Witaj
Gość

Wątek: Pomoc Po instalce  (Przeczytany 1542 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • ;)
Pomoc Po instalce
« dnia: Grudzień 30, 2016, 12:00:20 am »
Na Bry wieczor ;) chciałbym się przywitać ze wszystkimi bo jestem tutaj nowy.

Drodzy Koledzy / Kolezanki wiec tak mam pewien problem z właczeniem gry mianowicie L2. znalazłem serv.
 > http://l2teardrop.net/pl/strona-glowna/ < Kuzwa zakupiłem sobie lapka i jak teraz każdy wie jest w standardzie Winda 10. i jak to zwykle fajnie sciagnelem sobie clienta patcha duperele. wszystko fajnie pięknie się wlacza wielkie oczekiwanie w Loadinku żeby sobie pograc w dobra gre jak za starych dobrych lat kawa przygotowana, kobieta wygoniona na zakupy :D, oczekiwanie na gre iiii wlasnie... :////// Jeeeeb erroorr cholera robilem reinstalki poczytałem mnóstwo stron żeby się dowiedzieć i nic. A wychodzi mi ciagle cos takiego > w załącznikach <


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • ;)
Odp: Pomoc Po instalce
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2016, 10:44:53 pm »
inaczej albo prosiłbym o jakies propozycje do jakiś fajnych servrow dzie można sobie fajnie pograc. tak do x30 serv.
A widze ze jestem naprawdę grubo w tyle bo widze sa jakies interludy itp. itd. możecie mi to troche naswietlic oco chodzi z tymi kronikami ?! Dodam ze gralem kiedyś looch za czasów jak były serwery jakies c5 c6 aaalee kiedy to było :) teraz jak widze ile się tego narodzilo to naprawdę nie wiem za co się brac.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pomoc Po instalce
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2016, 01:57:15 pm »
Co do erroru - brakuje jakichś kluczowych plików. Źle zainstalowany patch/coś przypadkowo skasowałeś/nieodpowiednia kronika. Jeżeli już próbowałeś reinstall, to pozostaje spróbować ściągnąć clienta z innego źródła.

Ciężko Ci polecić jakiś serwer, nie wiedząc czego oczekujesz. Nie tylko L2 się zmieniło w tym czasie, community też jest zupełnie inne. Już nie ma spokojnego grania w miłej atmosferze, teraz wszyscy rushują, żeby być top.

Z oficjalnych masz 2 opcje:
-Core - kronika Helios - półmartwy p2w.
-Classic - coś na wzór starych kronik, w mojej opinii rak dla ludzi bez rąk.

Na serwery prywatne polecam zerknąć samemu, bo sporo tego.

Polecam poczytać i zadawać pytania do konkretnych kronik/serwerów.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane