Witaj
Gość

Wątek: Kim grać by było dobrze  (Przeczytany 16178 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 28, 2013, 03:54:01 pm »
No nie ukrywam , że byłoby to fajnym bonusem na start ;p . Ja mam podobne pytanie z tym , że chodzi mi o DA , opłaca się jakieś dye przed 85 w celu przyśpieszenia koksu czy buff od newbie i aoe na vanguardzie ?


Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 28, 2013, 04:03:31 pm »
Troche szkoda że nie będzie o ile wyjadacze sobie  poradzą to nowych graczy może to zniechęcić.
jak moze zniechecic cos o istnieniu czego nie ma sie pojecia, albo nie wie sie w jakim stopniu to pomogalo/ulatwialo rozgrywke?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 28, 2013, 04:08:34 pm »
AoE na Venguardzie najlepiej, ale na nowym serwie ciężko będzie na dobrych lokacjach. Banish undeada nie opłaca się w ogóle używać.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 28, 2013, 04:30:25 pm »
Po prostu  nowy gracz może się zniechęcić  do gry, gdy  na początku  będzie miał problemy  ze zdobyciem lepszego eq i przyjdzie mu liczyć uważnie każdy grosz.
Dobra  piszmy  lepiej gdzie palladynem expic  do 85  :D     


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 28, 2013, 05:30:04 pm »
To w takim razie banish seraph ( czy jak to tam) również jest nieopłacalny na koks ?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 28, 2013, 05:56:17 pm »
Na aniołach w MOS może być przydatny, ale tam na wiele bez buffa bym nie liczył.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2013, 06:13:33 pm »
A po 76 warto wbijać go na +1 żeby zadawał dmg  ? No i kwestia tych dye czy dawać+str/dex - con i +men czy lepiej nie ruszać wcale ewentualnie kosmetyczne zmiany ? Żeby nagle się nie okazało że nie utrzymam rb na sobie  ( a wiadomo na starcie serwa rbeki czy kamaloki ludzie będą robić ) .


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2013, 06:23:08 pm »
Do 85 dye tylko pod exp wbijasz, żebyś szybciej moby zabijał. Nawet przy -10 con zwykłe RB nie będą sprawiały problemu.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 28, 2013, 07:28:11 pm »
a bishop znajdzie party w partymatching czy bez klanu/cp niema co nim ciupać ?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2013, 08:28:19 pm »
Wydaje mi sie ze nie powinien miec z tym problemu. Must have w pt czy to koks czy pvp ;)


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 28, 2013, 09:36:53 pm »
Jeżeli maina nie przebudzimy  a przebudzimy duala to dualem możemy  walczyć na oly  ? Jak to jest ?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 28, 2013, 11:23:12 pm »
mozesz na mainie miec 85, a na dualu 99. Nie wiem, czy sie da 76/99 :)
76 się nie da bo jeżeli dobrze pamiętam to q na sube można zacząć mając 85lvl na mainie.
To prawda, quest na sube robi się teraz na 85 lvl przebudzonej postaci.
Na olimpiadzie możesz walczyć tylko mainem z statusem szlachcica.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 29, 2013, 07:06:06 am »
Z tego co pamiętam to do C-grade za kupony można wymieniać... potem można kupować niezidentyfikowane, są tanie jak barszcz.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 29, 2013, 09:35:12 am »
do s grade w sklepie armor , bizu i bron z random sa jest


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2013, 03:47:29 pm »
B-gradowa bron z paliaki  jest z random sa


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:47:13 pm »
Mam tutaj pytanie, ażeby nie zakładać bardzo podobnego wątku.

Chodzi oto, że mam różne pory grania co tydzień i tego czasu w dni robocze nie za wiele, dlatego raczej nastawiam się na grę solo (w weekendy postaram się nadrabiać). Do tego interesuje mnie bardzo PvP, a więc jaka klasa ? Summoner może i jakiej rasy ? Może też być jakakolwiek inna klasa bo każda stylem jest ciekawa, aby tylko podpasowała do mojego codziennego trybu życia.

Chciałbym także zapytać o klasę, która zawsze znajdzie party (nie musi być pod pvp) ?


Dzięki za odpowiedzi ;)


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2013, 09:45:11 am »
Do gry solo chyba sumek best. Koza i kociarz maja chyba latwiej o pt ale to moje osobiste wrazenie. Dobry jest tez OL.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2013, 11:59:28 am »
Nie chce zakładać nowego wątku, ponieważ mam to samo pytanie. Ostatnio grałem w kronice C4, wieki temu co? Nie mam za dużo czasu na grę, więc ostre farmienie odpada. Chciałem pograć z bratem w L2 w formie rozrywki. Chciałbym spytać czy dobrym wyborem do gry będzie WC oraz Tyranta? Do tego czy wybór Lilith jest dobrym wyborem? Jakie są staty tego sewera? I czy będzie możliwa gra z dwóch kont na jedno ip równocześnie?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2013, 01:38:30 pm »
Będzie możliwa taka opcja. Tyrant będzie po 85 lvlu Tyrr Warriorem, a WC Iss Enchanterem.
Jak szukasz serwera do casualowej gry, to lilith może się okazać dobrym wyborem, o ile po wejściu do gry wpiszesz /block Docent.
Iss Enchanterów często szukają do party, ale niestety z Tyrr Warriorów wszyscy się śmieją :c
W duo grać jako tako rady nie dacie, robi się dużo instancji, gdzie trzeba całe party. Zawsze można sobie znaleźć klan lub szukać party na party roomach.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2013, 02:20:55 pm »
Dzięki za radę. Co daje komenda /block Docent? Dlaczego Tyranci są obiektem kpin?:P Chciałbym jeszcze spytać o raty tego serwera oraz jakiego dd polecacie do gry z WC?


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2013, 02:48:48 pm »
Raty x1 oczywiście :o
Łuk+WC i po przebudzeniu macie spoko skład.
/block Docent sprawia iż Docent nie będzie mógł do Ciebie pisać więc jest to komenda tylko dla BMFów :(
Ludzie nie specjalnie chcą kilku tyrrów w jednym pt, ale nie powiedziałbym że są przedmiotem kpin. Dobry tyrr robi sieke na pvp :P


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 02, 2013, 03:01:42 pm »
Jak wezmiecie duo iss+wynn(summoner) to macie realne szanse w duo dobić 99. Chodź dużo wam to zajmie :).


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 02, 2013, 06:29:44 pm »
Zastanów się jeszcze nad tym WC.
Po przebudzeniu WC/PP/BD/SWS są podobnymi klasami z bardzo niewielkimi różnicami. Ale wlaśnie te różnice sprawiają, że postać jest inna. WC/BD mają boosta do dmg, ale wyłącnzie dla siebie, nie dla party. PP ma pasywnego skilla na szybszy re-use wszyskich skilli - częściej może wali ze skilli, które są jego głównym źródłem dmg plus częściej może używać Battle Rhapsody, SWS jest najbardziej "obronnym" ze wszystkich a jego "silence" moze napsuć krwi niejednemu przeciwnikowi. Szczególnie na oly. Nie wiem jak z siadalnością tego.
A co do dd - to moim zdaniem sumoner będzie najlepsyzm wyborem. Albo jakiś "uk".

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 03, 2013, 09:31:05 am »
Zastanów się jeszcze nad tym WC.
Po przebudzeniu WC/PP/BD/SWS są podobnymi klasami z bardzo niewielkimi różnicami. Ale wlaśnie te różnice sprawiają, że postać jest inna. WC/BD mają boosta do dmg, ale wyłącnzie dla siebie, nie dla party. PP ma pasywnego skilla na szybszy re-use wszyskich skilli - częściej może wali ze skilli, które są jego głównym źródłem dmg plus częściej może używać Battle Rhapsody, SWS jest najbardziej "obronnym" ze wszystkich a jego "silence" moze napsuć krwi niejednemu przeciwnikowi. Szczególnie na oly. Nie wiem jak z siadalnością tego.


Pozdrawiam

to ci powiem, póki co ten skill jest broken i jego siadalność prawie bez względu na epiki oceniłbym na bazowo około 5%. Szkoda czasu na ten skill zupełnie. Myślę, że w episodionie po zmianach ze starymi skillami będzie działał już normalnie, no ale to u nas na Core, bo na polaczkowym to pewnie ten episodion + Raiders to za pół roku zobaczycie, więc kto sws weźmie, to póki co korzysta tylko z jego bonusu do przeżywalności, bo już np. taka meduza od BD ładmie działa.

Kolejna sprawa, WC to się nadaje tylko na oly, do niczego więcej. Nie gadaj ludziom, że jest inaczej, bo zarówno PP i BD będą lepszym wyborem. OL też jest świetny, ale tylko jak ma się z kim expić w 1 klanie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 03, 2013, 10:30:30 am »
OL na polaczkowie nie przejdzie. Jest tylko 3 na dzień dzisiejszy aktywnych. WC to, jak Alarion pisał, wybór pod Oly (na polaczkowie już obstawiony dość dobrze). Silience od SWS'a wchodzi w ludzi na niższym lvlu niż rzucający. Na pvp z pt 98/99, sam mając 97 rzucam tylko jak missclikne :P