Witaj
Gość

Wątek: Czy są tu jacyś chętni ??  (Przeczytany 2194 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Czy są tu jacyś chętni ??
« dnia: Grudzień 05, 2016, 05:54:42 pm »
Szukam kilku ludzi, do wspólnej gry. Jakiś czas temu wróciłem do L2. Pogrywałem sobie na High / Mid Rate. Przyszedł jednak czas na jakiś troszkę bardziej wymagający serwer, tym samym serwer na dłużej aniżeli 2 tyg / miesiąc. Szukałem serwerów na których moim zdaniem można by zacząć, no i chyba się udało, są dwie ciekawe opcje, a dokładniej:
http://l2dawn.com/
https://l2shrine.com/en/
Wiem, że są ludzie którzy również by zagościli na jednym z tych dwóch serwerów, ale brakuje im kilku głów z którymi mogliby rozpocząć przygodę i tym samym jakoś umilić sobie nudne wieczory. W głowie mam jakąś tam myśl, aby założyć klan i zebrać garstkę ludzi, która trzymałaby się razem, pomagała sobie no i jak już wyżej pisałem, jakoś wspólnie brała udział w niszczeniu tych nudnych, monotonnych wieczorów. Wiecie o co chodzi, wspólnie wyznaczać sobie jakieś tam cele w grze, i oczywiście dążyć do ich spełnienia, tak samo jeśli chodzi o motywację, jeśli komuś jej zabraknie to po prostu postarać się nakręcić tą drugą osobę do działania :) może coś w mojej wypowiedzi jest chaotyczne, jednak myślę, że domyślacie się o czym mówię.

Tak więc tak to wygląda. Chciałbym, aby w temacie odzywały się osoby zainteresowane, a nie Ci którzy latają po tym forum i wpierniczają swoje 3 grosze, choć tak naprawdę temat ich nie dotyczy.

Serwer oczywiście wybierzemy wspólnie, spotkamy się na TSie i podejmiemy decyzję :)

POZDRAWIAM,mam nadzieje, że znajdzie się kilku chętnych


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2016, 09:48:56 pm »
Witam Chętnie zapraszam jakiś Nowy klan na Serwer Shrine x4(x5) nowe klany czy pojedyncze twarze mile widziane :)

Polecam serwer gra się milo i przyjemnie pozdrawiam Shavder AngelicThunder ( możemy pomoc w starcie :) )


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:14:43 am »
shrine prawie umarl malo kto tam gra i nie wiem czy sa jeszcze jakies aktywne klany, sam sie zastanawiam czy grac na tym serwie lvl 40+ juz
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2016, 12:17:18 am wysłana przez Gogeta »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2016, 07:51:31 am »
ja nie wiem to ze Moragtong (chyba tak to sie pisało) dało quita nie znaczy ze serwer rip są jeszcze panujący lastrun seed mementomori forfun ForsakeN AngelicThunder Conundrum Horde(tak wiem onemanclan no ale :) on zaprasza zielonych braci ) jomsvikings noname oldtimes .nie taki całkiem on martwy i to sa klany które widać aktywnie w dzien


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2016, 08:22:34 am »
szkoda, że kurcze brak jakichkolwiek twarzy to wspólnego wystartowania :(


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2016, 08:49:49 am »
na serwerze dziennie pojawiają się nowe twarze i to nawet z polski . szwendając się po low lokacjach


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2016, 06:39:42 pm »
poszedlbym bardzo chetnie ale nie na takie stare serwery ;/
8.12 ma wstac jakis classic ciekawe co to bedzie


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2016, 07:20:56 am »
Stare serwery ? wtf 2 miesiące i stare kiedyś to się wbijało na roczne serwer i było wooow uber pro zajebiście.. a teraz po prostu ..... to jest low rate i to jeszcze trudny .. ludzie składają A Grade ci normalni ..pro koxy S.. każdy ma szanse dogonić innych , nie wiem chyba mam dziwna definicje starego serwera


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2016, 12:17:41 pm »
moge zagrac.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2016, 03:42:39 pm »
z racji tego, że zainteresowanie jest przeogromne....
postanowiłem dać sobie spokój z tego typu serwerami... jak już mam bić sobie solo mobki, to pobiję je  na classicu, a przynajmniej będzie jakaś tam satysfakcja z lvl upa.

pozdrawiam. temat do zamkniecia


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2016, 08:30:52 am »
jak tam chcesz

jeśli interesuje cię gra na dłużej bez spiny to zapraszam na L2Dawn serwer stoi dość długo ale i jeszcze postoi
cały czas przychodzą nowi gracze, dużo polaków wydaje mi się że 30-40% populacji to polacy (tylko nie wiem czy to + czy - :P )
niewątpliwym + jest to że prawie nie ma ruskich

jeśli chcesz naprawdę bić mobki to jest tu kilka polskich klaników po 5-10 osób co bawią się właśnie w taki sposób farma - craft - spoil

p.s.
jeśli ten classic co ma wstać to prv to zastanów się czy nie warto (jeśli chcesz naprawdę długo się pobawić) zacząć na np. GK ostatnio dużo ludzi pisze że tam zaczyna od początku

Pozdrawiam i zapraszam na L2Dawn :).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2016, 08:32:59 am wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 08, 2016, 10:59:47 am »
wczoraj zacząłem na EU classicu



Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 08, 2016, 12:33:29 pm »
wczoraj zacząłem na EU classicu

Nie liczylbym Na kogos z tego forum. Classic to mhmhm...
Koszt postaci 61 w cgr tez nie duzy wiec przebijanie sie od zera tez nie bardzo.


IMHO jak naprawde chcesz grac na classicu to albo pp/se buffer box
Albo dobij 20lv I od razu szukaj cp


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2016, 01:25:46 pm »
noto powodzenia w wbijaniu leveli ,jeszcze raz GOOD LOOK!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2016, 01:49:16 pm »
noto powodzenia w wbijaniu leveli ,jeszcze raz GOOD LOOK!!

a dziękuję dziękuję :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są tu jacyś chętni ??
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2016, 04:35:47 pm »
Doprecyzujmy classic jest 1 EU i nazywa się Skelth oraz 2x RU. Inne to jakieś nic to podżywa sie pod off bo nie ma własnej marki.


pozdr