Witaj
Gość

Wątek: Szukam ludzi na La2Dream  (Przeczytany 1741 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Szukam ludzi na La2Dream
« dnia: Kwiecień 16, 2017, 02:29:55 pm »
Witam. Serwer wstaje 29 kwietnia (utc +3).
Topowy rosyjski serwer, zawsze zrzeszający ponad 4k online, który utrzymuje się przez długie miesiące.
Tak jak wspomniałem - serwer rosyjski, więc community to w 90 % podwładni Władimirowicza.
Chciałbym im utrzeć troskę nosa i z nimi powalczyć.
Logiczne, że o epiki będzie bić się ciężko, ponieważ oni grają często po kilkanaście godzin na dzień i donatują za sporo rubli, ale w pvp wyjdzie, co ma wyjść.
Czy byłby ktoś chętny?  Jeśli da radę to klan, jeśli nie to 1 lub 2 cp, z którymi postaram się dołączyć do topowego klanu nie-rosyjskiego (obowiązkowa znajomość angielskiego). Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2017, 02:35:16 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2017, 01:55:47 pm »
Witam. Serwer wstaje 29 kwietnia (utc +3).
Topowy rosyjski serwer, zawsze zrzeszający ponad 4k online, który utrzymuje się przez długie miesiące.
Tak jak wspomniałem - serwer rosyjski, więc community to w 90 % podwładni Władimirowicza.
Chciałbym im utrzeć troskę nosa i z nimi powalczyć.
Logiczne, że o epiki będzie bić się ciężko, ponieważ oni grają często po kilkanaście godzin na dzień i donatują za sporo rubli, ale w pvp wyjdzie, co ma wyjść.
Czy byłby ktoś chętny?  Jeśli da radę to klan, jeśli nie to 1 lub 2 cp, z którymi postaram się dołączyć do topowego klanu nie-rosyjskiego (obowiązkowa znajomość angielskiego). Pozdrawiam.

Topowego clanu nie rosyjskiego tutaj nie będzie, ewentualnie CP,  które i tak dołącza do rosyjskich klanów.
Ewentualnie jeśli MM będzie grało, tomasz szanse wbić do nie rosyjskiego clanu.
Skład to wiem? Bo sam wraz z CP idziemy do top ru clanu  :D
No i z doświadczenia, bo grałem tutaj na dwóch ostatnich edycjach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 01:57:24 pm wysłana przez BoNN »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2017, 03:52:09 pm »
To gdzie Twoje doświadczenie, skoro clan Memories (którego swego czasu byłem członkiem) kładł wszystkich na pvp? Oczywiście, bez szans, gdy ruskie wyskoczą w 10 czy 11 pt, ale uwierz mi, że nie było mocnych na ich jedno party. (Coma, KaraDin i Morgana, złote czasy).


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2017, 05:12:57 pm »
To gdzie Twoje doświadczenie, skoro clan Memories (którego swego czasu byłem członkiem) kładł wszystkich na pvp? Oczywiście, bez szans, gdy ruskie wyskoczą w 10 czy 11 pt, ale uwierz mi, że nie było mocnych na ich jedno party. (Coma, KaraDin i Morgana, złote czasy).

A tego klanu akurat nie pamiętam w ogóle  :D

Tak czy inaczej powodzenia  :P


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2017, 05:53:03 pm »
Chodziło o MementoMori chyba


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:24:49 pm »
Bede grał na pewno.
Main Glad, SK albo TH. Jedna suba na pewno sorc/sps.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:39:04 pm »
To gdzie Twoje doświadczenie, skoro clan Memories (którego swego czasu byłem członkiem) kładł wszystkich na pvp? Oczywiście, bez szans, gdy ruskie wyskoczą w 10 czy 11 pt, ale uwierz mi, że nie było mocnych na ich jedno party. (Coma, KaraDin i Morgana, złote czasy).

A tego klanu akurat nie pamiętam w ogóle  :D

Tak czy inaczej powodzenia  :P
To co Ty mi chłopaku pierdolisz o doświadczeniu, skoro ich nie znasz, a sam KaraDin i Morg we dwójkę podbijali Dion? Ucz się.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2017, 10:32:00 pm »
To gdzie Twoje doświadczenie, skoro clan Memories (którego swego czasu byłem członkiem) kładł wszystkich na pvp? Oczywiście, bez szans, gdy ruskie wyskoczą w 10 czy 11 pt, ale uwierz mi, że nie było mocnych na ich jedno party. (Coma, KaraDin i Morgana, złote czasy).

A tego klanu akurat nie pamiętam w ogóle  :D

Tak czy inaczej powodzenia  :P
To co Ty mi chłopaku pierdolisz o doświadczeniu, skoro ich nie znasz, a sam KaraDin i Morg we dwójkę podbijali Dion? Ucz się.

Może to robili jak juz server był martwy a online oscylowalo w granicach 20  hahaha

Szkoda ze RB nie ubijali we 2

Poza tym o jakim ty doświadczeniu mówisz.
Mówisz ze nie mam doświadczenia bo nie znam jakiś kolesi z klanu  :oops:

Dlatego z Polakami nie gram w ta gre i się nawet nie wychylam w grze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 10:36:07 pm wysłana przez BoNN »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Szukam ludzi na La2Dream
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2017, 10:35:15 am »
To gdzie Twoje doświadczenie, skoro clan Memories (którego swego czasu byłem członkiem) kładł wszystkich na pvp? Oczywiście, bez szans, gdy ruskie wyskoczą w 10 czy 11 pt, ale uwierz mi, że nie było mocnych na ich jedno party. (Coma, KaraDin i Morgana, złote czasy).

A tego klanu akurat nie pamiętam w ogóle  :D

Tak czy inaczej powodzenia  :P
To co Ty mi chłopaku pierdolisz o doświadczeniu, skoro ich nie znasz, a sam KaraDin i Morg we dwójkę podbijali Dion? Ucz się.


Eeeeee ja też ich nie znam... grali na jakimś offie może, czy to doświadczenie tylko z 1 serwera?