Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017  (Przeczytany 27029 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

[L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« dnia: Luty 03, 2017, 12:33:50 am »


Podstawowe informacje:
Oggrze: Zapraszamy do wspólnej gry na Polskim serwerze low rate. Założenia w skrócie - kronika C4 - Scions of Destiny promująca grę zespołową m. in. dzięki braku rozróżnienia pomiędzy subklasą a profesją główną (subklasy przydatne zawsze, a nie tylko dla skili), maksymalnym poziomem postaci: 78, dającym możliwość PvP na każdym poziomie zarówno główną profesją jak i subklasami. Niskie rate: x2, dające równowagę i stabilną rozrywkę w tych realiach lvlowych postaci. C4 to również klasyczna ścieżka ulepszania skili bez safe enchantu, bez systemu elementu, bez kamaeli, itd.

Serwer nie wspiera modyfikacji klienta oraz nie ingeruje w standardową mechanikę kroniki.

Gra na serwerze jest darmowa, nie ma możliwości nabycia przedmiotów w grze ani postaci (jak np. profesje, zadania, poziomy), ulepszeń (np. safe enchant przedmiotów, skili). Jedyną opcja wsparcia serwera jest system premium account dający 30 dniową subskrypcję dostępu do x3 exp/sp.

Profil serwera: serwer rekomendujemy wszystkim graczom ceniącym sobie starą kronikę oraz potrafiącym uszanować grę innych. Gracze którzy przyczynili się do zrealizowania wizji tego serwera cenili sobie zarówno klimat role-play jak i rywalizacji PvP. Regulamin serwera daje wskazówki wspierające oba style gry, liczymy na Wasz zdrowy rozsądek ale nie narzucamy sztywnych ram.


Spotkajmy się już w piątek 10 lutego 2017 roku, po godzinie 20-tej!

« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 12:35:39 am wysłana przez Shanique »
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2017, 01:33:40 am »
Ciężko się to czyta.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2017, 06:59:55 am »
W końcu się ludzie doczekali :)

Jak dla mnie spoko prezentacja; nie tam kolejny rozwalkowany stats fest.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2017, 07:47:17 pm »
No powiem szczerze, że projekt wygląda bardzo konkretnie.
Z tego co widzę na FB i forum, to zespół już pracuje nad serwerem od dwóch lat.
Mnóstwo poprawek, aktywność oraz duża populacja na forum - to dobrze wróży.
Jest spore zainteresowanie oraz szansa na jeszcze lepsze przypomnienie sobie starych dobrych czasów z dzieciństwa, niż w przypadku kroniki Classic.
Na dodatek niskie raty x2 (x3 za donację, co jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe).
Na pewno zajrzę w dniu startu i życzę powodzenia.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2017, 12:21:12 pm »
Polski serwer i reklama na polskim forum dopiero tydzien przed startem?> To chyba jakis zart.. Zrobcie to jak trzeba, reklama i dajcie ludziom czas... bo bedzie fail jak h..


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2017, 04:51:18 pm »
Polski serwer i reklama na polskim forum dopiero tydzien przed startem?> To chyba jakis zart.. Zrobcie to jak trzeba, reklama i dajcie ludziom czas... bo bedzie fail jak h..
Masz trochę racji... Jak dla mnie serwer powinien być International że startem minimum na miesiąc czasu od umieszczenia reklamy. Dzięki temu mogliby zyskać 3x tyle osób, ale tak przeglądając forum dowiedziałem się, że ludzie są bardzo dziwni, specyficzni i nie świadomi swoich błędów i faktu, że może być ich bardzo mało... Oni i tak się będą znakomicie bawili :)

Ja też wbiję zobaczyć co jest grane, ale nie oczekuję kokosów...
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2017, 11:11:17 pm »
Ci co maja wiedzieć o serwerze wiedza
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2017, 02:13:53 am »
Zauważyłem, że nie ma w opisie serwera istotnej informacji, ile boxów jest dozwolone?


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2017, 09:26:24 am »
Ci co maja wiedzieć o serwerze wiedza
Brzmi jak egoistyczny odzew. Tzn. serwer będzie dla nas wszystkich czy tylko garstki znajomych osób, które sobie poradzą sami i będą się latami bawili razem dobrze w 30 osób na serwerze?
A gdzie siege, PvP, polowanie na wary gdzie tylko popadnie?
Nie chcecie tego? To po co się w ogóle reklamujecie skoro i tak (cytuję) "Ci co mają wiedzieć o serwerze wiedzą"...
Na moje oko będzie z 50 online, a po czasie spadnie do granic 25, czyli kolejny niewypał - tym bardziej z takim podejsciem i bez skutecznej reklamy oraz serwera International z późniejszą datą startu niż 10 dni po reklamie.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 05, 2017, 09:42:54 am »
Ci co maja wiedzieć o serwerze wiedza
Brzmi jak egoistyczny odzew. Tzn. serwer będzie dla nas wszystkich czy tylko garstki znajomych osób, które sobie poradzą sami i będą się latami bawili razem dobrze w 30 osób na serwerze?
A gdzie siege, PvP, polowanie na wary gdzie tylko popadnie?
Nie chcecie tego? To po co się w ogóle reklamujecie skoro i tak (cytuję) "Ci co mają wiedzieć o serwerze wiedzą"...
Na moje oko będzie z 50 online, a po czasie spadnie do granic 25, czyli kolejny niewypał - tym bardziej z takim podejsciem i bez skutecznej reklamy oraz serwera International z późniejszą datą startu niż 10 dni po reklamie.
Jeszcze sobie nie uświadomiłeś, że każda jedna rzecz ktora mówisz jest tworem Twojej wyobraźni?

Od raportów na temat bugów, poprzez porady o tym jak prowadzić serwer aż po słaba konsekwencje, która sprawia że jesteś obecnie najmniej rzetelną osobą na tym forum.

Proszę, nie wypowiadaj się już na żaden temat. Stajesz się pośmiewiskiem tego forum.

Ogg.re to light role-play serwer, nie zawitaja tam 'typowi gracze'. Bedzie tam grupka dojrzałych ludzi (bez znaczenia na wiek), którzy cenia sobie spokojną i ciekawą rozgrywke. Ty tam już nie pasujesz i właśnie dlatego podejrzewam tak późno serwer jest tu reklamowany. Bo do tematu zaraz wpadają tacy jak Ty. Poza tym, jezeli reklama tutaj nie byla priorytetem, co moze sie wydawac dziwne, to na pewno jest ku temu powod.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 10:10:52 am wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2017, 11:36:51 am »
To skoro dla garstki osób, to po co ta reklama?

Serwer dla grupy osób i role play, ok to po co reklama i powiedzcie mi co wy chcecie na tym serwerze robić sami? A gdzie pvp, siege, wary itp.? Czy to nie jest w tej grze najfajniejsze? Chcecie z tego zrobić lan RPG (ala Diablo 2 po Hamachi?). Będzie ciężko bo ta gra nawet nie ma fabuły. A co jak zdobędziecie end game? Będziecie się sami tłukli? W 20 osób nawet epików nie zrobicie.
Dziwny serwer i dziwni ludzie, wystarczy sobie tego typa na YT pooglądać i wszystko jest już jasne, to przedstawia idealnie stan umyślny osób, które zamierzają na tym serwerze grać:

https://www.youtube.com/watch?v=5KBGqkmXNCE
Takie typy tam będą grały - I wszystko w temacie...

W takim razie życzę miłej wspólnej zabawy bez tego co w tej grze najpiękniejsze (pvp, siege, wary), bez końca i end game.
Ta wasza gra to będzie RPG bez fabuły i niczego. Będzie puuuuusto, co jest sprzeczne z MMORPG.

A forum wieje pustkami, nie wydaje mi się, że w 5 dni przybędą tłumy, ale przecież wy ich nie potrzebujecie.
Btw. po co startować z serwerem na nowo? Przecież już na "becie" pykacie prawie 2 lata czasu... Nie szkoda wam itemów i utraty postępu?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 11:43:23 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2017, 12:56:46 pm »
Według Ciebie jak ktoś gra na rosyjskich serwerach to jest *bleh*, jak na Polskim H5 bez pupulacji to *bleh*, na Polskim RPG tez *bleh*. Może czas się określić w końcu co?

A co Ci do twgo pana z YT? Bo ma zajawke i cieszy go gra? Bo nie jest streamerem i nie ma super prezentacji? Bo po głosie można wywnioskować, że jest w średnim wieku? Jaki Ty masz problem z nim? On ma frajde, lubi gre i lubi o tym rozmawiać. W jaki sposób to określa jego stan umysłu?! Nie masz szacunku.

A dlaczego reklama tu jest to tylko Volix może powiedzieć, to jego serwer. Uważam, że późno wystawiona ale lepszym rozwiązaniem było by nie wystawiać?

Już wolę grać i mieć frajdę z kilkoma graczami niż z masą lemingow z takim podejsciem jak Twoje. Każdy ma prawo wybrać to co go bawi. Niszowe czy masówka, nie ma znaczenia. Nadawałeś na innych, że Cie nie szanowali, ale Ty na ten szacunek nie zaslugujesz.

Ogg.re nie jest dla Ciebie. Proste.
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 05, 2017, 01:03:41 pm »
Czasami tęskni mi się za czasami Allseronu i tego typu klimatycznej gry.
Ciekawy jestem co z tego wyjdzie, bo wydaje mi się, że czasy takich serwerów już przeminęły.
Co do online - na takim właśnie serwerze najlepiej mieć wysoki online, żeby ludzie nie biegali sami po spotach i mogli ze sobą rozmawiać regenerując manę.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 05, 2017, 01:08:48 pm »
Taneroth, po Twoim upośledzonym zachowaniu śmiem wątpić, żebyś poznał choć w 1/3 pvp w tej grze. Twoja kariera się chyba skończyła na pvp przy wyjściu z gludio i dion.

Wrzuć sobie w google termin Role Play i nie dowalaj się do osób, które chcą grać wg własnego upodobania.
Gra nie ma fabuły? Twoje życie jej nie ma. Pieprzysz o grze z dzieciństwa, a pewnie nigdy lore nie czytałeś. To, że rozgrywka nie jest mocno powiązana z fabułą jeszcze nic nie znaczy. L2 ma sporą fabułę, tylko żeby ją poznać, trzeba trochę poczytać dialogi z NPC, historię i koreańskie tłumaczenia, których stety/niestety jest mało, z uwagi na to, że w US/RU/EU mało osób jest tym zainteresowanych i mało kto to tłumaczy (o ile w ogóle).

@Topic
Serverowi życzę powodzenia. Nie wygląda to źle.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 05, 2017, 01:56:44 pm »
Marzę o takim serwerze z online około 500 - wtedy na prawdę byłoby idealnie, ale niestety ten serwer jest nastawiony głównie pod Role Play, czyli garstkę osób, które razem będą się trzymały i zownują serwer (mam nadzieję, że bez ingerencji admina).

Same specyficzne typy tworzą waszą populację (większość to emeryci L2 pewnie koło 40stki) i być może wasz umysł jest taki, że będzie wam się razem dobrze bawiło na pustym serwerze PvE. Tak czy inaczej życzę powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 11:38:42 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2017, 02:15:20 pm »
Czy jakiś admin mógłby w końcu zainteresować się osobą Tanerotha i go najzwyczajniej w świecie zbanować? Przecież to są jakieś ewidentne symptomy choroby psychicznej, jeszcze koleś jest toksyczny do granic możliwości.


Nie mam podstaw do tego, żeby go banować. Pisze w miarę na temat, nie przeklina... fakt, że na upartego znalazłoby się coś za co można wlepić %, ale musiałabym je wlepić 99,9% z was, żeby było sprawiedliwie ;)
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 02:52:46 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2017, 02:39:50 pm »
Cześć, dziękuję za zainteresowanie!
Zauważyłem, że nie ma w opisie serwera istotnej informacji, ile boxów jest dozwolone?
@camar: na stronie/forum:
Limit kont online: 2/IP.

//offtop: Warto zauważyć, że chyba żadna z wypowiadających się osób w temacie, nie była betatesterem Ogg.re.

Projekt jest specyficzny. Ze względu na profil i kronikę nie jest skierowany do każdego ale nikomu nie zabrania dołączyć się do wspólnej gry. Nie ma ograniczeń wiekowych ani językowych, jednak aby dać szansę na odgrywanie, preferowaną grupą językową jest język Polski.

Ze strony Ogg.re można spodziewać się: stabilności, rozwiązywania na bieżąco spraw związanych z mechaniką (można prześledzić na forum). Braku ingerencji ze strony ekipy (ekipa nie gra). Realiów C4. Sympatycznych graczy zebranych w jednym miejscu.
Ze strony Ogg.re spodziewać się nie można: Hordy spadochroniarzy z różnych krajów którzy po tygodniu przeskoczą gdzieś dalej i w międzyczasie narzekać będą że jest trudno i nie ma udogodnień chociażby z IL.

Oczywiście to, jak będzie, czas pokaże. Z mojej strony w miarę możliwości czasowych buduję dla Was miejsce o określonym profilu. Wszystko zależy od samych graczy i tego jak te przestrzeń zagospodarują.
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 05, 2017, 03:17:48 pm »
Cytuj
na największym polskim portalu MMO - obecnym forum...

Ty jesteś odchylony od rzeczywistości.  :(


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2017, 04:05:54 pm »
Cytuj
na największym polskim portalu MMO - obecnym forum...

Ty jesteś odchylony od rzeczywistości.  :(
Miałem na myśli portalu o Lineage II, nie MMO :)
Nawet najlepszym aktorom zdarzają się błędy...
Cóż ja na serwerze tak czy siak zawitam, czy się wtopię w otoczenie czy nie.
Miejmy nadzieję, że dojdzie do etapu PvP i coś tam powalczę.
Tęsknię za starymi dobrymi czasami (od C1 do Interluda) i mam nadzieję, że mimo wszystko ze 100 online będzie.
Teraz tylko pomyśleć jaką robić postać... PW? Sorc? Ojjj na pewno będę rozpoznawalnym typem na serwerze hihi :)
Żadna gildia za to co tu wypisuje nie będzie mnie chciała przyjąć...
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 05, 2017, 04:18:53 pm »
Człowieku to jest serwer czysto PVE, zresztą tak samo hallate i inne mini serwery. Serwery dla ludzi którzy lubią sobie w co-opie pobić mobki po pracy, scraftować coś, pogadac na czacie. Ot taki ich online RPG... MMORPG, może bez massively.
A że czasami znajdą się oszołomy jak ty które postanawiają "wygrać" taki serw, ciągają 10 boksów na plecach i szukają zaczepki na każdym spocie nic nie poradzisz.

A ty zdajesz się być oderwany od rzeczywistości możesz sobie tak czekać na godota.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 04:21:56 pm wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 05, 2017, 04:56:07 pm »
Zagram PW i zrobię sobie PP na supporta.

Skoro serwer ma stać długo to może jest ktoś mimo wszystko chętny z taką gadułą zagrać w duo (nie w większej grupie)? Przygarnę buffera. Gwarantuję odpalanie zawsze, gdy będę online, a gdy będziemy obaj online - podział zysków po połowie.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 11:37:07 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 05, 2017, 07:03:34 pm »
olaboga ;D


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2017, 10:48:27 pm »
Czasami tęskni mi się za czasami Allseronu i tego typu klimatycznej gry.

I ja, i ja...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2017, 10:37:44 pm »
Pewnie zagram chociaż na chwile z ciekawości, ale tak jak pisano wyżej raczej to będzie tylko PvE

ciekawi mnie jak wyglądają na takim małym serwerze aukcje o CH, wymagane jest 50kk na CH w aden? przy ratach x2 to by było bardzo dużo


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2017, 10:45:54 pm »
ciekawi mnie jak wyglądają aukcje o CH
Szerzej: http://ogg.re/forum/viewtopic.php?f=47&t=6 / tl;dr: rotacja.
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.