Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker- pytanka  (Przeczytany 9530 razy)

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 13, 2011, 10:02:44 am »
Dye dla kameala po 3 rd
4+con -4str ,
4+dex -4str,
To dye nie jest wymagane +4int -4men
 :noob:

hmmm
-8str nie spowoduje ze nasz p atak będzie bardzo niski ? 41-8=33str
a co do +4int-4men mi się wydaję, że takiego dye nie można jedynie +4int-4wit
Po 3 rd nie bijemy za dużo w zwarciu tylko magia :)
http://www.youtube.com/user/daroslaw119?feature=mhum#p/u/3/mDQgkfRZx8s

aha, no wybacz ale raczej nie masz racji


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 14, 2011, 06:40:20 pm »
Dye dla kameala po 3 rd
4+con -4str ,
4+dex -4str,
To dye nie jest wymagane +4int -4men
 :noob:

hmmm
-8str nie spowoduje ze nasz p atak będzie bardzo niski ? 41-8=33str
a co do +4int-4men mi się wydaję, że takiego dye nie można jedynie +4int-4wit
Po 3 rd nie bijemy za dużo w zwarciu tylko magia :)

No chyba padnę ze śmiechu. Nie bijemy dużo w zwarciu? Praktycznie zwarcia uważamy na all nukerów bo za nim ty nuka za nukujesz to on Ci wrzuci 3 silency i 5 sleepów  hahaha

Sugeruję Ci napisać do Deliosa o Frapsy. Oraz porozmawiać z Deliosem i Orlokiem, oni Cię nauczą jak się gra sb-kiem. Lub raczej wysnują Ci z głowy teorie o
Cytuj
Po 3 rd nie bijemy za dużo w zwarciu tylko magia :)
ponieważ każdy gra sb-kiem inaczej. Teoria numer 2. FIGHTER NIE MOŻE RUSZAĆ MEN!!
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 15, 2011, 08:34:31 am »
Osobiście używam tylko +4con -4str. U mnie jednak jest to neutralizowane przez wardy.
Gdybym nie miał wardów rozważyłbym +4con -4dex, szczególnie gdy używa się rapiera.
Do zwarcia dochodzi bardzo często. Szczególnie gdy kończy się mp.
Wszystko trzeba jakoś nadrabiać. Ktoś kto ma jedynie mage weapon nie odejmie sobie od dex, bo łatwo go kitować. Ale ktoś kto ma rapier nie będzie płakał z powodu dex, bo dogoni przeciwnika rushem. Str trzeba cenić, bo pamiętajmy, że od niego zależy nasze skill mastery.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:18:08 pm »
Hmmm mam pytanko;p
Jakie certy byście proponowali dla SB (aktualnie 77lvl) ;p wiem, że dużego wyboru nie ma, ale sam nie wiem (chodzi mi także o te przed 75 ;p)
Cóż dye aktualnie nie mam, wiem że zależy to od sposobu grania ja bardziej preferuje styl magiczny, ale tez mam rapierka ( Daimon Crystal +3 Acu oraz Sirra Blade +4 haste i oczywiście mj light +4/3 szału nie robi)
Następnie chodzi mi o PvP tu się sprawdza bron magiczna (choć brak broni z ele trochę boli)
Standardowo SD->DM->Nuki i debuffy  taka składanka jest efektowna tylko na wojów ;p
I teraz moje pytanko xD jakiego konfiguracji używać przeciwko nukerą ?
SD->Dm(jak wejdzie się cieszymy xD)-> pain killer( by dobiec nukara)->cheki LS i TT ? czy jakaś inna ?
Teraz chodzi mi o katy bić nukkami czy może lepiej rapier w dłoń ? Czy może mieszany zacząć bronią magiczna( DM nukki) i dobic rapierem.
Co do enchantu skilli aktualnie  kiepsko( ze względu na brak funduszy na GC i dość małego lvl) tylko DM +3(szansa)

Ps. Kronika Freya


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:30:49 pm »
Do kat zalatw sobie FB lub cos lepszego z dark elementem i tylko rapierem bij. Na nukow najlepiej uzywaj skilli fizycznych np shining blade czy checkamte, mozesz sie pokusic o silence i jak wejdzie nukami dokonczyc dziela
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 16, 2011, 06:05:34 pm »
jak wejdzie to imo dalej rapierem  :P


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 16, 2011, 08:33:17 pm »
ale tak dla zabawy mozna zabic nukami bo nie musisz podejsc :P
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2011, 03:22:43 pm »
Co najpierw kupić ?
AM z Dark czy FB z dark
I jakie certy proponujecie ?
haste + crit +celka a z wcześniejszym mdef ?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2011, 05:35:06 pm »
Zawsze rapier w pierwszej kolejności, a dopiero potem 2 broń w tym wypadku magiczna
Od h5 z tego co pamiętam oe rapier wystarcza bez bawienia się w "pałki" =)


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 25, 2011, 12:15:54 am »
Mam 2 pytanka...
Opłaca się w ogóle używać Triple Thrust w PvP czy tylko Shining Edge i Checkmate?
Surrender to Unholy to mus w PvP czy może strata mp?
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 25, 2011, 12:02:38 pm »
Mam 2 pytanka...
Opłaca się w ogóle używać Triple Thrust w PvP czy tylko Shining Edge i Checkmate?
Surrender to Unholy to mus w PvP czy może strata mp?

Surrender sie nie opłaca , zamiast triple thrust lepiej walnąć SoPa  dobry dmg+zbija target


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 25, 2011, 04:13:20 pm »
Mam 2 pytanka...
1Opłaca się w ogóle używać Triple Thrust w PvP czy tylko Shining Edge i Checkmate?
2Surrender to Unholy to mus w PvP czy może strata mp?

ad.1 nie
ad. 2
Z poradnika o Slh Deliosa i Orloka
Cytuj
Nuke u SlH mają BAZOWO 20 Dark attri
Tak opłaca się wkładać 300 dark w rapier
Tak opłaca się rzucać Dark Weapon i opłaca się go enchantować(na +15 daje +40 atri) i używać toggle
300 atri w broni + 40 dark weapon + 10 toggle + 20 bazowo w nuke +obniżony resist o 30 przez surrendera = 400 dark
Oprócz tego Surrender to Dark KASUJE buffa zwiększającego dark resist.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2011, 03:39:53 am »
Witam ;], trochę tu nie zaglądałem (miałem mała przerwę w graniu i nie miałem pytań ;p)
Moje pytanko dotyczy skila Curse of Divinity
W teorii powinien działać pięknie na zbuffowane postacie(gram na private server kronika Freya nie chce robić reklamy) i otóż ten skill nie działa poprawnie (dziala na odwrót czyli im więcej buffa tym mniejszy dmg ;p). Czy mógłby mi kto udzieli jakiejś informacji jak tek skill poprawnie działa ?
o ile mniej więcej zwiększa się dmg wraz z ilością buffa itp.
I kolejne pytanko ;p czy macie jakieś sposoby na ee/se, bo jak wiadomo trance>root(w przypadku se, ale ponoć root ee tez wchodzi)>Backfire>Mana Burn>trance>nuk>trance>Mana Burn itd.
Czy jedynym wyjściem jest nm light set ? czy może próbować painkiller>ls i cieszyć się jak wejdzie wtedy może uda się wygrać ;p??
Cóż a co poradzicie w sprawie dye, bo aktualnie nie mam,bo odejmowanie inta dla mnie nie jest dziwne bo i tak mamy go malo. No i jeszcze problem siadalnosci debuffow (nie chodzi mi o land rate) słyszałem(choć w to nie wierze), że siadanosc debuffow soh/slh/sb/kaczki zalezy od sily a nie inta, czy tkwi z tym choć krztyna prawdy, czy całkowicie to jest wyssane z palca ;p
z góry dziękuje za odp ;p

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 03:46:47 am wysłana przez Demicean »


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2011, 09:47:17 am »
O ile się nie mylę to szansa na wejście debuffa zależy od twojego matk/m def przeciwnika i jego lvlu.CoD powinien działać rzeczywiscie tak że im bardziej przeciwnik zbuffowany tym mocniej dostaje czyli jak mu pozdejmujesz bufy to CoD daje mniejszy dmg niż SoP.
Z se/ee to rzeczywiście fajnie jak wejdzie para.Co do dye to chyba zależy od biuldu ja jak robiłem typowo mage to wrzucałem -str +con+ dex i -int +wit jak SoP spamuje szybciej to wieksze prawdopodobieństwo że przeciwnik będzie miał cągłe cancel target.Jak pisał w poradniku Delios nuki mają bazowy atrybut więc jak masz broń z Dark + podenchantowane skile magiczne wcale nie widać różnicy w stracie tych kilku pkt INT.Mnie się SLH grało bardzo fajnie zawsze w pvp gdzies podskoczyłem zdjąłem bufy poleciał DM jako że w broń mi weszło agu WM 10lvl to dużo nietrza było aby jeszce troszke fragów zgarnąć.Niestety moje cp na l2ws niec hce już SLH w pt ;/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:08:10 am »
Witam ;], trochę tu nie zaglądałem (miałem mała przerwę w graniu i nie miałem pytań ;p)
Moje pytanko dotyczy skila Curse of Divinity
W teorii powinien działać pięknie na zbuffowane postacie(gram na private server kronika Freya nie chce robić reklamy) i otóż ten skill nie działa poprawnie (dziala na odwrót czyli im więcej buffa tym mniejszy dmg ;p). Czy mógłby mi kto udzieli jakiejś informacji jak tek skill poprawnie działa ?

Grasz na privie i to jedna z multum rzeczy która na pewno u ciebie nei działa. Chcesz normalny serwer = zmień serwer


I kolejne pytanko ;p czy macie jakieś sposoby na ee/se, bo jak wiadomo trance>root(w przypadku se, ale ponoć root ee tez wchodzi)>Backfire>Mana Burn>trance>nuk>trance>Mana Burn itd.
Czy jedynym wyjściem jest nm light set ? czy może próbować painkiller>ls i cieszyć się jak wejdzie wtedy może uda się wygrać ;p??
Cóż a co poradzicie w sprawie dye, bo aktualnie nie mam,bo odejmowanie inta dla mnie nie jest dziwne bo i tak mamy go malo. No i jeszcze problem siadalnosci debuffow (nie chodzi mi o land rate) słyszałem(choć w to nie wierze), że siadanosc debuffow soh/slh/sb/kaczki zalezy od sily a nie inta, czy tkwi z tym choć krztyna prawdy, czy całkowicie to jest wyssane z palca ;p
z góry dziękuje za odp ;p

Grasz teorytycznie na freyi, gdzie SLH jest jedną z najbardziej OP postaci i na oly kładzie 90% przeciwników. W przypadku znaczniej większości, kwestia jest jedynie dotrwać do momentu aż ściągniesz mu wszystkie buffy (ogarnięty rzuci sobie dużo smieciowych, jak kiss of eva, nobless itd.).

dodatkowo paraliż wchodzi jak głubi w tej kronice, bo jest skillem fizycznym i nie zależy od  m atacku - m defens. Bez moirari robe, wchodzi prawie każdy paraliż, na dodatek można go chainować.

Bardzo dziwne, że narzekasz na trance. Z mental shieldem i przyzwoitą jew. powinien w ciebie wchodzić 1/10 albo i sporo rzadziej.


Myślę, że są 3 powody możliwe dla których masz problemy na oly:

1) grasz na lol privie z masą bugów
2) nie ogarniasz SLH, bo to jednak jedna z trudniejszych profesji
3) masz jakiś mega słaby sprzęt, a przeciwnicy to straszne koksy.

Odpowiedz sobie sam dlaczego tak jest.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 08, 2012, 06:44:09 pm »
Hej dawno mnie tu nie było ^^ Na moim serwie zawitało H5 ^^ I tu pojawia się pytanko o steala
Jak on poprawnie powinien działać ? Z tego co wiem dla każdego z 7 ostatnich buffow losuje szanse czy go zabierze czy nie.  Z opisu wynika, ze wpływ na wchodzenie steala maja buffy o charakterze anty-cancel. Czy mental shield/m.def/m.atak wpływają na tego skilla?? I czy może być on zresistowany całkowicie ?
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 06:47:21 pm wysłana przez Demicean »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 08, 2012, 08:05:33 pm »
Steal? Skąd ty takie teorie wziąłeś? Losowo zabiera ileś tam buffów, szansa na wejście to 100%. Na ostatnim lvl-u chyba 4-5 buffów.
Cancel resistują mentale etc, na steala nie ma mocnych
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

  • Titan
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 08, 2012, 08:50:37 pm »
w Hi5 Steal zostal zmieniony  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 09, 2012, 06:09:26 pm »
Można go całkowicie zresistować, bądź ukradnie 1, max 2 buffki przy dużym m.defie przeciwnika i cancel resist.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2012, 08:31:42 pm »
ok jakieś pomysły na miejsca na farme dla soha na 83 lvl ?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 11, 2012, 04:59:28 pm »
Jesli mowimy o god to DV na drakosach albo crypts of disgrace z iss buffem.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 11, 2012, 06:29:27 pm »
nie mówimy o god


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker- pytanka
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 27, 2012, 01:05:22 am »
Mam pytanka
Aktualnie mam +con - str +wit - int. ale się zastanawiam czy nie zmienić na +con - dex
A drugie to Certy Mam Celka/Haste/Acu  Czy nie zmienić na inne?
Co do sposobu gry generalnie mieszany, ale bardziej skłaniam się do Mage
Bronie Vesp singer + emp i vesp princer + fokus
Kronika H5 ;]