Witaj
Gość

Wątek: Soul Hound h5 pytanie o exp.  (Przeczytany 2086 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Soul Hound h5 pytanie o exp.
« dnia: Lipiec 29, 2015, 09:00:43 am »
Witam.
 Gram na l2tales 15x. Gram soul hound i to na dobrą sprawę moja pierwsza przygoda z ta klasa. Gdzie powinienem expic od 70lv? Lepiej expiac skupić sie na nukach czy walić z rapiera? Kronika h5. Dopytam sie jeszcze o end game zarabianie kasy. Siedzieć w gc czy loa nic nie wiem o tej klasie i szukam wskazowek.
 Dziekuje za odpowiedzi


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound h5 pytanie o exp.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2015, 03:10:01 pm »
Jak na talesie to polecam ogarnąć adrenaline, stawiasz 15x sh na bocie i kasa sama idzie. Jeśli chodzi o exp slh to ta sama sytuacja, podpinasz pod bota nukera i farmisz.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Hound h5 pytanie o exp.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2015, 04:42:01 pm »
Jak na talesie to polecam ogarnąć adrenaline, stawiasz 15x sh na bocie i kasa sama idzie. Jeśli chodzi o exp slh to ta sama sytuacja, podpinasz pod bota nukera i farmisz.
Aleś mu dał darę :shock: Boty :o ??
Satysfakcja z wbicia kolejnego lvl na bocie? Żadna.
Satysfakcja z zarobienia 100kk botem i potem kupno itekma? Żadna.
Satysfakcja z udanego crafta itemu z matsów, które samemu się dropiło i kupowało? Bezcenne :)
Boty zabijają kwintesencje gier - czerpanie przyjemności i satysfakcji z samego grania. Za to nieuchronnie prowadzą do dwóch rzeczy: wyścigu szczurów i odbierania kszty radości z grania.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Soul Hound h5 pytanie o exp.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2015, 04:56:43 pm »
Jak na talesie to polecam ogarnąć adrenaline, stawiasz 15x sh na bocie i kasa sama idzie. Jeśli chodzi o exp slh to ta sama sytuacja, podpinasz pod bota nukera i farmisz.
Aleś mu dał darę :shock: Boty :o ??
Satysfakcja z wbicia kolejnego lvl na bocie? Żadna.
Satysfakcja z zarobienia 100kk botem i potem kupno itekma? Żadna.
Satysfakcja z udanego crafta itemu z matsów, które samemu się dropiło i kupowało? Bezcenne :)
Boty zabijają kwintesencje gier - czerpanie przyjemności i satysfakcji z samego grania. Za to nieuchronnie prowadzą do dwóch rzeczy: wyścigu szczurów i odbierania kszty radości z grania.
Witaj w realiach dzisiejszego L2 ;)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Hound h5 pytanie o exp.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2015, 05:08:52 pm »
Witaj w realiach dzisiejszego L2 ;)
To po co w ogóle tak grać ?? Da to komukolwiek jakąś satysfakcję z grania? Przecież nie po to są gry.
Dla mnie nadrzędnym celem każdej gry jest to aby dawała mi radość z grania i satysfakcję z osiągniętych przeze mnie celów.
Jeśli, któregoś z tych aspektów brakuje, to nie gram, bo po co? Szkoda mojego czasu na granie nie dające żadnej satysfakcji.
A wbity przez bota lvl czy kasa zarobiona przez bota satysfakcji nie da, bo nie ja to osiągnąłem, tylko bot za mnie. Tak samo myślę o kupowaniu postaci czy Adeny.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Soul Hound h5 pytanie o exp.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2015, 05:39:55 pm »
Witaj w realiach dzisiejszego L2 ;)
To po co w ogóle tak grać ?? Da to komukolwiek jakąś satysfakcję z grania? Przecież nie po to są gry.
Dla mnie nadrzędnym celem każdej gry jest to aby dawała mi radość z grania i satysfakcję z osiągniętych przeze mnie celów.
Jeśli, któregoś z tych aspektów brakuje, to nie gram, bo po co? Szkoda mojego czasu na granie nie dające żadnej satysfakcji.
A wbity przez bota lvl czy kasa zarobiona przez bota satysfakcji nie da, bo nie ja to osiągnąłem, tylko bot za mnie. Tak samo myślę o kupowaniu postaci czy Adeny.
Takich jak ty pozostała już może garsteczka. Sama też wolę powoli i po swojemu, ale czasy są jakie są, niestety.