Witaj
Gość

Wątek: HB - Dragon-Network x25 - Problem z uruchomieniem gry  (Przeczytany 1919 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

HB - Dragon-Network x25 - Problem z uruchomieniem gry
« dnia: Październik 19, 2016, 08:55:25 pm »
Witam Lineagowa rodzino !

Mam problem z uruchomieniem gry jakiego nigdy nie miałem , otóż pobrałem nowego klienta gry tutaj akurat jest to kronika Hellbound ponieważ czekam na Dragon-Network x25 Substuck ale mniejsza z tym wróćmy do problemu . Zainstalowałem , wgrałem patch , wciskam start i tu pojawia się problem włącza się tylko logo początkowe Lineage 2 i nic więcej ani okna logowania , crasha , błędu kompletnie nic .

Specyfikacja laptopa .

Jest to MSI GT72-6QE Dominator Pro G

Windows 10
Procesor - Intel Core i7-6700HQ  2.6 GHz, 3.5 GHz Turbo, 6 MB Cache
RAM 16GB DDR4
NVIDIA Geforce GTX 980 G-SYNC  4GB
DirectX 12

Wszytkie sterowniki aktualne .

Jeżeli ktoś zna rozwiązanie byłbym na prawdę wdzięczny za pomoc .

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 11:42:54 pm wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Problem z uruchomieniem gry
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2016, 10:45:33 pm »
Standardowo reinstall, redownload, update sterów, nie z płytki tylko ze strony producenta, directx i frameworki .NET wygoogluj sobie paczką do isntalacji ich różnych wersji. Jest taka.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z uruchomieniem gry
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2016, 07:54:07 pm »
więc tak laptopa mam od 3 dni więc wszystkie sterowniki aktualne , NET. sprawdzałem jest najnowszy . Nie wiem gdzie tkwi przyczyna tego problemu .

dodam że juź robiłęm re-install , redownload .


Znalazłem informacje ,  że do Graci Final czyli wszystkie kroniki w dół nie działają na Windows 10 . Więc chyba tu tkwi problem .
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2016, 08:56:45 pm wysłana przez whowillsurvive »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z uruchomieniem gry
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2016, 11:00:11 pm »
nie pamiętam ale kiedyś jak miałem nowego kompa miałem tak samo, musisz poszukać jakie programy potrzebne do L2
(pamiętam że mnie  wtedy brakowało  microsoft visual c++)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Problem z uruchomieniem gry
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2016, 03:22:28 pm »
W kwestii .NET nie ważne, że masz najnowszy, możesz nie mieć starych paczek, a one mogą być ważne. Jak pisałem jest na necie program, który sprawdza czy masz wszystkie wersje i jak jakiejś nie masz to Ci ściągnie i zainstaluje.

No W10 na pewno nie ma wsparcia dla niższych kronik, ale wątpie, żeby to była wina stricte OS'a. Włącz grę i sprawdź w taskmanagerze czy proces stoi czy się zamyka od razu.

A patrząc na to, że masz dość dobrą maszynę to akurat GF potrzebuje mało w porównaniu do GOD+ wersji, więc możesz rozważyć granie na wirtualce Win7 albo XP lub postawić grę na osobnym systemie, ale osobny system dla jednej gry to raczej ostateczność i mało wygodne rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 03:25:00 pm wysłana przez Dickert »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Problem z uruchomieniem gry
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2016, 06:01:27 pm »
Problemem nie jest Windows 10 ani sterowniki czy innego rodzaju dodatki typu microsoft visual c++, framework. Ja kompletnie nic nie instalowałem na czystym W10 i Lineage 2 w najnowszej wersji działa bez problemu.

Problem pewnie masz z jakimś Antywirusem lub Windows Defender. Ewentualnie coś źle zrobiłeś podczas instalacji plików, które mają pozwolić na grę na Dragon-Network
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans