Witaj
Gość

Wątek: I9300 - głuchy telefon  (Przeczytany 4474 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
I9300 - głuchy telefon
« dnia: Październik 25, 2012, 03:17:53 pm »
Witam.
Od wczoraj mam problemy z telefonem. Wszystko działa(smsy, mmsy, internet itp) prócz rozmów. Podczas telefonowania mam dźwięk wyboru numeru i telefon gluchnie, brak sygnału (tego pi pi pi) , odbiorca normalnie obiera jednak ani ja jego ani on mnie nie słyszy, panuje totalna cisza, nawet brak szumu, tak zwany gluchy telefon. Po podtrzymaniu takiej rozmowy przez jakieś 15sekund następuje automatyczne rozlaczenie i zanika sieć całkowicie, po czym powraca po paru sekundach. Nie jest to wina mikrofonu i głośnika gdyż działają one prawidłowo. Proszę o pomoc

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 03:08:17 pm wysłana przez Acid »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2012, 03:47:03 pm »
Soft jak zwykle.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2012, 03:58:20 pm »
Sprawdź kartę sim w innym telefonie. Jak problemu nie będzie to pewnie soft. Jak będzie, to kontakt z operatorem, pewnie karta sim do wymiany w salonie.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2012, 04:02:11 pm »
wszystko dziala, smsy, net itp tylko mam gluche telefony

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2012, 06:34:26 pm »
wszystko dziala, smsy, net itp tylko mam gluche telefony

Też mam ostatnio ten problem, ale w moim przypadku reset telefonu pomagał. A tak ogółem, stawiałbym na soft. Pójdź do salonu i zgłoś reklamacje, jeżeli w jądrze się nie bawiłeś to Ci przyjmą :P
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2012, 11:49:33 am »
w salonie odeslali mnie do serwisu:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2012, 01:43:28 pm »
w salonie odeslali mnie do serwisu:D

Em.....  :o
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: problem z rozmowami
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2012, 03:07:19 pm »
Omg, wina softu. :)
Przejedz telefon oficjalnym 3-plikowcem z zaznaczonym re-petition. Problem powinien ustąpić. Rozumiem, że jedziesz na sofcie JB?

Ew. jeśli nie chcesz flashować możesz najpierw spróbować wpisać w dialerze *2767*3855#, oczywiście pozbędziesz się wszystkich aplikacji (hard reset), chyba, że zrobisz sobie roota i backup Titanium Backup'em.

Oddawanie telefonu do serwisu to strata kilku dni, na coś co robi się w 5 min.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 03:15:32 pm wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: I9300 - głuchy telefon
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2012, 09:06:04 pm »
Tak tez mi podpowiedzieli na forum android.com.pl tyle ze jeste ciemny jezeli chodzi o takie rzeczy
przywracalem ustawienia , instalowalem na  nowo 4.1.1 przez kiesa, nic nie pomoglo
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 09:08:13 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: I9300 - głuchy telefon
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2012, 12:34:34 am »
W podczepionych topicach masz wszystko ładnie opisane. ODIN jest prosty w użyciu. Jak będę na kompie, moge Ci z tym pomóc.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: I9300 - głuchy telefon
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2012, 12:23:32 pm »
Może i łatwy ale boję się że coś spieprze ;-) także jak coś to byłbym wdzięczny jakby mógł się ktoś odezwac na GG(5605548) i mi z tym pomóc

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: I9300 - głuchy telefon
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2012, 01:53:03 pm »
Myślę, że sobie poradzisz, a więc tak:

http://forum.android.com.pl/f551/flashowanie-nowych-firmwarea-w-i9300-177740/

Przeczytaj tutka od początku do końca (mimo tego, że Ciebie będzie dotyczyła opcja dla romów 3-plikowych)

ODIN na którym ja się bawię to: http://www.mediafire.com/?vc7jg5uz5tvcoi1 i tego polecam Ci ściągnąć.

Działający PIT: http://www.speedyshare.com/4ZXk7/mx.zip

ROM 4.0.4 https://hotfile.com/dl/158814567/30ec3bc/GT-I9300_XEO_I9300XXALEF_I9300OXFALEA_I9300XXLEF.rar.html najpierw go zainstaluj i zobacz czy działają Ci te rozmowy, jeśli tak z poziomu telefonu ściągniesz sobie 4.1.1 (chociaż osobiście nie polecam póki nie wyjdzie łatka dla Polski)

W razie problemu wal, do 17 będę w domu, więc w razie wątpliwości lub problemów pomogę.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 01:54:39 pm wysłana przez Acid »