Witaj
Gość

Wątek: [L2off] Red VS Blue - IL x? - 02.08.2015  (Przeczytany 27144 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 26, 2015, 06:45:16 pm »
gra ktoś??
"Prawda to więcej niż realizm."
                                                   ~ Fiodor Dostojewski


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:06:30 pm »
Cały czas :D

Administracja już naprawiła błąd z lethalami :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 28, 2015, 08:53:53 am »
Gram tam od niedawna i muszę stwierdzić, że to jeden z bardziej wciągających serwerów na którym grałem.

Dość dobrze został dopracowany system podziału na zielonych i niebieskich. Nawet z niskim lvlem i z darmowym ekwipunkiem można się już zabawić w pvp (są wioski dla graczy do 70lvlu i max w b grade). Podoba mi się duża różnorodność wśród graczy - można spotkać wśród nich wszystkie klasy. Online ~1500 jest nawet trochę za duży, ale za to fajnie wyglądają mass pvp - szczególnie siegie. To chyba również jedyny serwer na którym grałem, gdzie niemal cały czas są jakieś ciekawe eventy. Minusem jest czasem nawalająca geodata i w 95% ruskie community.


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:02:00 pm »
I chyba nadchodzi koniec serwera :D Ruskie na forum się spłakali że łuk trzaskający Heavy seta po 2k kryty to mało teraz trzaska po 4k :D Dzisiaj rekordzista wklepał mi kryta z hexem za 7k z Draco(+0-3) kiedy latałem w tallumie +6 :D

Mam nadzieje ze szybko to poprawia bo inaczej bez sensu będzie wbijać na ten serwer ;D


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:20:54 pm »
edit:
Jednak klasy są w jakiś sposób zbalansowane.
Jako łucznik kosiłem lepszych magów, jak również przegrywałem z gorszymi od siebie. Chyba wszystko zależy od tego, jak gracz potrafi operować postacią. Klasy, które na innych serwerach PVP są pomijane (np. Dreadnough, Warsmith, Bladedancer), czasem dają tutaj wycisk - zwłaszcza na siege.

Zdobycie podstawowego sprzętu A grade jest proste i dla średnio-doświadczonego gracza to jeden dzień gry, jednak gdy chcemy być na prawdę dobrzy i mieć wysoko zenchantowane S grady + biżuterię raid boss, to trzeba się trochę wysilić. Gdy już mamy dobry sprzęt, kasa z PVP leci już w dużych ilościach.

Gdyby ktoś chciał zacząć na nim grać, udzielę kilku wskazówek:
Konto rejestrujemy tutaj http://interlude-online.ru/index.php?f=register , skąd również ściągamy updater, który wrzucamy do folderu z klientem Interlude. Na samym wstępie, gdy stworzymy postać, pojawi nam się komunikat, aby ustawić zabezpieczenie postaci przez powiązanie jej z naszym komputerem (polecam to ustawić). Przez polecenie .lang zmieniamy język z ruskiego na angielski. Polacy są widoczni we frakcji "light" (zieloni)

Najszybciej zarabia się tutaj przez:
- PVP (party z bishopem wymiata);
- dropieniu literek kolejno od wartości dla light: S (south),  D (dragonspire), I (hive), F (florian);
- handel (są sklepy offline). Czasem korzyści przynosi handel między wioskami dwóch frakcji, gdzie jest inna ekonomia (przez dualbox można się wymieniać na Arenie). Są również NPC, gdzie można wyszukać kto co i po ile sprzedaje lub skupuje;
- siege, podbijanie fortów, chodzenie na bazy;
- wymiania Glory Points na itemy i ich sprzedaż (np. BOG)
- różne eventy.
- otwieranie skrzynek (enchanty, zwłaszcza te A i S grade są tutaj dużo warte)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 10:04:56 am wysłana przez tomick »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 11, 2015, 08:39:03 pm »
Udało ci się znaleźć jakiś clan w light? ale international, już nie wspominam o polskim ;D


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 12, 2015, 08:20:58 am »
Widziałem dwa PL klany. International niestety nie udało mi się znaleźć :P Póki co gram w swoim dwuosobowym :) (założyłem go po to, aby mieć na dualboxie buffa od OL na CP)
Ale jakby nie patrzeć to z uwagi na podział frakcji (light/dark), jakoś nie odczuwam potrzeby bycia w klanie (chociaż w sumie przydałyby się jakieś klanowe skille :P )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2015, 01:10:47 pm wysłana przez tomick »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 15, 2015, 12:08:49 pm »
No i spalił mi się DB na 7 :D
Jakby ktoś chciał jakieś itemy (m.in. MJ/TAL Heavy set+6 , Baium+4, AQ+5, 20 GEM S) to niech da znać, bo kończę grę na tym serwerze.
//już nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2015, 09:11:06 am wysłana przez tomick »


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 15, 2015, 06:43:37 pm »
Nie moge odpalic gry. Bo Zainstalowaniu L2, wgraniu Eng Patch gra widnieje jedynie w procesach. Windows 10

Problem Solved
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2015, 09:57:43 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 15, 2015, 10:47:29 pm »
Tomick Ja chętnie przyjmę twoje dary  :) Podaj nick pod jakim grałeś i kiedy Cię będzie można spotkać jeszcze w grze.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 16, 2015, 09:55:36 am »
Itemy rozdane.

Dla tych, którzy grają na tym serwerze polecam zainstalować sobie "Lineage 2 Potion User" (wyszukacie go w Google).
Ten programik jest niewykrywalny, a przy jego dobrej konfiguracji stajemy się podwójnie (albo nawet potrójnie) wytrzymali na obrażenia (program automatycznie uzupełnia CP/HP/MP potionami). 

Wielu narzeka, że często pojawiają się hity nawet po 3-4k. Moim zdaniem wynika to z tego, że na serwerze jest duże zróżnicowanie graczy - tych słabszych i lepszych. Tutaj rozwój postaci nie ma końca. Bardzo dużo daje tutaj AQ i Baium w przypadku fighterów. Skille z Life stonów również mogą być ciekawe (mi trafił się passive might dodający ok. 600 do ataku, ale aktywujący się tylko gdy otrzymywałem obrażenia)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2015, 10:08:49 am wysłana przez tomick »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 16, 2015, 08:10:19 pm »
szkoda ze sie nie zalapalem xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2015, 08:17:29 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 16, 2015, 09:07:22 pm »
Może załapiesz się następnym razem bo itemy trafiły do znajomego, który pewnie wkrótce mi je odda, a pewnie jeszcze zajrzę na krotko na ten serwer (ale to dopiero za jakiś czas). Ciężko mi się od niego oderwać. Już z 2 razy z niego odchodziłem oddając itemy, a mimo to jakoś chce mi się na nim grać od zera :P


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 17, 2015, 08:21:20 pm »
Nie wiem co się dzieje na serwerze ale ktoś buchnął mi 10k adeny, najlepsze jest to ze nie było żadnych logowań na moje konto z innego ip o.0? EQ całe jest WTF!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2015, 08:34:27 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 17, 2015, 10:20:58 pm »
A miałeś ustawione wiązanie HWID ?
No i trochę dziwne, że zniknęła adena a reszta sprzętu została (chyba, że miałeś wyjątkowo słaby sprzęt). Może być też taka opcja, że wystawiając sklep typu BUY ustawiłeś przez przypadek zbyt wysoką cenę za jakiś towar (raz zdarzyło mi się kupić ponad 200gem A za 12a, bo chyba ktoś zapomniał dopisać jedno zero do ceny). Gdyby ktoś wszedł na Twoje konto, miałbyś jego IP i HWID w panelu konta. 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2015, 07:53:05 am wysłana przez tomick »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 17, 2015, 10:31:26 pm »
Tomick miałeś może rezisty? Może dasz pasy ?


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 18, 2015, 07:53:37 am »
miałem rezisty, ale póki co nie pozbywam się ich bo mogą mi się kiedyś przydać