Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017  (Przeczytany 24271 razy)

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:19:54 am »
Jest na tyle retailowy na ile pozwalaja pliki L2j, czyli jest zbliżony do orginału i developer czyni wszystko by taki był. Nie chodzi tu o raty x 1. Nie będę się tu rozpisywał bo nie o to chodzi i nie mam  na to czasu. Pewnie ferie się zaczęły i masz za dużo czasu. Więcej nie będę z tobą pisał bo nie ma największego sensu. Powodzenia.
niestety juz od dawna nie wiem co to ferie, w ogole chyba tylko ludzie bezgranicznie naiwni wierza ze w l2 gra jeszcze mlodziez na poziomie gimnazjum/liceum
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 11:22:15 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:33:44 pm »
Jeśli tak jest to jestem zdumiony wpisami na forum. Bo nie widać co po niektórych tej dorosłości i odpowiedzialności. :( Uwagi są zawsze wskazane, bo mobilizują do dalszej pracy, ale pisanie fałszywych teorii i zmieszanie z błotem bez powodu to trochę jest nie poważne i nie odpowiedzialne.


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2017, 01:07:01 pm »
Jeśli tak jest to jestem zdumiony wpisami na forum. Bo nie widać co po niektórych tej dorosłości i odpowiedzialności. :( Uwagi są zawsze wskazane, bo mobilizują do dalszej pracy, ale pisanie fałszywych teorii i zmieszanie z błotem bez powodu to trochę jest nie poważne i nie odpowiedzialne.
wiek, a doroslosc i odpowiedzialnosc to jedno

a co do falszywych teorii i mieszania z blotem bez powodu polecam kolege Taneroth'a, waszego glownego zwolennika, calkiem niezle mu to wychodzi


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2017, 04:04:14 pm »
Ja pisze ogólnie o wszystkich. Nie lubię prześcigania się w szyderstwach czy są to zwolennicy czy przeciwnicy takiego czy owego servera. Proszę o przytaczanie potwierdzonych faktów a nie wyjeżdżanie z jakimiś piwnicami czy też plikami z internetu. Bo mnie to obraża i innych zapewne też. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2017, 05:20:12 pm »
Bula to ty teraz na siłę ciągniesz temat i próbujesz wygłosić swoje racje oraz hejtować dobry i polski serwer zamiast w tym czasie cisnąć z ekspem na swoim ruskaczu.
Jesteś typowym nerdem, który ma sporo wolnego czasu i na siłę szuka dziury w całym - w dodatku czujesz chęć i potrzebe do skrytykowania mojego serwera, żeby się na mnie zrewanżować.
Skończyła się drama w poprzednim temacie to teraz chcesz narobić syfu tutaj? Ciągnij dramę dalej - Twój wybór, tylko nabijasz popularność :)
Ja nadal będę uważał, że Takie twory jak ty tylko karmią ruskie serwery z OP dotą, do których zawsze musisz dopłacać z własnej kieszeni i przez wasz kiepski wybór blokujecie możliwość powstania normalnych nieruskich serwerów.
Jesteś trollem, który nie przestanie gadać i wygłaszać swoje racje.
Nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu i dalej dyskutować bo zawsze znajdziesz na coś haka - to Twoja specjalność i wręcz Twój zawód w internecie.
Baw się na swój sposób dobrze na swoim serwerze, a ja się będę bawił dobrze na moim. Tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 05:22:38 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 16, 2017, 05:54:17 pm »
Witam.
Dzisiaj specjalnie wszedłem na topowe servery czyli L2Rise i Tales. Mogę powiedzieć tyle. Ludzi sporo, dla mnie aż za dużo:), ale nie w tym rzecz. Mogę oświadczyć wszystkim, że developerzy w tej chwili posiadają praktycznie podobne jak nie te same pliki. Teraz kwestia, czy dany dev. robi coś fajnego czy nie. Mój developer, który pracuje również dla tych dwóch wcześniej wspomnianych serverów skupił się na ulepszaniu plików, by zbliżyć się w jak największym stopniu do retaila. Na serverach wcześniej wymienionych główny nacisk poszedł w kierunku upiększania na siłę CB i NPC. Dla mnie osobiście, ale to tylko moja opinia CB wyglądają tam wręcz źle, dosłownie odpustowo. Widocznie teraz taka moda:). Co do reszty to nie mam co porównywać. Server Hallate jest serverem x 1 tamte x 20 z wszelkimi ułatwieniami jakie można praktycznie sobie wyobrazić, nie wspominając o Full Docie.  Jeśli ktoś wcześniej nie grał na low ratach to będzie mu ciężko na serverze x 1. Na ww. serverach wszystkie NPC i to co tylko się da stoi w Giran. Dla mnie to już niestety nie jest Lineage 2 tylko jakiś twór nie majacy nic wspólnego z L2 poza nazwa. Wybór należy do graczy czy chcą grać na takich serwerach czy chcą grać w prawdziwego Lineage 2. Pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2017, 07:23:26 pm »
przecież ty robisz te gówno serwery co roku, który to już, 5? :D
każdy kolejny tak samo amatorski, już nawet przemilczmy stronę na wix i niechlujną prezentacje

L2J nie jest nawet bliski bycia poprawnym L2, wiele rzeczy nigdy nie zostało przeniesionych z L2Offa, a pliki które masz to pewnie stary fandc i parę kosmetycznych poprawek - tam praktycznie nic nie działa tak jak powinno, najgorszy odmęt l2j h5 :D


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2017, 07:28:17 pm »
Nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu i dalej dyskutować bo zawsze znajdziesz na coś haka - to Twoja specjalność i wręcz Twój zawód w internecie.
Baw się na swój sposób dobrze na swoim serwerze, a ja się będę bawił dobrze na moim. Tyle w temacie.
szkoda ze o tym twoim poziomie nie pomyslales jak wpieprzyles sie do czyjejs prezentacji serwera


a to ze tobie nie podoba sie wydawanie pieniedzy na l2, bo stoisz na kasie w biedronce to nie moj problem


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:41:58 pm »
Nie są to pliki FanDC, fakt kiedyś z nich korzystałem, jak zresztą większość. Na tamte czasy były niezłe. W pliki off nie wchodzę, bo jest to całkowicie nielegalne (jak każdemu wiadomo). Nie rozpisuje się  w jaki sposób dostały się w niepowołane ręce bo to nie jest tematem a zinteresowane osoby doskonale wiedzą. Po drugie Wix to przestępstwo, chyba nie. Więcej się nie wypowiadam, bo nie ma najmniejszego sensu. O finansach nie rozmawiam bo byś się dzieciaku jeden z drugim trochę zdziwił. Kończę dyskusję.

A jeszcze jedno do żadnej prezentacji się nie wciąłem. Widać jaki poziom reprezentujesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 11:43:19 pm wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2017, 10:49:47 pm »
Sorry ale ciężko brac cie na poważnie :D Postawiłes przez ostatnie 2 lata wiecej edycji niż twój znienawidzony tales

www.hallate.com - Medium - GF start 25.02.2014r

server Lineage 2 Gracia Final rusza 09.07.2014

HALLATE - GF x8 - Start Beta Testów 12.07.2014

HALLATE - Mid Rate - GF - start 09.07.2014

HALLATE - Mid Rate - GF - start 16.08.2014r

Po nieudanym debiucie Gracji Final przechodzimy na kronikę High Five
- zapraszam na Beta Testy 22.08.2014r.


L2Hallate H5 Mid Rate Server Beta Test Start Today 16.09.2014 

L2 Hallate Start 03.10.2014 ! High Five

L2Procjon Hi5 x40server Beta start 01.11.2014
Cytuj
Start the server without the subsidy system. Job server is planned for the next few years, not a couple of weeks. Of course, we expect to further develop and improve the server file system. ,

L2Procjon Hi5 x15 Official Start 06 December 2014

L2Procjon Hi5 x 25 Official Start 09.01.2015 

L2Procjon Hi5 x 40 Official Start 13.02.2015

[L2J] L2Hallate - H5 x15 - START 13.10.2015

[L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
Cytuj
No niestety online mizerota, ale server całkiem fajny. Polecam dla graczy lubiących grę w spokoju. Myślę, że server będzie stał dłużej niż się niektórym wydaje. Domyślam się, że nie przypadł do gustu z powodu sporych problemów z boceniem.

L2Hallate - H5 x1 - START 30.07.2016
 
L2Hallate - H5 x1 - START JESIEŃ 2016

Kolega Taneroth powinien ładnie wszystkich przeprosić.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:04:19 pm »
Po pierwsze czemu twierdzisz ze ktoś tu nienawidzi ruskie serwery. Jak umiesz tak wyliczać to wylicz wszystkie wipy ruskich serwerów. Chyba by ta lista parokrotnie była wieksza Sam zreszta grałem na RPG. Tylko mnie się wydaje ze to forum głównie jest do reklamy tych właśnie serwerów. I one są przez was stawiane No piedestale. Ale trudno. Życzę wam powodzenia i skończmy ta głupia dyskusje.


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:16:17 pm »
A jeszcze jedno do żadnej prezentacji się nie wciąłem. Widać jaki poziom reprezentujesz.
a czy ja pisalem o tobie?

i tyle w temacie


Po pierwsze czemu twierdzisz ze ktoś tu nienawidzi ruskie serwery. Jak umiesz tak wyliczać to wylicz wszystkie wipy ruskich serwerów.

a po temu twierdze ze jest jeden ziomeczek ktory zachwalal wasz serwer w prezentacji innego, jednoczesnie placzac jakie to ruske serwery sa zle

i nie musze nic "wyliczac", ja nie pisze o ruskich interludach czy h5, pisze o ruskim priv heliosie, a ten nie mial zadnego wipe'a

kolejny kolezka z ktorym skonczylem temat



  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 17, 2017, 12:01:28 am »
Błagam, nie każcie mi więcej tego czytać.

#QRQ
Czy coś w tym złego, że ta sama osoba parokrotnie próbowała wystartować z serwerem?

TAK. To wskazuje na to, że prawdopodobnie możemy liczyć na kolejnego faila.
Co jak co, ale po przeczytaniu całej tej dyskusji, na pewno bym nie zagrał na tym serwerze. Radzę dalej nie brnąć, bo wygląda coraz gorzej.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 17, 2017, 03:11:21 am »
Jeżeli lubisz wydawać prawdziwą kasę w grze, żeby być lepszy - wiedz, że coś się dzieje.
jezeli zagladasz komus do portfela - wiedz ze nie zmyles cebuli z zebow po sniadaniu


btw, czy w ktoryms miejscu forum nie pisales przypadkiem czegos o poziomie intelektualnym? no coz, twoj widac jest nieslychanie wysoki, skoro po wypowiedziach 3 uzytkownikow i moderatora uznales forum za "zapchlone", a WSZYSTKICH uzytkownikow za pesymistow i nerdow - tak sie sklada ze tez jestes uzytkownikiem, wiec witam "pesymiste, nerda i trolla, ktory jest zadufany jedynie w sobie i swoich przekonaniach"

a co do delikatnosci, czy to nie ty obrazasz sie na wszystkich dookola, bo smieli skrytykowac twoj wymarzony serwer?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 03:14:52 am wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 17, 2017, 03:23:39 am »
swoją drogą jedyny plus jaki się tu przewijał to "trwałość i brak doty", patrząc na te 29 poprzednich serwerów mam wątpliwości XD


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 17, 2017, 06:29:44 am »
Zdaje sobie sprawę, że online może być mały jak wbije 20-30 czy 200-300 będę się cieszył, że ktoś zauważył Polski server i na nim gra. Może te osoby docenią server i przyciągną następnych graczy. Ale nie zamknę servera, co było wcześniejszym błędem. Będzie on dalej udoskonalany i może utrze nosa co niektórym.  :bump:


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 17, 2017, 04:22:27 pm »
Po zapoznaniu się z całą wcześniejszą treścią jestem zmuszony przyznać, że źle to wygląda.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 17, 2017, 05:21:45 pm »
Cóż, nie budzi to mojego zaufania ^^


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 17, 2017, 05:28:57 pm »
bula
Chodzi o sam fakt, że Twoja siła w grze jest uzależniona od tego ile w nią władowałeś prawdziwej kasy i że musiałeś się wspomóc, a to że ty sobie to przeinaczyłeś na swoje to już Twoja sprawa.
Odbijając do mnie pałeczkę o zadufaniu we własnych przekonaniach, trollingu i nerdzie chcę Ci tylko przypomnieć, że to ty jako pierwszy wylgarnie się odezwałeś. Ja jedynie wyraziłem swoją konstruktywną krytykę, a ty od razu na mnie wyskoczyłeś i nadal ciągnąłeś temat i na siłę szukałeś dziury w całym.
W takim razie be będę Ciebie na siłę dłużej uszczęśliwiał i myślę, że to jest idealny moment na zakończenie tej dyskusji, która i tak do niczego nie prowadzi i zwyczajnie nie ma sensu.

Apropo serwera:
Jeżeli w niego nie wierzycie przez jakąś durną dramę na forum, przeze mnie lub przez admina sebastiana, który już ma za sobą jakąś nie udaną przeszłość to nikt wam nie karze na nim grać - Wasz wybór.
Ja nadal będę uważał, że osoba która postanawia po raz kolejny spróbować z wystartowaniem serwera nie podszywając się pod nikogo innego i nie zmieniając nazwy serwera jest szczera i rzetelna.
Osobiście wróżę temu serwerowi dobrą i stabilną przyszłość i wcale nie patrzę na to przez różowe okulary - po prostu wiem kim jest admin oraz przede wszystkim dota nie wpłynie na jakość graczy i samej gry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 05:42:53 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 17, 2017, 06:15:45 pm »
Jeśli mowa o docie to mogę powiedzieć co w niej będzie:
- Change Name
-Change Gender
- Change you clan name.
i to jest cała dota :)


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 17, 2017, 08:23:02 pm »
Jeśli mowa o docie to mogę powiedzieć co w niej będzie:
- Change Name
-Change Gender
- Change you clan name.
i to jest cała dota :)
I teraz pytanie dla moich ulubionych trollo-użytkowników tego forum...
Cwaniaczki pokażcie mi serwer, gdzie dota jest tak podstawowa i nie OP?
Nie pokażecie bo nie znajdziecie, bo wszędzie jest syf w postaci runek na expa, buffów itp.
Ale teraz pewnie powiecie, że dobry projekt żeby się utrzymać to musi na czymś zarobić, a na samych zmianach nicku, płci i nazw klanów się wyżyć nie da i przez to takie projekty padają.
Teraz mnie zacytujecie i powiecie, że sobie sam odpowiedziałem na swoje pytanie, bo nie macie na mnie żadnego innego haka.
Te wasze zapchlone ruskie projekty z ruskami na czele, których tylko karmicie są przepełnione dotą i głównie nastawione na dotę.
Płaćcie dalej ruskim kacapom (i nie tylko - wszystkim serwerom z op dotą, czyli 99% serwerom na rynku) i bądźcie przez to najlepsi, tymczasem ja sobie wolę pograć przez 2-3 miesiące na serwerze z ciut gorzej wyglądającą stroną i forum oraz 200 online, ale na w pełni czystym serwerze i wolnym od doty.
To były dissy? Czekam na bisy... A na pewno się odezwiecie, bo to jest główny cel i wasz zawód w internecie oraz nie puścicie mi płazem takiego pocisku w waszą stronę hahaha
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 17, 2017, 08:48:25 pm »
Jeśli mowa o docie to mogę powiedzieć co w niej będzie:
- Change Name
-Change Gender
- Change you clan name.
i to jest cała dota :)
I teraz pytanie dla moich ulubionych trollo-użytkowników tego forum...
Cwaniaczki pokażcie mi serwer, gdzie dota jest tak podstawowa i nie OP?
Nie pokażecie bo nie znajdziecie, bo wszędzie jest syf w postaci runek na expa, buffów itp.
Ale teraz pewnie powiecie, że dobry projekt żeby się utrzymać to musi na czymś zarobić, a na samych zmianach nicku, płci i nazw klanów się wyżyć nie da i przez to takie projekty padają.
Teraz mnie zacytujecie i powiecie, że sobie sam odpowiedziałem na swoje pytanie, bo nie macie na mnie żadnego innego haka.
Te wasze zapchlone ruskie projekty z ruskami na czele, których tylko karmicie są przepełnione dotą i głównie nastawione na dotę.
Płaćcie dalej ruskim kacapom (i nie tylko - wszystkim serwerom z op dotą, czyli 99% serwerom na rynku) i bądźcie przez to najlepsi, tymczasem ja sobie wolę pograć przez 2-3 miesiące na serwerze z ciut gorzej wyglądającą stroną i forum oraz 200 online, ale na w pełni czystym serwerze i wolnym od doty.
To były dissy? Czekam na bisy... A na pewno się odezwiecie, bo to jest główny cel i wasz zawód w internecie oraz nie puścicie mi płazem takiego pocisku w waszą stronę hahaha

niech sobie każdy gra gdzie chce...ale wracając do początku jak pamiętam to ty śmieciłeś w temacie innego serwera


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 17, 2017, 09:16:41 pm »
mieszasz rusków z błotem, bo są obrotni i korzystają z tego co mają pod ręką, a mają duże community i konkurencyjność. Zrób projekt gdzie będzie wielka dota, ale Ci to wyjdzie i przyniesie jakiś profit. Z błotem bym nikogo nie zmieszał, a tylko farta i sukcecu pogratulował. Tylko polacy zamiast coś przedsięwziąć to trwają w stagnacji albo robią sobie nazłość.

Whatever.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 17, 2017, 09:47:48 pm »
bawi mnie zawsze jak ktoś nakłania mnie do wybory czegoś co polskie tylko dlatego, że jest polskie.
Jak chcesz odnieść jakikolwiek sukces to zamiast żebrać bądź konkurencyjny, ale to będzie trudne gdy nie ma się pojęcia o niczym poza obsługą postaci GMa.

tanerotha przestałem czytać po wylewaniu smutków, że ktoś inny wydaje pieniądze w sposób który mu się nie podoba, 100% cebuli :D



  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 17, 2017, 09:48:07 pm »
Nie zrobię Rosjanom konkurencji, ponieważ nie postawie servewra OFF, którego pliki są zabronoine, i które po prostu zostały wykradzione. Rosjanie mają takie możliwości bo u nich prawa autorskie nie istnieją, więc o jakiej konkurencyjności można mówić. Nie masz szansy by z nimi konkurować. Nie chce by mnie ktoś po prostu zlicytował przez jakąś grę!!! Postawiłem server dla wspólnej zabawy i myślę, że jest na tyle dobry jak na to pozwalają pliki l2j. Błędy są sukcesywnie eliminowane, są one na tyle zazwyczaj nieistotne, że przeciętny gracz nie jest tego w stanie zauważyć. Ci co posiadają własne servery wiedza o czym mówię. Nie muszę stawiać doty bo utrzymuję server bez problemu bez niej i nie chcę nawet na nim zarabiać. Wiem, że gracz, każdy gracz wchodzący do gry ma równe szanse, a nie ma takie szanse na jakie mu pozwala portfel. Może niektórzy nie rozumieją, że znalazł się ktoś kto nie musi zarabiać w żałosny sposób na innych. Piszą tu brednie o darmowej domenie, ale chce was rozczarować, jest to płatna domena, (wystarczy wpisać w google, gdzie jest od razu rozpoznawana) i nie należy do tanich. (posiada pełne wsparcie). Ci co takie posiadają to wiedzą o czym piszę. Nie piszcie w moim ogłoszeniu więcej głupot bo ja nie wchodzę i nie wypisuje nic na innych ogłoszeniach. Jeszcze raz zapraszam chętnych do wspólnej gry.