Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84256 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #375 dnia: Kwiecień 25, 2007, 08:53:26 pm »
Powstac powstanie ale kiedy? Saladinie Saladinie czekamy na TWoj wyrok do kiedy musimy sie meczyc:P


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #376 dnia: Kwiecień 25, 2007, 08:59:04 pm »
Saladinie Saladinie czekamy na TWoj wyrok

A teraz wyliż mu noge...

Przestańcie się dopytywać, nadejdzie czas, powstanie server.
Chcecie żeby był profesjonalny?
A znacie przysłowie: "Za długie czekanie, dobre śniadanie"? ; P


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

    • http://www.jaszczurki.pl
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #377 dnia: Kwiecień 25, 2007, 09:06:47 pm »
Cytuj
A znacie przysłowie: "Za długie czekanie, dobre śniadanie"? ; P
O lol nie znałem :) Dobre bo nie miałkie :)

Serwer: L2Godz.com [ 25x ]
--------------


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #378 dnia: Kwiecień 25, 2007, 09:10:33 pm »
SSy w sklepach, MP potki, 'Multi jak na dragonie', GMshopy ...
Ludzie, Saladin mowil ze niebedzie zadnych udziwnień ...

Cytuj
bo na to zasluguja[...]
Wlasnie tak.,
Cytuj
[...]takie sa prawa rynku, nie hccesz nie musisz kupowac.
I Tak będzie kupować :) Jestem tego święcie przekonany.

Saladin Niepoda konkretnej daty powstania serva, bo jak poda jakąś date i sie do wtedy niewyrobi to spalicie go na stosie ;). Jeżeli poda że np. w Wrześniu, to pod koniec miesiąca będzie mnóstwo postów typu "Ej ej miałbyć servek gdzie jest?, czemu jeszcze niema?, kiedy wkońcu będzie?".
Niema co się śpieszyć, lepiej poczekać dłużej i dostać coś naprawde dobrego ze strony Saladina.
A cierpliwym napewno się to opłaci bo servek bedzie wypas.
Ja Osobiście czekam już z moim 'Jeszcze Nienarodzonym Phantom Summonerem'
Noi, Jestem ciekaw jakie bedą te Rate'y :) (Niezaleznie od nich i tak zagram.)

Pozdrawiam ;)
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #379 dnia: Kwiecień 25, 2007, 09:57:16 pm »
Witam wszystkich maniaków L2, osobiście mam nadzieje że ten serwer powstanie i będzie to C5, co do ratów to mysle ze ok 50x jest niezłe, większość ludzi którzy będą grać juz gdzieś robiła lvl i nie ma co im tego utudniać, powinien być GMshop ze wszystkim, w końcu czasy Komuny mineły :P, ale jak to w kapitaliżmie wszystko powinno odpowiednio kosztować.... Myśle że nie powinno braknąć również Kotów które są nie ocenione :), ale wszystko za odpowiednią cene.


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #380 dnia: Kwiecień 25, 2007, 10:05:11 pm »
ja tez czekam,czekam na ten serverek swoim przyszlym SR'em :P,ale gnie mnie od tego czekania i wchodze na zua xD sciezkie i mysle o tibi xD


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #381 dnia: Kwiecień 25, 2007, 10:06:19 pm »
Witam wszystkich maniaków L2, osobiście mam nadzieje że ten serwer powstanie i będzie to C5, co do ratów to mysle ze ok 50x jest niezłe, większość ludzi którzy będą grać juz gdzieś robiła lvl i nie ma co im tego utudniać, powinien być GMshop ze wszystkim, w końcu czasy Komuny mineły :P, ale jak to w kapitaliżmie wszystko powinno odpowiednio kosztować.... Myśle że nie powinno braknąć również Kotów które są nie ocenione :), ale wszystko za odpowiednią cene.

Spalic na stosie...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #382 dnia: Kwiecień 25, 2007, 10:44:07 pm »
Witam wszystkich maniaków L2, osobiście mam nadzieje że ten serwer powstanie i będzie to C5, co do ratów to mysle ze ok 50x jest niezłe, większość ludzi którzy będą grać juz gdzieś robiła lvl i nie ma co im tego utudniać, powinien być GMshop ze wszystkim, w końcu czasy Komuny mineły :P, ale jak to w kapitaliżmie wszystko powinno odpowiednio kosztować.... Myśle że nie powinno braknąć również Kotów które są nie ocenione :), ale wszystko za odpowiednią cene.

Spalic na stosie...
Potem pozklejac,
I znowu spalic...
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #383 dnia: Kwiecień 25, 2007, 10:49:57 pm »
Co do serwa to tak:
-raty 7x mniej więcej
-itemy w sklepach do top C Grade
-MANA POTIONY!!!
-1st klasa- quest 2nd klasa- marki do kupienia 3rd klasa- ustawiana przez GMa

Starczy :_delf_5_4:


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #384 dnia: Kwiecień 26, 2007, 12:09:34 am »
Jak sie czyta wizje idealnego serwera coniektórych to troche słabo sie robi. To jakis fetyszyzm albo dewiacja L2.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #385 dnia: Kwiecień 26, 2007, 06:06:53 am »
Servery high rate są najczesciej odskocznia chwilowa zabawka, prawdziwa  gra toczy sie na serverach o nizszych ratach typu 5x i 7x. Dobre servery o takich ratach moze i nie sa rzadkoscia ale te naprawde dobre w wiekszosci są bardzo stare i wiekszosc graczy posiada juz wszystko co mozliwe jest do zdobycia nie istnieje takze dobry server polski o takich ratach, popularny graveland to nic innego jak bugland z niepewnymi gm. Znam wielu graczy ktorzy z checia przesszliby na server o ratach x5 badz 7x (moze by mieszany exp5x adena 10x itp), gdzie mogliby zaczac gre od poczatku, w nowym swiecie z nowymi ludzmi, zwlaszcza jesli bylaby to c5. Uwazam tez ze gm shop psoje radosc z gry ktora miedzy innymi polega na craftowaniu itemow oraz zbieraniu matsow, jesli zabierzemy te czesc gry nie pozostanie z l2 nic poza slaba kopia wowa. Potiony w sklepach powoduja ze postacie typu EE sa kompletnie nieprzydatne, a co do markow na profesje jestem zwolennikiem kupna badz nawet nadawania(u ktoka, czarownicy rozne servery maja to roznie) gdyz tak naprawde nikt nie lubi ich robic.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #386 dnia: Kwiecień 26, 2007, 11:13:05 am »
Cytuj
mana poty
marki do kupienia
itemy B grade w sklepach
buffy po godzine

jak kazdy high rat. Jesli wam malo, prosze http://l2.hopzone.net/lineage2/list.html wybierzcie sobie ubakilla gmshopy i 3 paski buffow 5-cio godzinnych. Sobie pogracie.



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #387 dnia: Kwiecień 26, 2007, 01:35:35 pm »
Dawac rate 3-5x  najlepiej 3x fajna zabawa bez zadnych modyfikacji C4 bez bugow i DONaTE to podstawa i bedzie pikny serwerek na ktorym w kotkim czasie przybedzie massa ludzi gwarantuje xD


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #388 dnia: Kwiecień 26, 2007, 01:38:04 pm »
Hehehe przybedzie masa necro :P:P WTB modowane c4 ;]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #389 dnia: Kwiecień 26, 2007, 02:07:33 pm »
Jak najbardziej niskoratowy serwer bez zadnego ulepszania zycia (od tego sa inne serwy) tak zeby w koncu mozna bylo sensownie pograc jesli da rade to jednak C5. Serwer nisko ratowy to jest wyzwanie ta gra zostala stworzona po to zeby grac zespolowo kazdy wie jak sie gra na wysoko ratowych serwach. Po to sie tworzy klan aby sobie nawzajem pomagac , to cala frajda jak sie umawiasz na sobote w 7-8 osob na party po czesci dla kolesia z klanu bo gania bez jakiegos elemantu seta. Gralem na kilku serwach obecnie supreme i jak sie uparlem to nie bylo problemu wyekspienia postaci na wysoki lvl np.eureka destro 77 lvl prawie sam. gralem na oficjalu 3 miesiace fajna sprawa a lza sie w oku kreci jak kolo ciebie klan na RB sie zbiera wszystko w A-grade bo potrzeba bron dla kolesia wydropic chwilke pogadalem z kolesiem powiedzial ze X1 nie jest zle tylko wymaga wspolpracy w klanie.
To moj pierwszy spam wiec nie zabardzo wypada mi sie tu madrowac.
Moje marzenie to niskoratowy stabilny serw gdzie sie gra z gronem fajnych ludzi po to zeby sie fajnie bawic a nie sluchac wulgaryzmow rozjechanego malolata i straszenie wysokolewelowymi kolegami.
Jestem za takim serwem jesli zachodzi taka potrzeba to jestem w stanie zaplacic za rejestracje o ile serwer takowy powstanie. Pozdrowienia dla wszystkich


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #390 dnia: Kwiecień 26, 2007, 02:24:00 pm »
Ile będziecie jeszcze posty nabijać  :?:
 Już chyba wszystkie opcje zostały zażucone,teraz tylko wybrać i tworzyć serwer,niecierpliwym tylko podać ewentualną datę startu  8)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #391 dnia: Kwiecień 26, 2007, 02:25:50 pm »
Raty 3-5x sa the best


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #392 dnia: Kwiecień 26, 2007, 03:43:10 pm »
STAWIAJCIE TEN SERWER:) JESTEM CAłYM SERCEM ZA!!!!!!!!

TYLKO ZEBY RATE BYLY MAX 10X :) I NAJLEPIEJ C4:) LUB C5 JAK SIE WAM OFFA UDA ZROBIC :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #393 dnia: Kwiecień 26, 2007, 03:45:39 pm »
daaaaataaaaaa bo do lipca to np. napewno nie wytrzymam aaaa głóóóóód ;D


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #394 dnia: Kwiecień 26, 2007, 04:06:45 pm »
Właśnie zamieśććie już jakąś konkret date kiedy powstanie serw:) To bedzie najlepszy serwer pl bo i strona o l2 jest najlepsza:) Liczebnością graczy powinno pobić EXI :) Byle by tylko kont starczyło a nie tak jak było z Exi lub Supreme:) Bo znowu bedzie większość postów typu Kupie konto na.......... :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #395 dnia: Kwiecień 26, 2007, 04:41:50 pm »
Ja również się dopisze że chce aby powstał serwer .preferuje low rate oraz c5 off .
Poza tym dodam że po kilku dniach grania na takich syfach jak graveland etc. Odechciało mi się grać
Jestem pewien że ekipa z tego forum spełni oczekiwania graczy i na pewno każdy chociaż
raz zagra...

====
pisząc o grawelandzie raczej nie naruszam regulaminu.Graveland dodał swoją publikacje więc
moge wyrazić swoją opinie o tym servie.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 26, 2007, 04:42:59 pm »
omg nie ma to jak jakis dn-plaja sie wypowie, zalagowal sie 2 dni temu, mniej niz 10postow i powiela tematy i jeszcze o jakis gownach pisze, to nie ma byc szajs typu dn gdzie wszystko jest w sklepie.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 26, 2007, 04:55:57 pm »
Ok, dziękuję wszystkim za wyrażenie swej opinii, temat zamykam. Przy tworzeniu serwera wszystkie informacje zostaną wzięte pod uwagę.
Miejmy nadzieje że wszystko wypali, spodziewajcie się większej ilości informacji w krótkim czasie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 04:58:23 pm wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...