Witaj
Gość

Wątek: Quest na 3 Zmiane Profesji.  (Przeczytany 15709 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Quest na 3 Zmiane Profesji.
« dnia: Grudzień 04, 2006, 08:32:57 pm »
Quest jest posrany i ta jest wiedza wszechobecna
Na początku przydałoby się dowiedzieć gdzie kto ma zacząć questa
http://www.lineage2.com/Knowledge/quest6.html
Tutaj jest nazwa npc i lokalizacja npc.
1. Udajemy się do npc1 aby rozpocząć questa
2. Otwieramy mape i klikamy target loc. i idziemy tam
3. Po pogadaniu z npc2 (każdy ma innego) udajemy się na Hot Springs (teleport z Forge Of Gods) i znów spogladamy na mape w poszukiwaniu kolejnego npc3 (znów każdy ma innego)
4. Udajemy się do npc4 Jeremy, dosć trudno go znależć ale prowadzi do niego charekterystyczka ścieżka w góre.
5. Każe on nam zabić 50 pająków, 50 kwiatków i 50 psów/wilków (party type) quest: The Finest Ingredients
6. Gdy zdołamy to zrobić wracamy do Jeremego.
7. Dostaniemy crylolite który musimy oddać npc3 w punkcie 3
8. Udajemy się tam gdzie pokazuje nam mapa i gadamy z kamieniem, po czym wracamy do npc2
9. Udajemy się do npc2 który każde nam iść *mapa - target loc.* i zabić aniołki. Aniołków jest całe stadko więc walka z paroma naraz jest nieunikniona (są słabe), trzeba je zabijąć aż dostaniesz amulet. Po czym gadasz z kamieniem...
10. Gadamy z npc2, po czym udajemy się *mapa - target loc.* i zabijamy quest monstera. W tym pukcje współczuje bufferom/healerom gdyż quest monster musi być zabity całkowicie SOLO! Gdy ktoś cie uleczy lub dotknie quest monstera, znika. Każdy ma innego, ja ze swojm miałem nie małe problemy (udało się za trzecim razem, naszczęście beż zgonu)
11. Wracamy do npc2, każe nam on wybrać gdzie chcemy bić moby w Varce, Ketrze Uwaga! Varka = Ketra Ketra = Varka
12. Każe on się nam udać do Varki albo Ketry i gadać z npc5 Silenosem albo npc5 Orkiem (zależy co wybraliśmy) przed wejściem, do obu tych miejsc jest teleport.
12. Zabijamy 100 mobów i wracamy do npc5 - mamy alliance lvl 1
13. Od tego samego npc5 bierzemy questa na 2 lvl alliance i udajemy się do Varki/ketry aby zabić 300 mobów (200 słabych i 100 mocnych, to jest najdłuższa część questa..)
14. Gdy skończymy tą cześć questa możemy spokojnie chodzić po ketrze lub varce
15. Bierzemy od npc5 orka/silencosa quest nr 2
16. *mapa - target loc.* udajemy się tam i gadamy z npc6, każe nam on wykraść totem z samego centrum wioski przeciwnika (ketra/varka).
17. Kupujemy key of thief w magic shop (jeden starczy) i udajemy się do wioski (bez danców bd się nie obejdzie)
18. *mapa - target loc.* otwieramy skrzynke i mamy totem
19. Wracamy do npc6, a następnie podążamy za mapa do kolejnego kamienia
20. Nastepnie musimy ubić *mapa target loc.* 700 mrówek/żuczków (są słabe, ta część questa zajeła mi tylko 2/3h)
21. Idziemy do kamienia (mapa...) i gadamy
22. Udajemy się do Hunters Village i podążamy za mapą
23. Po pogadaniu z kamieniem pojawia się npc i quest monster, pomgamy npc7 zabić mobka
24. Gadamy z npc7, a potem z kamieniem
25. Udajemy się do npc1
26. Dostajemy sporo expa, 5kk oraz 3 klase + book do enchantowania skilli (uwaga możemy wybrać tylko jeden skill!)
Na 100% coś przekręciłem więc wybaczcie ale robie tego questa drugi raz więc


Thx for FlameLady
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"