafik albo osoba znająca się na programach graficznych w których można wykonać cresta do l2 clan+ally ?
Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2014, 01:26:30 pm »
Paint


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2014, 01:41:40 pm »
Paint


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


WTF ?:D Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz i napisz jak musisz jakąś sensowną odpowiedź -,-
To co mi napisałeś to jest wgle bez sensu i na inny temat ...
To jak ja bym się kogos spytał : Jaki kolor lubisz ? - Jestem głodny xD
rlly xD


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2014, 01:45:24 pm »
Pytasz sie to odpowiadam, znam sie na paint, nic więcej nie potrzeba aby zrobić crest :)

Piszesz jak 15 latek... A po roczniki widać ze masz 18, ale te pokolenie to gimby nawet w wieku 20 lat... Masz painta to sobie zrob, nikt ci tu nic nie zrobi, w szczególności za darmo ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2014, 02:24:38 pm »
Pytasz sie to odpowiadam, znam sie na paint, nic więcej nie potrzeba aby zrobić crest :)

Piszesz jak 15 latek... A po roczniki widać ze masz 18, ale te pokolenie to gimby nawet w wieku 20 lat... Masz painta to sobie zrob, nikt ci tu nic nie zrobi, w szczególności za darmo ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak ta twoja odpowiedź też była bardzo dojrzała i rozwinięta .. Pytam się czy jest tu jakiś grafik a ty wyjeżdzasz z "Paint" ..weź sobie to moze napisz na kartce , przeczytaj 5 razy przemyśl z rodzicami i wróc...

Tak , mam 18 i nie zachowuję się jak gimbus :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2014, 07:55:37 pm »
jak poszukujesz wykonawcy to polecam freelancers.com, jakiś grafik się na bank znajdzie :D
jeżeli nie, to przeczytaj 2gi post w temacie


Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2014, 11:06:39 pm »
znaleźć się znajdzie za 50zł :D +


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2014, 11:21:03 pm »
Witam, ja również zajmuję się grafiką i jestem w stanie wykonać crest za odpowiednią, konkurencyjną stawkę, czekam na PW ;>

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Grafik , chodzi o crest
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2014, 02:27:31 am »
poszukaj  se  wnecie  ków  jest  od  groma

p.s.
a  w paint naprawde  lady krest samemu da sie zrobic  - jak poszukasz  to gdzies  nawet byl  dokladny opis  jak wykonac  kres  do L2  w pant