Witaj
Gość

Wątek: 2-osobowa gra w L2 od początku - prośba o doradzenie wyboru postaci  (Przeczytany 1424 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Witam serdecznie :)

Może zacznę od tego, że w Lineage 2 grałem jeszcze za dzieciaka, na największym polskim serwerze w tamtych latach (2007-2008), nie pamiętam już nazwy, ale wiem, że rate było na poziomie 4-5x. Tamte czasy wspominam bardzo fajnie, "przesiadłem się" z MuOnline i bardzo wciągnąłem w uniwersum Lineage 2. Jakoś bardzo zaawansowany nie byłem aczkolwiek moja przygoda z L2 trwała wtedy około roku i zdążyłem w tym czasie wiele się nauczyć i poznać tajniki rozgrywki. Od tamtej zabawy minęło już trochę czasu i w sumie wiele pozapominałem, ale dzięki mojej partnerce, która pokazała mi soundtrack z L2 wspomnienia i chęć gry znowu wróciła.

A więc do sedna - chcielibyśmy wraz z moją drugą połówką zacząć wspólną zabawę na serwerze L2eu, który za niedługo startuje (11.11). Doradźcie mi proszę jakie postaci powinniśmy sobie wybrać, aby nam się przyjemnie grało, razem lvlowało itp. Domyślam się, że najlepsze zestawienie to będzie jakiś tank + mag czy coś w ten deseń, ale wolę zapytać tych, którzy mają z grą trochę więcej do czynienia niż ja w ostatnich latach :). Nie nastawiamy się na hardcorową rozgrywkę, chcemy razem miło spędzić czas w wirtualnym środowisku ponieważ jesteśmy w rozłące i przez większość czasu mamy ze sobą kontakt głównie wirtualny dlatego też powstał pomysł na wspólną grę w MMO, które kiedyś bardzo lubiłem. Moja partnerka nigdy wcześniej nie miała styczności z grami MMO, ale dużo grała w "single" typu Skyrim, Wiedźmin itp, a uniwersum L2 bardzo przypadło jej do gustu podczas oglądania materiałów z rozgrywki i moich opowieści.

Będę wdzięczny za porady. Rozumiem, że musimy wybrać jedną rasę, bo chcemy grać od początku, skłaniamy się chyba ku elfom.


  • ozborn
  • L2Emi- serwer partnerski
  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 1

Odp: 2-osobowa gra w L2 od początku - prośba o doradzenie wyboru postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2016, 04:04:03 pm »
tyrant + wc
SH + se
 :)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: 2-osobowa gra w L2 od początku - prośba o doradzenie wyboru postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2016, 05:18:56 pm »
Necro + EE / BOX SE 52-58 i BD takim setupem wejdziesz wszedzie