Witaj
Gość

Wątek: [Pytanie] Teleport za Item  (Przeczytany 1317 razy)

  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

  • "Symetria: estetyka idiotów. Julian Tuwim "
[Pytanie] Teleport za Item
« dnia: Grudzień 25, 2014, 05:57:36 pm »
Cześć moi mili :) od dłuższego czasu bawię się prywatnie "stawianiem" własnego serwera.

I chciałbym aby teleport na daną lokacje dokonywał się za pomocą custom itema . widziałem na różnych serwera taką możliwość i moje pytanie brzmi jak to zrobić :) z góry dziękuje za pomoc i Życzę Wesołych Świat i Szczęśliwego nowego roku !


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: [Pytanie] Teleport za Item
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2014, 11:31:21 am »
Proszę bardzo tabela w bazie teleport's i zależne gdzie ma teleportować masz tam domyślnie 57 czyli adena tylko to zmień :) Wesołych Wszystkim :)


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

  • "Symetria: estetyka idiotów. Julian Tuwim "
Odp: [Pytanie] Teleport za Item
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2014, 11:58:41 am »
Proszę bardzo tabela w bazie teleport's i zależne gdzie ma teleportować masz tam domyślnie 57 czyli adena tylko to zmień :) Wesołych Wszystkim :)
Niestety działam na interlude i nie ma id itemu , tylko (discriptions , id loc_x loc_y loc_z pirce fornoble)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [Pytanie] Teleport za Item
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2014, 06:17:59 am »
Pisząc nowego npc, lub edytując starego i usuwając mu standardową rubrykę teleportów, możesz wprowadzić zapytanie tak jak w questach (nie wdając się w kod, który możesz podpatrzeć z questów), który sprawdzi, czy dany gracz ma przedmiot X, jeżeli tak, to telepotuje+zabiera

Jeżeli nie wiesz takich podstaw, no to niestety ale w szczegóły kodu wdawać się nie będe, ani nic na tacy ci nie podam.
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.