Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2533679 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3175 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:09:11 pm »
4 party HB v 8
uczcie sie od najlepszych !!

great success  !! !!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 07:15:16 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3176 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:13:42 pm »
btw:
@Alarion
Jakieś pomysły jak wyedukować serwer do PvP czy po prostu będziecie wszystkich ownować dopóki się nie nauczą bić albo przyjdzie zerg?
Może pytanie trochę z dupy :D ale w żadnej dyskusji nie omieszkasz zwrócić uwagi na ogar {Amber} CP i niedouczenie enemy, więc pytam.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3177 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:36:59 pm »
btw:
@Alarion
Jakieś pomysły jak wyedukować serwer do PvP czy po prostu będziecie wszystkich ownować dopóki się nie nauczą bić albo przyjdzie zerg?
Może pytanie trochę z dupy :D ale w żadnej dyskusji nie omieszkasz zwrócić uwagi na ogar {Amber} CP i niedouczenie enemy, więc pytam.

A tobie o co chodzi ?


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3178 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:39:43 pm »
http://www.megaupload.com/?d=MVBU82EQ

fraps z wczoraj  :)

http://www.youtube.com/watch?v=IuEkzskr-S8&fmt=22 na jutube

robe set i acu weapon, po prostu LOL

Zalecam także wywalenie radiant heal z paska, ten heal nie nadaje się na pvp, co jedynie to można nim leczyć cp w mieście

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.
tez mam robe set i acu weapon i mam wyjebane na to ze god jest njedoje.... mam tylko nadzieje że wszyscy light armor healerzy wbiją do r95 lightow full resist i wprowadzą harmony :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3179 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:47:50 pm »
btw:
@Alarion
Jakieś pomysły jak wyedukować serwer do PvP czy po prostu będziecie wszystkich ownować dopóki się nie nauczą bić albo przyjdzie zerg?
Może pytanie trochę z dupy :D ale w żadnej dyskusji nie omieszkasz zwrócić uwagi na ogar {Amber} CP i niedouczenie enemy, więc pytam.


Ale co mam ci napisać? Że jest wyrównana walka z większością party, skoro jest inaczej? Wiesz, ja rozumiem jeszcze, gdybyśmy mieli wyższe lvli od wielu przeciwników (tak jak to ruskie pt summonerow, albo pt Queem'a lub Life'a), ale nie mamy, a jak na niższym lvlach wygrywamy np. vs 2 party, to jak to nazwiesz? Nieogar enemy, czy może wielka doza szczęścia?

Dla mnei i tak fajnie, bo PvP nam nie brakuje, z czym na Lancerze pod koniec zaczął się robić problem przez 1 side serwera.


@ Pokit
tak, podczas 1 skoku było party Horuska, ale trudno tu mówić o pomocy z ich strony, kiedy byli na swoim jednym z pierwszych PvP (i zapewne pierwszym mass pvp) oraz nie mieli w składzie nawet 1 noblesa?

I nie chodzi mi o to, aby sprzeczać się, czy w naszym CC było 1 party w tą czy w tamtą, ale o fakt, że trochę kompromitujące jest dla mnei wklejanie frapsa, gdzie jeden klan ma co najmnniej tyle (a może nawet 1 więcej) party, co 3 różne klany razem wzięte. Idea mass debuffów/mass agro/ brak mass resa. Dla ciebie to jest nieistotny problem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3180 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:54:05 pm »
http://www.megaupload.com/?d=MVBU82EQ

fraps z wczoraj  :)

http://www.youtube.com/watch?v=IuEkzskr-S8&fmt=22 na jutube

robe set i acu weapon, po prostu LOL

Zalecam także wywalenie radiant heal z paska, ten heal nie nadaje się na pvp, co jedynie to można nim leczyć cp w mieście

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

Zojka jak jesteś nie doinformowany to nic nie pisz... Alarion gra Battle Healerem i jego zadanie jest debuff i dps.. więc tak na prawdę gramy na 1 healera trololol


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3181 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:04:56 pm »
http://www.megaupload.com/?d=MVBU82EQ

fraps z wczoraj  :)

http://www.youtube.com/watch?v=IuEkzskr-S8&fmt=22 na jutube

robe set i acu weapon, po prostu LOL

Zalecam także wywalenie radiant heal z paska, ten heal nie nadaje się na pvp, co jedynie to można nim leczyć cp w mieście

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

Zojka jak jesteś nie doinformowany to nic nie pisz... Alarion gra Battle Healerem i jego zadanie jest debuff i dps.. więc tak na prawdę gramy na 1 healera trololol

My wiemy, wiemy .... bez rangera to generalnie można nie grać bo pvp jakieś takie żenujące jest, ludzie targetów od razu nie łapią itd. a teraz wypierdalaj.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3182 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:13:35 pm »
Ja to na filmie Deliosa takie miałem wrażenie :P. Ledwie wstał x2 i x2 padł od razu na szczała
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3183 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:22:39 pm »
I nie chodzi mi o to, aby sprzeczać się, czy w naszym CC było 1 party w tą czy w tamtą, ale o fakt, że trochę kompromitujące jest dla mnei wklejanie frapsa, gdzie jeden klan ma co najmnniej tyle (a może nawet 1 więcej) party, co 3 różne klany razem wzięte. Idea mass debuffów/mass agro/ brak mass resa. Dla ciebie to jest nieistotny problem?

merge w jeden klan, a jak wam to nie odpowiada to nie narzekaj ze 3 różne klany. Placz o mass res w twoim przypadku to pomyłka, przecież działał tylko na party.


Ja to na filmie Deliosa takie miałem wrażenie :P. Ledwie wstał x2 i x2 padł od razu na szczała

jakby to był film z naia to by zaraz napisali ze to boty pvp, ale film z core wiec bo musiał targetowac pro gracz :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 08:26:17 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3184 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:32:09 pm »
@Alarion
Czyli się nie nudzicie :)
Po prostu myślałem, że skoro narzekasz na brak doświadczenia enemy możesz być w jakimś stopniu znudzony brakiem (że tak to ujmę) nowych doświadczeń :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3185 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:37:26 pm »
Ja to na filmie Deliosa takie miałem wrażenie :P. Ledwie wstał x2 i x2 padł od razu na szczała
Bo w tamtym party kupują dużo adeny i mają bronie 300 :D
BAM BAM
down
Archeage <3


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3186 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:38:07 pm »
btw:
@Alarion
Jakieś pomysły jak wyedukować serwer do PvP czy po prostu będziecie wszystkich ownować dopóki się nie nauczą bić albo przyjdzie zerg?
Może pytanie trochę z dupy :D ale w żadnej dyskusji nie omieszkasz zwrócić uwagi na ogar {Amber} CP i niedouczenie enemy, więc pytam.


Ale co mam ci napisać? Że jest wyrównana walka z większością party, skoro jest inaczej? Wiesz, ja rozumiem jeszcze, gdybyśmy mieli wyższe lvli od wielu przeciwników (tak jak to ruskie pt summonerow, albo pt Queem'a lub Life'a), ale nie mamy, a jak na niższym lvlach wygrywamy np. vs 2 party, to jak to nazwiesz? Nieogar enemy, czy może wielka doza szczęścia?

Dla mnei i tak fajnie, bo PvP nam nie brakuje, z czym na Lancerze pod koniec zaczął się robić problem przez 1 side serwera.


@ Pokit
tak, podczas 1 skoku było party Horuska, ale trudno tu mówić o pomocy z ich strony, kiedy byli na swoim jednym z pierwszych PvP (i zapewne pierwszym mass pvp) oraz nie mieli w składzie nawet 1 noblesa?

I nie chodzi mi o to, aby sprzeczać się, czy w naszym CC było 1 party w tą czy w tamtą, ale o fakt, że trochę kompromitujące jest dla mnei wklejanie frapsa, gdzie jeden klan ma co najmnniej tyle (a może nawet 1 więcej) party, co 3 różne klany razem wzięte. Idea mass debuffów/mass agro/ brak mass resa. Dla ciebie to jest nieistotny problem?

Wiesz co mnie najbardziej u Ciebie wkurza? 1000 wymówek na kazde przegrane pvp, wasz wedlug Ciebie zawsze jest mniej, zawsze macie slabsze lvl-e, slabszy sprzet, po co to ? Filmik mial na celu pokazanie ze nie ma 2 sidow obecnie na serwerze a nie pokazania jak to ownujemy 6 pt, pokazania ze cos sie dzieje... Ale rob jak chcesz ty sie musisz chyba gdzies dowartosciowywac.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3187 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:50:02 pm »
Nie czytałem połowy tego co tu wypisaliście

@alarion: no excuses

@Delios: pamiętasz rozmowę na GG :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3188 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:53:18 pm »
btw:
@Alarion
Jakieś pomysły jak wyedukować serwer do PvP czy po prostu będziecie wszystkich ownować dopóki się nie nauczą bić albo przyjdzie zerg?
Może pytanie trochę z dupy :D ale w żadnej dyskusji nie omieszkasz zwrócić uwagi na ogar {Amber} CP i niedouczenie enemy, więc pytam.


Ale co mam ci napisać? Że jest wyrównana walka z większością party, skoro jest inaczej? Wiesz, ja rozumiem jeszcze, gdybyśmy mieli wyższe lvli od wielu przeciwników (tak jak to ruskie pt summonerow, albo pt Queem'a lub Life'a), ale nie mamy, a jak na niższym lvlach wygrywamy np. vs 2 party, to jak to nazwiesz? Nieogar enemy, czy może wielka doza szczęścia?

Kurrr...Ala...Ty to sie nie zmienisz nigdy :P Jak gra Barcelona z Realem i ktorys z tych klubow wygra to tez powiesz,ze przegrany klub to nieogary pilkarskie?
Poprostu po skonczonej walce napisz GF,a nie sie wozisz tu ciągle jaki Ty zajebiaszczy jestes,a inni to hołk rendżerzy.Byc moze Twoje party gra bardzo dobrze i wieszkosc pt kladziecie,ale to nie oznacza,ze nie bedziecie nigdy lezec!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 08:56:23 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3189 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:14:32 pm »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow
z drugiej strony nasze pt vs pt lub pt vs 2pt pokazały że we większości ten klan to banda nieogarow
tak czy siak jestem zadowolony

Dobrej nocki
jutro już mam zamiar mieć lapka
fossil koksaj tam ostro mi tanka
zojka to kredyt
jeszcze raz dobrej nocki
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3190 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:31:20 pm »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow
z drugiej strony nasze pt vs pt lub pt vs 2pt pokazały że we większości ten klan to banda nieogarow
tak czy siak jestem zadowolony

Dobrej nocki
jutro już mam zamiar mieć lapka
fossil koksaj tam ostro mi tanka
zojka to kredyt
jeszcze raz dobrej nocki

tak jak wy dzisiaj?


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3191 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:40:51 pm »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow
z drugiej strony nasze pt vs pt lub pt vs 2pt pokazały że we większości ten klan to banda nieogarow
tak czy siak jestem zadowolony

Dobrej nocki
jutro już mam zamiar mieć lapka
fossil koksaj tam ostro mi tanka
zojka to kredyt
jeszcze raz dobrej nocki
Większość ogarniętych ludzi z privów jakich znam tu nie gra...  Poza tym osoba grająca na privie nie grała na god...
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3192 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:45:04 pm »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow
z drugiej strony nasze pt vs pt lub pt vs 2pt pokazały że we większości ten klan to banda nieogarow
tak czy siak jestem zadowolony

Dobrej nocki
jutro już mam zamiar mieć lapka
fossil koksaj tam ostro mi tanka
zojka to kredyt
jeszcze raz dobrej nocki
Większość ogarniętych ludzi z privów jakich znam tu nie gra...  Poza tym osoba grająca na privie nie grała na god...

to samo dotyczy ludzi z off, ale tak drobny szczegół na pewno nie ma znaczenia dla Dyma
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3193 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:50:39 pm »
Nie no część dobrze mówi, ale akurat ten post ma taki poziom jaki jeszcze na tym forum nie widziałem... Jaką część ludzi spotkałem na privach, a jakich spotykam tutaj przy jakims robieniu kamy, exp aoe, zachowanie na spotach jest katastrofalne. Jednak ja bym podzielił graczy na dobrych i złych nie z offa i privów. A przewagę mają Ci co grali na god i offie przez doświadczenie tylko.
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3194 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:24:34 pm »
GF amber, fraps incoming  :D

/yeee mogę się jarać, że zabiliśmy amber pt

p.s. OOC SO STRONG, dostali w p*de 2 razy i potem jak nas zjedli na port spocie w 4 party od razu teksty typu "carpet all day" :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3195 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:26:04 pm »
GF :D

trzeba trochę popracować bo hoho
wy się za siebie wzieliście
Archeage <3


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3196 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:29:22 pm »
GF :D

trzeba trochę popracować bo hoho
wy się za siebie wzieliście

Trzeba przyznac ze zmienilismy calkowicie taktyke kolejnosci markowania po pvp z wami na podobna do waszej i sa efekty :)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3197 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:46:06 pm »
GF :D

trzeba trochę popracować bo hoho
wy się za siebie wzieliście

Trzeba przyznac ze zmienilismy calkowicie taktyke kolejnosci markowania po pvp z wami na podobna do waszej i sa efekty :)

No i widać widać te efekty.
My musimy się wziąć za lvle i sprzęt bo widać u was oprócz skilla znacznie wzrósł również sprzęt.
Nie ma co zrzędzić tym razem przegraliśmy sromotnie :))
jeszcze raz GF i ... zróbcie sobie chwilę przerwy plix plox :D
Archeage <3


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3198 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:47:52 pm »
Wasza taktyke bedzie mozna ocenic jak wyrownamy sie sprzetowo ... Bo jak sie dostaje regulary po 9k toto nie ma co sie oszukiwac ale taktyka ma tu niewiele do rzeczy ...
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3199 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:49:02 pm »
GF :D

trzeba trochę popracować bo hoho
wy się za siebie wzieliście

Trzeba przyznac ze zmienilismy calkowicie taktyke kolejnosci markowania po pvp z wami na podobna do waszej i sa efekty :)

No i widać widać te efekty.
My musimy się wziąć za lvle i sprzęt bo widać u was oprócz skilla znacznie wzrósł również sprzęt.
Nie ma co zrzędzić tym razem przegraliśmy sromotnie :))
jeszcze raz GF i ... zróbcie sobie chwilę przerwy plix plox :D

rotfl tak jak się spodziewałem. Wygrana "ale my jesteśmy pro". Przegrana "ale oni mieli lepszy sprzęt i lvl"
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.