Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 380042 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2250 dnia: Wrzesień 07, 2011, 07:06:11 pm »
Hmmm, to duel w masówkach to taka średnia sprawa.



  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2251 dnia: Wrzesień 07, 2011, 08:00:34 pm »
Zawsze można mieć 2 pary duali np. 1 z holy do expa 2 z fire/water/wind/earth do pvp

Ewentualnie w pvp używac macra zmiana broni+odpowiedni skil czyt duale z holy+tss /// duale z fire/water/wind/earth masówka

A co do combo najbardziej odpowiedniego to chyba najlepiej buster/storm/tss/buster/storm/dss(badz tss zależy czy się zreusowało już czyt. od bufa naszego badz augu skill refresh bądz epików)/ts (osobiście tez tego nie używam) zostaje nam 1 ładowanie i wtedy max ładowanie i 2 raz to samo combo a nie jakies tss/ts/tss no ale to moje zdanie

jednak osobiście najczęściej używam tego tak gdyz przeciwnik najczęściej ucieka od nas :
ri/buster/storm/rush/buster/tss/buster/storm/rush/dss/max ładowanie i od nowa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 08:06:23 pm wysłana przez ProVo »



  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2252 dnia: Wrzesień 07, 2011, 09:12:04 pm »
Dzięki, wiele mi to rozjaśniło, ale aż tak bogaty na razie nie jestem na 2 sztuki duali.
A Wisdom na co? Bo się zastanawiam nad sleep albo mind attacks.

@edit Dzieki ProVo     juz tu pisze zeby nie pisac over 9000 postów

@edit 2 :D no w sumie nie ogarniam :D od czego mam war frenzy i lionheart.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 09:23:45 pm wysłana przez Marmlw »



  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2253 dnia: Wrzesień 07, 2011, 09:17:19 pm »
Dzięki, wiele mi to rozjaśniło, ale aż tak bogaty na razie nie jestem na 2 sztuki duali.
A Wisdom na co? Bo się zastanawiam nad sleep albo mind attacks.

2 opcja MIND ATTACKS lepsza :)



Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2254 dnia: Wrzesień 07, 2011, 10:18:50 pm »
Tylko i wyłącznie na mental attack.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2255 dnia: Wrzesień 08, 2011, 07:17:56 am »
Cytuj
Cytat: Arsey
Diego Vargas pisal na blahu, ze najlepsze kombo wyciagajace dmg u Glada to DSS,TS,DSS - jesli sie nie myle to pobiera 8 sonicow i dmg przebija TSS+@, oczywiscie wszystko bylo objete testami, ktore mozna znalesc na blahu po chwili poszukania ;).

Że co proszę? Z tego co jest mi wiadomo to DSS je 3 ładunki, a TS nic nie je. 8-(2*3) to nie 0.
No i chyba nawet jeśli tak patrząc to combo TSS TS TSS wychodzi lepiej i ono zje 8 ładunków. Ja osobiście TS nie używam.

Sorki, moj blad dopiero teraz sprawdzilem skroty ;P, chodzilo o DSS+SB+DSS, ale jeszcze wybadam sprawe na blahu na dniach :P zeby nikogo nie wpuszczac w maliny.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 09:21:26 am wysłana przez Arsey »
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2256 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:13:20 am »
Cytat: Arsey
Diego Vargas pisal na blahu, ze najlepsze kombo wyciagajace dmg u Glada to DSS,TS,DSS - jesli sie nie myle to pobiera 8 sonicow i dmg przebija TSS+@, oczywiscie wszystko bylo objete testami, ktore mozna znalesc na blahu po chwili poszukania ;).

Że co proszę? Z tego co jest mi wiadomo to DSS je 3 ładunki, a TS nic nie je. 8-(2*3) to nie 0.
No i chyba nawet jeśli tak patrząc to combo TSS TS TSS wychodzi lepiej i ono zje 8 ładunków. Ja osobiście TS nie używam.

Sorki, moj blad dopiero teraz sprawdzilem skroty ;P, chodzilo o DSS+SB+DSS, ale jeszcze wybadam sprawe na blahu na dniach :P zeby nikogo nie wpuszczac w maliny.
[/quote]

Mimo wszystko na pewno trzeba w to wpleść masówki by zmaksymalizować dps



  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2257 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:21:06 am »
Ktos tam sie pytal tylko i wylacznie o wykorzystanie bodajze 8 kulek glada jesli dobrze pamietam.
Po 2h znalazlem temat QQ - tak wiem nudzilo mi sie :D

Cytat: Diego Vargas;3177903
Double Sonic Slash,Sonic Buster, Sonic Blaster ,Sonic Storm,Triple Sonic Slash, Sonic Rage

Heh what a terrible combo.


Anyhow the combos you do vs. a tank are different then the combos you do vs a robe user.  Likewise the attacks you do vs. a dagger are different then the attacks you do vs. an archer.

The class despite what you think is not all AOES+TSS/DSS/win.  AOES+TSS/DSS is actually not the most damaging combo given 8 charges.

Actually forget the aoes since any chain can use them given 2 charges.

TSS/DSS or DSS/TSS both of these are just flashy spikes.  If you want to lay the most damage into somebody you go DSS -> Blaster -> DSS, this does the most damage and highest chance to crit for the charges you have but again only if you arent fighting something like a tank which can shield block all of it.

There is a technique for every occasion, it is hardly the f1/f2 dagger/nuker/archer is.

Sadze, ze cytat wyjasnia pare spraw i mam nadzieje, ze komus sie przyda :P i moje 2h nie beda zmarnowane :D
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2258 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:48:50 am »
Gora za miesiac-dwa bedzie kolejne pytanie z tej serii ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2259 dnia: Wrzesień 08, 2011, 12:06:39 pm »
Gora za miesiac-dwa bedzie kolejne pytanie z tej serii ; p

Ale wtedy bede przynajmniej mogl przeszukac moje posty z tego forum i wkleic ponownie :D, a nie na nowo szukac ^_^
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2260 dnia: Wrzesień 08, 2011, 03:10:13 pm »
Ktos tam sie pytal tylko i wylacznie o wykorzystanie bodajze 8 kulek glada jesli dobrze pamietam.
Po 2h znalazlem temat QQ - tak wiem nudzilo mi sie :D

Cytat: Diego Vargas;3177903
Double Sonic Slash,Sonic Buster, Sonic Blaster ,Sonic Storm,Triple Sonic Slash, Sonic Rage

Heh what a terrible combo.


Anyhow the combos you do vs. a tank are different then the combos you do vs a robe user.  Likewise the attacks you do vs. a dagger are different then the attacks you do vs. an archer.

The class despite what you think is not all AOES+TSS/DSS/win.  AOES+TSS/DSS is actually not the most damaging combo given 8 charges.

Actually forget the aoes since any chain can use them given 2 charges.

TSS/DSS or DSS/TSS both of these are just flashy spikes.  If you want to lay the most damage into somebody you go DSS -> Blaster -> DSS, this does the most damage and highest chance to crit for the charges you have but again only if you arent fighting something like a tank which can shield block all of it.

There is a technique for every occasion, it is hardly the f1/f2 dagger/nuker/archer is.

Sadze, ze cytat wyjasnia pare spraw i mam nadzieje, ze komus sie przyda :P i moje 2h nie beda zmarnowane :D

A przyda się na pewno więc dzięki że poszukałeś :) choć tak jak Diego napisał są techniki na każdą okazję w zależności z kim się walczy



  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2261 dnia: Wrzesień 25, 2011, 09:46:03 am »
zrozumcie wkońcu, że DSSa się nie używa. jest bezużyteczny. Używając TSSa/Blastera zawsze staraj się mieć 8 forców !! Gdy walczysz na dystans, poprostu spamujesz storm'a (nie traci force) , blastera , 2x sonic rage, storm , blaster , 2x sonic rage itd(tyczy się to kroniki h5, ponieważ sonic rage'm można naładować do 8, na >freyi sonic rage + sonic focus zamiast 2x sonic rage). a gdy jesteś blisko zaczynasz TSS + Weapon Blockade + max sonic force i cisniesz tylko masówki na zmiane (Tu przydaje sie oly neck/tezza/valakas i song of renewal lub augu active refresh , wtedy masówki praktycznie nie mają reuse'a), gdy enemy ma low hp kończysz TSSem.

Zapraszam do oglądnięcia mojego Oly Movie 'World Is Yours' , znajduję się on w dziale Media. enjoy

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2262 dnia: Wrzesień 25, 2011, 05:11:38 pm »
Mam jeden problem... robię zadanie na 3 profę glada (serwer TheOnline High Five) i dochodzę do momentu, gdzie mam przynieść Ice Crystal oraz Top Quality Meat. Jako iż zadanie jest zmienione na 82+ na to mięso oraz mobki zostały zmienione nie mogę zdobyć tego itemku, a w zmianach jest napisane, że powinno się dostać od razu od NPC, gdzie zaczynało się zadanie... tymczasem tylko zakładka Quest a w nim 3 zadania na 82+. Co robię nie tak?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2263 dnia: Wrzesień 27, 2011, 01:52:13 pm »
Jakie certy poboczne dla glada ? (bo te glowne to wiem ze Celka/spirit/ud) chodzi o te z 65 i 70 typu m.def. p.atk
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2264 dnia: Wrzesień 27, 2011, 02:06:22 pm »
najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2265 dnia: Listopad 09, 2011, 12:40:15 pm »
najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje

Nie chodzi o to, że najwięcej dodaje tylko glad ma tego najmniej.
 



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2266 dnia: Listopad 09, 2011, 12:48:13 pm »

najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje

Nie chodzi o to, że najwięcej dodaje tylko glad ma tego najmniej.

Nie, to nie argument. Po prostu jakosc tych certow wzgledem innych jest najlepsza, bez wzgledu na klase
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2267 dnia: Listopad 09, 2011, 12:54:30 pm »
najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje

Nie chodzi o to, że najwięcej dodaje tylko glad ma tego najmniej.
to dlatego ludzie robia 6x m.def tylko na glada,


no chyba nie


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2268 dnia: Listopad 09, 2011, 01:29:56 pm »

najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje

Nie chodzi o to, że najwięcej dodaje tylko glad ma tego najmniej.

Nie, to nie argument. Po prostu jakosc tych certow wzgledem innych jest najlepsza, bez wzgledu na klase

Tak, jakość to jest słuszny argument. Są myte i bez konserwantów a te pozostałe są przeterminowane.

Czyli mówisz tym samym Alarion, że na bp z robe mastery +30 m.def, bardziej się przydadzą certy do m.defa niż p.defa ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 01:38:26 pm wysłana przez risk88 »
 



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2269 dnia: Listopad 09, 2011, 01:51:54 pm »
Dokładnie tak. Gdybyś pograł na normalnym serwerze, gdzie wszystko działą poprawnie, wiedziałbyś czemu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2270 dnia: Listopad 09, 2011, 02:00:56 pm »
Dokładnie tak. Gdybyś pograł na normalnym serwerze, gdzie wszystko działą poprawnie, wiedziałbyś czemu.

Ty zawsze wklejasz ten sam zwrot widzę, nawet wtedy kiedy nie masz racji.
 



Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2271 dnia: Listopad 09, 2011, 02:35:59 pm »
Dokładnie tak. Gdybyś pograł na normalnym serwerze, gdzie wszystko działą poprawnie, wiedziałbyś czemu.

Ty zawsze wklejasz ten sam zwrot widzę, nawet wtedy kiedy nie masz racji.
ma racje, 60 p.defa nie robi roznicy, 100 m.defa juz tak





  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2272 dnia: Listopad 09, 2011, 02:49:11 pm »
nie moja wina, że nie chcesz uwierzyć mądrzejszym od siebie, bo ludzie to wymyślili sporo przede mną. Także failuj dalej
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2273 dnia: Listopad 09, 2011, 03:16:32 pm »
Ciekawe czemu kazdy bierze M def :)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2274 dnia: Listopad 09, 2011, 03:23:36 pm »
Redzio, are you serious? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker