Witaj
Gość

Wątek: GOD+ --- Problem serwer EU Core  (Przeczytany 1064 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

GOD+ --- Problem serwer EU Core
« dnia: Maj 22, 2015, 03:35:40 am »
Witam, mam konto na serwerze EU Core grałem w L2 GoD jakiś czas temu, nie pamietam dokładnie kiedy. Ostatnio naszła mnie ochota żeby zagrać sobie jeszcze raz i odkryć świat L2 na nowo  :) konto jak miałem tak mam dalej po staremu, ale.. no właśnie tu się pojawia ale.. Pobrałem grę, zainstalowałem, odpaliłem, zalogowałem się i jest moja postać na 74 lvl (kozacki AW)  CAŁY GOŁY bez adeny, matsów co chociażby te które z mobka wypadają i bez itemków. Biegałem w secie i broni a grade. Tu się pojawia moje pytanie, czy byly jakieś zmiany typu reset czy cos w ten deseń?
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2016, 04:50:42 pm wysłana przez RedWind »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Problem serwer EU Core
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2015, 11:46:10 am »
może ktoś miał passy na twoją postać i sobie "pożyczył"? Może miałeś itemy z tych woreczków, co to na samym początku były rozdawane za wbicie jakiegoś tam lvl, możliwe, że te itemy zostały usunięte (choć wątpię)...


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Problem serwer EU Core
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2015, 04:35:30 pm »
Witam, mam konto na serwerze EU Core grałem w L2 GoD jakiś czas temu, nie pamietam dokładnie kiedy. Ostatnio naszła mnie ochota żeby zagrać sobie jeszcze raz i odkryć świat L2 na nowo  :) konto jak miałem tak mam dalej po staremu, ale.. no właśnie tu się pojawia ale.. Pobrałem grę, zainstalowałem, odpaliłem, zalogowałem się i jest moja postać na 74 lvl (kozacki AW)  CAŁY GOŁY bez adeny, matsów co chociażby te które z mobka wypadają i bez itemków. Biegałem w secie i broni a grade. Tu się pojawia moje pytanie, czy byly jakieś zmiany typu reset czy cos w ten deseń?
otwórz ticket do supportu i napiszesz ze wróciłeś po długiej przerwie i wszystkie shadow itemy ci znikły, z tego co słyszałem dostaje się od nich z 300 steel coinsów.