Witaj
Gość

Wątek: <Guest Passy> Rozdam 2x sztuki  (Przeczytany 2698 razy)

<Guest Passy> Rozdam 2x sztuki
« dnia: Kwiecień 07, 2016, 07:24:44 am »
Witam,


rozdam 2x GP:

Wymagania:
- Zainteresowanie kupnem gry(Realnie wydatek min. 60 euro)
- Komputer na poziomie 4 rdzenie (mocny AMD/i5), 8gb ram, jakaś sensowna karta.
*Bez tego na PvP ani rusz, a wiec i GP byłby zmarnowany
- Aktywności na poziomie 4h/day +
*Bez tego GP zmarnowany, ponieważ trwa tylko 7 dni.



Czekam na PMA + screen z forum w tle+ System INFO(W Windows -> Panel sterowania) z prockiem itd.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: <Guest Passy> Rozdam 2x sztuki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:28:17 pm »
czemu realnie koszt to około 60 euro? widzę ze można za 30 dolarów możesz rozwinąć? :p w sumie jak dla casuala pewnie starczy pakiet za 30 dolarow?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: <Guest Passy> Rozdam 2x sztuki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:41:10 pm »
czemu realnie koszt to około 60 euro? widzę ze można za 30 dolarów możesz rozwinąć? :p w sumie jak dla casuala pewnie starczy pakiet za 30 dolarow?

Starczy, jednak nie będziesz miał peta, który będzie podnosił dropa, a to bardzo duże udogodnienie. Jak dla mnie cash shop w tej grze to kpina, zdecydowanie za bardzo wpływa na rozgrywkę, jak na grę, za która musisz zapłacić...
Chociaż do L2 to daleko :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: <Guest Passy> Rozdam 2x sztuki
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2016, 10:05:33 pm »
dzięki wielkie za odpowiedź :d może spróbuje ale jeszcze sobie odpuszczę :)


Odp: <Guest Passy> Rozdam 2x sztuki
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2016, 06:17:35 am »
Zostal 1 klucz

@Cash shop i p2w

Ja to bym bardziej traktowal, ze gra kosztuje poprostu 100e +/-(pudelko, 3 pety, udzwig) ewentualnie + stroj pvp, tylko ze ta salata na pustyni sie nie przyda, wiec jak ktos zaczyna teraz to rownie dobrze moze sobie imho odpusic, wydaje mi sie ze jakis nowy wypuszcza.

Ja zawsze mowilem Pudelko+P2P najtaniej wychodzi, MMO sie z czegos utrzymywac musi+rozwijac, za to ze w tej grze kupili ludzie pudelka i dofinansowali na starcie gre, nie ma stricte p2w.


Aczkolwiek fakt faktem, jak ktos na powaznie mysli o grze to bez stroju pvp obecnie sie imho nie obejdzie, daje to spora przewage, z racji ilosci efeketow na pvp grupowym/wysokosci trawy/mozliwosci kamuflazu w otoczeniu czy tez modulu dnia i nocy.


Wbija ci sie w grupe 10-15os taki sorc, mobilny diabel i go ciezko zobaczyc od razu, walnie 2x teleport i tak w kolko.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2016, 06:21:43 am wysłana przez PepsiQQ »