Witaj
Gość

Wątek: Postac pvp h5  (Przeczytany 5105 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Postac pvp h5
« dnia: Luty 19, 2015, 08:20:42 am »
Witam,
Jako, że zaczynam przygodę na h5 od którego zawsze trzymałem się z dala mam pytanie. Proszę Was o opinie i poradę z wyborem postaci na te kronikę bo jestem zielony. Szukam postaci głównie pod pvp ale też dobrze by było moc samodzielnie expic oczywiście z buffem. Lubię postacie z dużym dmg i nie przepadam za hybrydami. Moje propozycje to: 1. Duelist 2. Doombringer 3. Soulhound 4. Abyss Walker 5. Trickster. Najpewniej się czuje na gladzie oraz zerku. Minus jest taki że gladem boję się o mane w pvp a zerk mi się przejadl. Nie mam pojęcia jak grać daggerem. Tricksrer słyszałem że ma gorszy dmg od łuczników i ciężko się expi no i wolę meskie postaci. Co do slh to denerwuje mnie mieszanie magii i walki. Wolałbym jednolitą postać. Nie wiem czy jest sens grać samym magiem slh lub wojem. Oprócz tego największe doświadczenie mam na necro ale  to raczej nie jest era magów zwłaszcza necro. Także moje pytanie brzmi która postać byście poradzili na h5 pod pvp i dlaczego? Najbardziej chciałem zagrać aw. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2015, 12:51:19 pm »
Hej :) Każda z tych klas jest naprawdę dobra na pvp ale ma swoje wady i zalety :) Glad op na mass pvp i 1v1 za to raczej ciężko tym farmic, zerk dobry na 1vs1 gorszy w masówkach i mega dobry do farmy, slh grał bym raczej w maga bo skile z wojownika i tak są bez użyteczne (moim zdaniem), aw jak każdy dagger sieje śmierć i postrach, trickster ma real target dzięki któremu zawsze znajdziesz miejsce w pt łuków poza tym to najlepsza postać na masówki, co do necro h5 to właśnie jest era magów zwłaszcza necro który (jeśli masz skila w łapie) 1vs1 jest nie do zabicia :) na masówkach tez jest całkiem przydatny (bany, mass glom, vamp mist) :P a i powiem ci z własnego doświadczenia ze i czasem 1v5 dawało rade :D ale to już kwestia end game :) zagraj tym czym lubisz  :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2015, 01:20:15 pm »
Jako, ze nie bede raczej startowal w cp ani pro klanie to wiem, ze nie ubiore sie na tyle dobrze aby ownic necro, ktorego death spike w tej kronice zostal oslabiony gdy i tak istnieje pelno resistow na dark w grze. Uwazam, ze teraz lepszy dmg osiagniesz PSem niz necro, ktory dla mnie w tej kronice stal sie supportem/debufferem. Rezygnuje z zerka. A moje pytania jesli moglbys mi doradzic:
Czy gladem idzie sobie radzic w pvp mimo, jego uplywu many ( trudnosc farmienia nie jest dla mnie problemem ). Czy oplaca sie biegac SLH jedynie ze staffem i w ten sposob go prowadzic? I ostatnie pytanie. Co myslisz o AW? Wiem, ze to nie postac dla zielonych i moze bardzo niezadowolic prowadzacego ja gracza jesli nie ogarnia ale poki co na nia sie najbardziej napalilem. Takze bylbym sklonny wybrac pomiedzy AW>Trickster>Glad. Chyba, ze jest sens granie SLH nuker to by to wiele zmienilo.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2015, 02:10:21 pm »
Jako, ze nie bede raczej startowal w cp ani pro klanie to wiem, ze nie ubiore sie na tyle dobrze aby ownic necro, ktorego death spike w tej kronice zostal oslabiony gdy i tak istnieje pelno resistow na dark w grze. Uwazam, ze teraz lepszy dmg osiagniesz PSem niz necro, ktory dla mnie w tej kronice stal sie supportem/debufferem. Rezygnuje z zerka. A moje pytania jesli moglbys mi doradzic:
Czy gladem idzie sobie radzic w pvp mimo, jego uplywu many ( trudnosc farmienia nie jest dla mnie problemem ). Czy oplaca sie biegac SLH jedynie ze staffem i w ten sposob go prowadzic? I ostatnie pytanie. Co myslisz o AW? Wiem, ze to nie postac dla zielonych i moze bardzo niezadowolic prowadzacego ja gracza jesli nie ogarnia ale poki co na nia sie najbardziej napalilem. Takze bylbym sklonny wybrac pomiedzy AW>Trickster>Glad. Chyba, ze jest sens granie SLH nuker to by to wiele zmienilo.
set 6+ i bron 6+ wystarcza :D ds robisz pod power i tak czy siak to nie gf źe all nuki w atty, oczywiście ze ps osiągnie większy dmg i jest lepszy do pvp niż necro bo to postac do zabijania 1vs1  dzięki jego summonowi z 20k+ hp i nukowi :) Jeśli zagrasz na servie z mp potami to mana nie stanowi żadnego problemu :) Granie slh zależny od gracza i plików servera na jednych lepiej jest ze stafem na innchy z rapierem lub busterem bo może dawać więcej m atak ale jak mówie to kwestia plików, ja zdecydowanie polecił bym ci staf chociaż buster/caster tez tak bardzo nie odstaje. Co do aw to jak mowiłem wszystko zależny od servera i jego plików, na niektórych dagger kosi lepiej na niektórych gorzej a sam aw w sobie nie jest zły ale moim zdaniem to najbardziej papierowy dagger ze wszystkich i ma najmniejszą przeżywalność ze względu na mała ilość cona + ładnie idzie dostać stuna (Ofc nie jeśli masz vorpala + epiki i że to wszystko jakoś poprawnie działa), plusem aw jest duży dmg z cryta i jego pasywa która wrzuca przeciwnikowi stuna, ja zdecydowanie wole pw :D


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2015, 09:23:24 am »
Wielkie dzieki za pomoc, zdecydowalem se zagrac gladem w duecie z tyrantem. Jednakze w przyszlosci napewno wybiore AW/SLH i chcialbym sie spytac jak odroznic czy na serwerze oplaca sie grac slh mag/rapier albo aw. Mam zbyt male doswiadczenie aby sam stwierdzic o co chodzi z plikami serwera. Z gory dzieki za odpowiedz i jeszcze raz bardzo za dotychczasowa pomoc.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2015, 09:29:39 am »
Albo jesli to mozliwe powiedz mi kim bys mi radzil grac na serwerze l2dex x5 ktory wstaje 7ego marca. :D


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Postac pvp h5
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2015, 02:13:13 pm »
Nie ma sprawy :) po prostu musisz protestować na becie i będziesz wiedział.
Hmm, dex to low rate i bez cp nie widzę sensu by tam grac, postaraj się znaleźć jakieś cp
a co do klas to najlepiej jakiś mag, łucznik, da, suport (sws,bd), zerk, tyr.