Witaj
Gość

Wątek: GOD+ - Jak zarabiać adenę? (Innova (EU) Core)  (Przeczytany 2197 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

GOD+ - Jak zarabiać adenę? (Innova (EU) Core)
« dnia: Sierpień 01, 2016, 11:40:42 pm »
Witam.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak szybko mogę zarobić kase na serwerze Core ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 11:19:25 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2016, 08:45:16 am »
Przelewem


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2016, 09:10:01 am »
Ogólnie sprawa wygląda tak, że zadanie to nie jest wcale takie proste. Każdy kombinuje jak się tylko da aczkolwiek często opiera się to na sporym ryzyku, które nie zawsze się opłaca, dotacji lub farmie w kółko tych samych instancji.

1 Musisz chodzić na instancje: Tauti (common), Tauti (extreme), Balok, Baylor, Octavis, Mystic Tavern i Grupwa Kartia 95 w 3 lub 4 osoby. Z czasem będziesz robił to solo z boxem iss na plecach o ile grasz odpowiednią klasą.

2 Jak wydropisz cokolwiek ciekawego co leci często, niemalże zawsze: jakiś Rune Stone, Blessed Enchant Weapon R czy Blessed Enchant Armor R masz 2 opcje. Albo to sprzedajesz i kupujesz coś co Ci potrzebne do robienia tych instancji albo enchanty zatrzymujesz, Rune Stony i inne dropy sprzedajesz, po czym kupujesz za to jakaś broń R99, ze 2 giant scrolle i liczysz na fart. Jeśli uda Ci się zrobić broń na jakiś sensowny plus chociaż 6 to sprzedajesz i masz jakąś kasę zyskujesz. Opcja pierwsza pozwoli Ci na powolne i mozolne, ale pewne ulepszanie swojej postaci, natomiast bawiąc się w ulepszanie przedmiotów możesz zyskać dużo, ale równie tyle samo a może i więcej stracić w efekcie stać w miejscu i się nie rozwijać.

3 Niektórzy zarabiają na spoilowaniu w SoA, SoH również bardzo czasochłonne (dziś ma wejść helios a w nim kilka spotów pod spoila może będzie lepiej)

4 Większość osób siedzi na rynku, obserwuje czeka na okazje i stara się coś tanio kupić po czym drożej sprzedać.

5 Pewne osoby zarabiają oferując szybkie expienie postaci

6 Są ludzie, którzy zarabiają na robieniu shotów i innych itemów wystawiając manufaktury (chyba tak to się zwie)

7 Pewna grupa ludzi robi regularnie gludio rb i dostaje z tego drop przedmiotów R-grade po czym pewnie to ulepszają i sprzedają

8 Niektórzy chodzą cały czas na zakena i też drop z niego zamieniają na adenę

9 Możesz kupić tarota za 6 zł lub 90kk adeny i liczyć na fart. Może z tego wypaść syf, który jest nic nie warty co często się zdarza, albo Blessed Valakas, Blessed Antharas czy Lindvior, którego koszt to mniej więcej 30 000 000 000 adeny, 1800 zł

10 Znam osoby, które zarabiają na olimpiadzie. 10 postaci z noblem co łatwo zrobić i zapisujesz się na walki po czym je przegrywasz. Robisz quest, dostajesz marki za walki kupujesz książki do enchantu skili i sprzedajesz z zyskiem.

11. Część graczy zarabia na mentoringu. Robią nowe postacie w kółko po to, ażeby wbić nimi 85 lvl co nie jest trudne jak już wposmniałem (można też robić to łowiąc ryby). Za wykoksanie sobie samemu takiej postaci dostają dość sporo coinów, które wymieniają na chociażby książki do enchantu skili i je sprzedają.

Sposobów na zarobienie kasy jest dość sporo. Te, które wypisałem to oczywiście nie wszystkie. Ogólnie wygląda to tak. Im dłużej grasz tym lepiej będziesz umiał zarabiać adenę. Początkowo bez doświadczenia o grze i wiedzy na temat wartości przedmiotów i cen jest to naprawdę trudne.

//haran: plus
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 07:40:07 pm wysłana przez haran »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2016, 07:41:34 pm »
A co dropi z kartii 95, jeżeli można wiedzieć? Jak ja jeszcze grałem, to miałem tam góra 2-3 dropy przez 2 lata. Lepsze to, niż Istina/Octavis?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2016, 09:52:26 pm »
Drop z ostatniego bossa (4 przedmioty) przy dobijaniu postacią z 99 lvl

1. EWR lub EAR
2. Recepta R95 broń lub pancerz
3. Fragment R95 broń lub pancerz
4. Elcyum Powder x2

Plus za wykonanie questa

1. Atribute Stone zwykły lub crystal

Gdyby wypadł: EWR (15kk), recka na broń (15kk w grocery), fragment na broń (1.5kk), proszki (4kk) i crystal stone (8kk)

Jak widać przy odrobinie szczęścia wychodzi 40kk adeny. Wiadomo, że nie zawsze będzie to co najlepsze w tym, ale często się się to miesza, więc średnio można uznać tak zysk z 25kk adeny.

Ja robię to samemu z boxem na plecach, więc po miesiącu mam 750kk w kieszeni a zajmuje mi to ok hmm z 15-20 minut.




Nazbierało Ci się tego trochę, daję "+" za całokształt
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2016, 11:48:07 pm wysłana przez Shanique »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2016, 07:47:34 pm »
albo np 10 pt na zakena ;D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2016, 06:37:40 pm »
Dzięki wielkie za pomoc :)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Zarabianie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2016, 07:36:49 pm »
Dodam SOA crystal running, ale to dość mozolne. Mając bota 24/7 wyciągałeś koło 500 cryszów licząc po fragmentach, ale jak jest tłok to ta liczba drastycznie spada. Nie wiem jak tam teraz jest z tym.

Jeszcze jedna opcja ale bezsens lvl 9999 (chyba, że bot) to farmienie w MoS na aniołach. Kasa niemal żadna, ale banalne i da się nawet myślę na nostromo jakieś sensowne makro zrobić.

Oczywiste jest jednak, że mając bota 24/7 ktoś Cię zreportuje/zauważy.