Witaj
Gość

Wątek: Czy warto zaczynać ?  (Przeczytany 12471 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Czy warto zaczynać ?
« dnia: Maj 30, 2013, 11:52:37 am »
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy warto zacząć grać na polskim offie? Czy też może lepiej spróbować na Core? Nie jestem pro graczem ale do L2 zawsze czułem sentyment a, że obecnie trochę czasu mogę na gre przeznaczyć chętnie bym spróbował. Chciałbym grac tankiem ewentualnie issem. Jest jakakolwiek szansa na to, że znajdzie się jakieś const po 86? Jeszcze byłoby miło jakby ktoś powiedział jak się ma gospodarka i czy server wytrzyma troche czasu czy stanie się martwy za kilka miechów?
                                                                                    Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2013, 12:44:51 pm »
Ciężkie pytanie.

Zależy co chcesz osiągnąć. Czasowo jesteś trochę w plecy i jeżeli masz zamiar trzymać perma hero czy być w czołówce serwera to trochę się spóźniłeś.
Wypowiem się tutaj pod kątem Core EU.
Obecnie na Core w dalszym ciągu zaczynają nowe osoby. Z kroniki na kronikę coraz łatwiej jest się wyexpić co pozwala dogonić topkę przynajmniej pod względem lvla natomiast obfarmienia tych najlepszych to dogonić po prostu nie idzie - chyba, że masz w planach przeznaczyć prawdziwe pieniądze, wtedy bezproblemowo można wskoczyć na najwyższy szczebel w hierarchii danego serwera.
86 patrząc z perspektywy prawie 2 letniego serwera jakim jest Core to jest to low lvl i CP formują się dopiero w okolicach 95. Cała masa instancji i daily questów pozwala bezproblemowo dociągnąć do tego 95. Posunę się dalej, nawet do 99 można wbić jako random, sęk w tym, że sporo CP robi Istinę/Octavisa (takie nowe pseudo epiki w instancji) na jedno party dologowując drugie party własnych boxów stąd dostają spory kop do expa o czym randomowy gracz mógłby pomarzyć chyba, że dysponuje boxem i załapie się na istinę+box ale to już inna historia.

Odpowiadając na pytanie o gospodarkę i żywotność serwera. Naturalne jest, że część osób się wykrusza i na ich miejsce wchodzą nowi. Trzeba natomiast sporo poczekać zanim ci nowi podgonią tych którzy właśnie odchodzą.
Gospodarka - obecna kronika pozwala na farmienie Adeny postaciami 85-87 lepiej niż postaciami wysokolvlowymi. Niby ma się to zmienić ale nadal ta forma farmienia pozostanie dostępna. Na rynku też jest sporo przedmiotów i jeżeli ktoś ma głowę na karku i dysponuje jakimiś zasobami pieniążków to odnajdzie się i zarobi drugie tyle. Wiadomo - im więcej masz kasy i im bardziej ryzykujesz to tym szybciej można się dorobić.

I na koniec uśmiechnięta minka, żeby nie było, że to jakiś suchy post bez emocji :)
Zaczynać się opłaca.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2013, 12:55:29 pm »
Dziękuję bardzo za tak obszerne rozpisanie się ;) Poważnie się zastanowie nad zagraniem tam jeszcze dzisiaj ;) Teraz czekam aż ktoś powie coś o Lilith. Dzięki jeszcze raz


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2013, 02:53:04 pm »
Ja gram niecały tydzień i mi się bardzo podoba ; ) Co prawda samą kronikę uznaję za całkowitą porażkę i brakuje mi starego modelu rynku, ale ludzie są raczej przyjaźnie nastawieni i gra się przyjemnie ; > Podstawa to znalezienie sobie dobrego mentora.
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2013, 04:01:12 pm »
Co do Lilith to consty formują się na 86 a nie 95(nic dziwnego w sumie jeśli top lv na servie to 95/96 obecnie;d) sporo ludzi przybywa a sklejenie consta wydaje mi się łatwe, sporo ludzi pisze w sprawach consta, a jeśli masz consta to lądujesz w jednym z 3 klanów, euforia/bmf/playhard...ofc mozesz grać w innym klanie ale raczej o epika etc nie powalczysz.

Rynek się przyjemnie rozwija:)

Ogólnie  jeśli grasz solo a nie bawisz się w skup vit scrolli i innych pierdolek z l2 store zeby to sprzedawać to nie wzbogacisz się za szybko, ba jedynym sensownym sposobem o który i tak jest coraz cięzej to sprzedawanie powerlvlingu 4-7kk za 30 min(zalezy jak uda ci sie sprzedać) ew. zabawa z mentorem


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2013, 05:06:36 pm »
Relaps jesteś trochę jak taki uczeń w szkole, który się wydurnia na lekcji i rzuca kawałami a nauczycielka kwituje go tylko:
-Tak, tak. Bardzo śmieszne. A teraz wracajmy do lekcji.  :afro:


on topic: nie  :?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2013, 05:16:09 pm »
Relaps jesteś trochę jak taki uczeń w szkole, który się wydurnia na lekcji i rzuca kawałami a nauczycielka kwituje go tylko:
-Tak, tak. Bardzo śmieszne. A teraz wracajmy do lekcji.  :afro:
To były piękne czasy  :beksa:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ilwa5AVmmVk[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2013, 05:42:28 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2013, 08:51:03 pm »
widze, że każdy już szcza na lapsika i kwituje jego posty krótko - idiota :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2013, 11:21:15 pm »
5 postów w tym temacie, nawet nie muszę ich czytać żeby wiedzieć, że żaden z postów tego typa nie będzie w czymkolwiek pomocny. Ja się dziwię, że za takie pierdzenie po tematach od rzeczy nie ma żadnych konsekwencji.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2013, 11:23:25 pm »
@lapsik
nie muszę nic ripostować, a jedynie stwierdziłem fakt :)
jak widzisz całe forum twierdzi, że jesteś idiotą i wklejanie tego obrazka czy jakieś marne próby flejmowania tego nie zmienią, face it.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2013, 11:32:05 pm »
5 postów w tym temacie, nawet nie muszę ich czytać żeby wiedzieć, że żaden z postów tego typa nie będzie w czymkolwiek pomocny. Ja się dziwię, że za takie pierdzenie po tematach od rzeczy nie ma żadnych konsekwencji.
Work work work...

Jest temat Core flame i Lilith flame, a jak nie wystarcza to macie offtopic.
1-2 offtopy spoko. Regularny flame to już przegięcie.

No i przypominam o opcji Zgłoś do moderatora < serio pomaga
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2013, 11:37:10 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 31, 2013, 11:26:14 am »
Ja tam lubię czytać jego posty. W tym temacie wręcz wykwintnie wyjechał w offtop ale jakoś tak nie mam nic przeciwko.

Uważam, że granie w l2 na lilith jak najbardziej ma sens i proponuje po prostu sprawdzić samemu jak wygląda sytuacja.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2013, 01:16:22 pm »


Jest temat Core flame i Lilith flame



 No, ale w tych tematach moderatorzy podobna często postu usuwają- więc ludzie szukają innych, żeby "porozmawiać" ;)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2013, 01:48:38 pm »


Jest temat Core flame i Lilith flame



 No, ale w tych tematach moderatorzy podobna często postu usuwają- więc ludzie szukają innych, żeby "porozmawiać" ;)
Sprawdź kosz a potem tutaj wróć  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 03, 2014, 05:58:36 pm »
Witam, piszę w tym wątku, ze względu na to iż jest wysoko w wynikach wyszukiwania i zapewne w dalszym ciągu sporo osób dzięki temu tu zagląda.

Chciałbym odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie. Czy warto zaczynać na Lilith ?
Nie nie warto zaczynać na serwerze Lilith

Już mówię dlaczego.
1. BOTY i brak jakichkolwiek działań ze strony administracji. Na Lilith dodatkowo administracja jest tak miła, że pewnej grupie graczy pokazuje treść ticketów wysyłanych na nich.

2. ZERO STABILNOŚCI decyzji administracji. Przykład: Przy przejściu na Epeisodiona napisali w Patch Notes, że enchant skilli nie zostanie wyzerowane z 2 i 3 profesji. Po UPDATE ecnahntu nie ma. Odpowiedź administracji "Srorki ale się rozmyśliliśmy, macie tu kilka kodeksów" - Straty gracz od kilkuset do kilku miliardów adeny + czas na enchant

3. PAY2WIN wbrew początkowym zapowiedzią L2store stał się zbrojownią dostępną za Euroski

4. ZERO SZANS przy aktualnym drop rate adeny i itemów, bez wkładu własnego lub bota nie masz kompletnie żadnych szans.

5. Włamania na konta

Podsumowując, gorzej niż na niejednym priv-ie


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2014, 09:56:57 pm »
wspaniały hejt i ból dupy <3
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2014, 10:46:36 pm »
wspaniały hejt i ból dupy <3
Ale nie zaprzeczyłeś :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 04, 2014, 12:08:43 am »
Witam, piszę w tym wątku, ze względu na to iż jest wysoko w wynikach wyszukiwania i zapewne w dalszym ciągu sporo osób dzięki temu tu zagląda.

Chciałbym odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie. Czy warto zaczynać na Lilith ?
Nie nie warto zaczynać na serwerze Lilith

Już mówię dlaczego.
1. BOTY i brak jakichkolwiek działań ze strony administracji. Na Lilith dodatkowo administracja jest tak miła, że pewnej grupie graczy pokazuje treść ticketów wysyłanych na nich.

2. ZERO STABILNOŚCI decyzji administracji. Przykład: Przy przejściu na Epeisodiona napisali w Patch Notes, że enchant skilli nie zostanie wyzerowane z 2 i 3 profesji. Po UPDATE ecnahntu nie ma. Odpowiedź administracji "Srorki ale się rozmyśliliśmy, macie tu kilka kodeksów" - Straty gracz od kilkuset do kilku miliardów adeny + czas na enchant

3. PAY2WIN wbrew początkowym zapowiedzią L2store stał się zbrojownią dostępną za Euroski

4. ZERO SZANS przy aktualnym drop rate adeny i itemów, bez wkładu własnego lub bota nie masz kompletnie żadnych szans.

5. Włamania na konta

Podsumowując, gorzej niż na niejednym priv-ie


czyżby kolega z antybloga, założył specjalnie konto na forum, by tutaj też sie wypłakać? :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 04, 2014, 03:14:31 pm »
L2 bez botów to jak WoW bez chińczyków sprzedających gold.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 04, 2014, 03:15:20 pm »
punkt 5. wygrał,
takich lamusów powinni izolować xD


Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 04, 2014, 07:47:20 pm »
punkt 5. wygrał
ale to najprawdziwsza prawda, jak zalogowalem sie 2-3 miesiace po quitnieciu to odkrylem ze ktos zajebal mi czapke blazenka


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 04, 2014, 09:30:39 pm »
punkt 5. wygrał
ale to najprawdziwsza prawda, jak zalogowalem sie 2-3 miesiace po quitnieciu to odkrylem ze ktos zajebal mi czapke blazenka
Tą biało czarną?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2014, 08:48:47 pm »
punkt 5. wygrał,
takich lamusów powinni izolować xD
żryj gruz cyganie
https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=4727&s=522425b29d2ea86ad9113a2dd5f39e29

Cytat: Rizzer
czyżby kolega z antybloga, założył specjalnie konto na forum, by tutaj też sie wypłakać?
Antyblog WTF ?  :shock: Założyłem tu konto żeby ziomki się nie wpier**na w g**no jakim jest ten serwer.
Na szczęście udało mi się opchnąć do żyda cały stuff z tego crapu.

A TY jeśli jesteś tym botkiem z LoA z forum 4game, którego zbanowali i w cudowny sposób odbanowali to jestes najlepszą reklamą tego serwera.
Cytat: Prov
wspaniały hejt i ból dupy <3
Jak ktoś napisze że odkurzacz jest zje***ny bo jest zje***ny
to co hejci i ma ból dupy ?

Większośc się sra bo albo jeszcze się nie wyprzedali na allegro, albo liczą na nowych frajerów, którzy zasilą kasy l2store podtrzymując online na serwerze, na którym poza siege już praktycznie nie ma pvp.

I`m to old for this. NaRa
 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 05, 2014, 09:09:03 pm »
punkt 5. wygrał
ale to najprawdziwsza prawda, jak zalogowalem sie 2-3 miesiace po quitnieciu to odkrylem ze ktos zajebal mi czapke blazenka

Fajniejszy motyw to to że biegałeś sobie po gludio :P


Odp: Czy warto zaczynać ?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2014, 09:24:47 pm »
bez inwestycji olbrzymiej ilości czasu lub kupna adeny to się nie ma co pchać, sam zrezygnowałem ponieważ postać to 100 euro ale eq to 1000