Witaj
Gość

Wątek: Warto tu jeszcze zaczynać ?  (Przeczytany 13688 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 06, 2014, 08:58:08 pm »
zawsze zastanawialem sie jakie trzeba miec gowno w glowie, by fapowac sie ownieniem na programach  :o

Też nie wiem.Programuje frezarki ale jakoś nie mam ochoty marszczyć nad nią freda.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 06, 2014, 10:08:11 pm »
Analion gimbusie, to że nie jesteś sobie w stanie poradzić na dużym serwerze nie znaczy że wszyscy są tak ograniczeni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że na NcWest byłbyś jeszcze większym pośmiewiskiem niż u Ruskich bo poziom jest wyższy. Jeżeli masz problem z botam czy targeterami to spadaj grać w Tibie bo na Innovie też jest tego w opór. Sam testowałem - działa wszystko bez problemu. To że taki  nieogar jak ty tego nie widzi nie znaczy, że ludzie z tego nie korzystają.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 06, 2014, 10:28:50 pm »
Analion gimbusie, to że nie jesteś sobie w stanie poradzić na dużym serwerze nie znaczy że wszyscy są tak ograniczeni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że na NcWest byłbyś jeszcze większym pośmiewiskiem niż u Ruskich bo poziom jest wyższy. Jeżeli masz problem z botam czy targeterami to spadaj grać w Tibie bo na Innovie też jest tego w opór. Sam testowałem - działa wszystko bez problemu. To że taki  nieogar jak ty tego nie widzi nie znaczy, że ludzie z tego nie korzystają.

Gdyby wyłączyć auto target twoim PRO z NcWesta to by biegali na pvp nie wiedząc co zrobić :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 06, 2014, 10:35:35 pm »
Analion gimbusie, to że nie jesteś sobie w stanie poradzić na dużym serwerze nie znaczy że wszyscy są tak ograniczeni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że na NcWest byłbyś jeszcze większym pośmiewiskiem niż u Ruskich bo poziom jest wyższy. Jeżeli masz problem z botam czy targeterami to spadaj grać w Tibie bo na Innovie też jest tego w opór. Sam testowałem - działa wszystko bez problemu. To że taki  nieogar jak ty tego nie widzi nie znaczy, że ludzie z tego nie korzystają.


Tylko że to ja robię PvP tutaj na end game, a nie ty randomie i w dupie mam twoje zdanie typka, który pewnie jakimś carpetem tylko jest, to jest różnica między nami : )

a teraz szczekaj sobie dalej, a ja dalej będę sobie fragował  BA i RG )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2014, 11:05:06 pm »
Analion gimbusie, to że nie jesteś sobie w stanie poradzić na dużym serwerze nie znaczy że wszyscy są tak ograniczeni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że na NcWest byłbyś jeszcze większym pośmiewiskiem niż u Ruskich bo poziom jest wyższy. Jeżeli masz problem z botam czy targeterami to spadaj grać w Tibie bo na Innovie też jest tego w opór. Sam testowałem - działa wszystko bez problemu. To że taki  nieogar jak ty tego nie widzi nie znaczy, że ludzie z tego nie korzystają.

A co tutaj jest do radzenia :) ? Odpalasz bota i wracasz za pol roku ;d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 06, 2014, 11:18:19 pm »
Analion gimbusie, to że nie jesteś sobie w stanie poradzić na dużym serwerze nie znaczy że wszyscy są tak ograniczeni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że na NcWest byłbyś jeszcze większym pośmiewiskiem niż u Ruskich bo poziom jest wyższy. Jeżeli masz problem z botam czy targeterami to spadaj grać w Tibie bo na Innovie też jest tego w opór. Sam testowałem - działa wszystko bez problemu. To że taki  nieogar jak ty tego nie widzi nie znaczy, że ludzie z tego nie korzystają.
poziom jest wyzszy bo taki lol luczik mzoe targetowac healerów nawet z za sciany. No kurwa skill jak u wróżbity macieja.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:33:31 pm »
poziom jest wyzszy bo taki lol luczik mzoe targetowac healerów nawet z za sciany. No kurwa skill jak u wróżbity macieja.
I na Core właśnie tak będzie. Byłem niedawno u kumpla na wódeczce i testowaliśmy jego starą postać z Core. Targeter na oly wypada nieźle. Widać go jak cholera ale efekty konkretne. Postać 97 w bound itemach - z postaciami 99 - 13 walk i 9 wygranych.

A co tutaj jest do radzenia :) ? Odpalasz bota i wracasz za pol roku ;d
Nie ma tak łatwo. Ja raz dziennie rzucałem biegaczom na glebę szoty (bo wolno bili) i raz na trzy dni full restock.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:49:04 pm »
poziom jest wyzszy bo taki lol luczik mzoe targetowac healerów nawet z za sciany. No kurwa skill jak u wróżbity macieja.
I na Core właśnie tak będzie. Byłem niedawno u kumpla na wódeczce i testowaliśmy jego starą postać z Core. Targeter na oly wypada nieźle. Widać go jak cholera ale efekty konkretne. Postać 97 w bound itemach - z postaciami 99 - 13 walk i 9 wygranych.

A co tutaj jest do radzenia :) ? Odpalasz bota i wracasz za pol roku ;d
Nie ma tak łatwo. Ja raz dziennie rzucałem biegaczom na glebę szoty (bo wolno bili) i raz na trzy dni full restock.
Smutne masz życie, skoro przy wódeczce w l2 gracie.

Chyba że za dużo wódeczki było (podejrzewam że 0,5l na 2 głowy to juz faza milion u ciebie) i takie cuda wam się przyśniły  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 09, 2014, 05:04:55 pm »
ah te magiczne opowieści ranomka dotiego xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 09, 2014, 05:36:56 pm »
Ehh dziewczynki... mnie naprawdę nie interesuje co macie do powiedzenia - zwłaszcza, że widać co macie. Nie chcecie/nie umiecie/boicie się  używać programów to grajcie legit. Ja też jeszcze czekam. Jak koleś nie wyłapie bana po najbliższej oly to się zastanowię czy nie warto ułatwić sobie życia.
BTW Analion kiedy kolejny emo quit? Coś długo tu już grasz...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 09, 2014, 06:17:26 pm »
i co tam jeszcze poszczekasz lolku? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 09, 2014, 06:56:46 pm »
Na trolla i emo quitera?
Nie warto.
BTW to prawda że inne dzieci wołają na ciebie "parówa"? Ostatnio ktoś tak pisał na klanowym RG i była maksymalna polewka.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 09, 2014, 07:11:25 pm »
możesz sobie szczekać jakie chcesz bajeczki, ale chyba każdy ma wyrąbane na takiego crapa jak ty : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:15:53 pm »
A wiesz trollku kto najbardziej płakał jak dostał łomot od low levela na oly?
Przez przypadek koleś z BS. Pewien mocno wyfarmiony othell. Nie mógł uwierzyć, że się tak szybko złożył  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:17:42 pm »
spróbuj ze mną kimkolwiek jesteś lolku śmieszny, bo takich randomów jak ty to roz** w kilka sekund )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:42:13 pm »
widze ze community core nie rozni sie bardzo od lilith :>


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:23:37 pm »
widze ze community core nie rozni sie bardzo od lilith :>
Uważaj bo jak Parówa walnie kolejnego emo quita to pewnie poleci na Lilith  :D
Podobno rumuńska gwiazda wraca więc to bardzo prawdopodobne. Nie będzie miał hero to stwierdzi, że serwer jest do dupy. Taka to mentalność gimbusa.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:56:20 pm »
Bula, bo na takei scierwo szkoda czasu ogólnie, sam widzisz co on pisze, nie wymaga to więcej tłumaczenia : )

A ta twoja idolka rumuńska szmata może sobie wracać, w tej chwili nienawidzą ją zarówno ludzie z BS jak iz BA i RG po tym co odwaliła jest spalona. Poza tym dostała wpierdol, więc chętnie jej mogę spuścić łomot raz jeszcze (i jeszcze kilka osób się znajdzie) i znów emo quita walnie na botland zascryptowany wróci z podkulonym ogonem.

tobie randomku radzę to samo, bo jedyną osobą która może sobie quitnąć jesteś ty : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:00:38 am »
widze ze community core nie rozni sie bardzo od lilith :>
Uważaj bo jak Parówa walnie kolejnego emo quita to pewnie poleci na Lilith  :D
mam zamiar zaczac grac na core, wiec ... :D

Bula, bo na takei scierwo szkoda czasu ogólnie, sam widzisz co on pisze, nie wymaga to więcej tłumaczenia : )
to po co taki niewybredny flejm, ktorego nawet na lilith zbyt czesto nie widzialem? ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:08:20 am »
bo odrobinę respektu może mieć nawet enemy o ile jest normalny, a jakim klinicznym przypadkiem jest ten random to sam widzisz i do tego nawet boi się przyznać jaki nick ma i ciągle najbardziej się jara kto to zaraz na serwer nie przyjdzie i nas niby nie zowni xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:47:27 am »
Alarion odpuść, on pewnie nawet sam nie mysli (scrypty?  hahaha ) :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 10, 2014, 04:57:21 am »
Alarion, ostrzeżenie słowne - przystopuj z tymi szmatami etc.
Bo zaraz mi się zapcha raport log..

Lekkie przeklinanie jest dozwolone no ale już przeginasz.

Trochę kuhwa kultury  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 10, 2014, 09:24:24 am »
A ta twoja idolka rumuńska szmata może sobie wracać, w tej chwili nienawidzą ją zarówno ludzie z BS jak iz BA i RG po tym co odwaliła jest spalona. Poza tym dostała wpierdol, więc chętnie jej mogę spuścić łomot raz jeszcze (i jeszcze kilka osób się znajdzie) i znów emo quita walnie na botland zascryptowany wróci z podkulonym ogonem.
Aż ci się tłuszczyk zatrząsł. Nie unoś się tak lolku. Dla niektórych ta gra jest tylko zabawą. To że nie masz kobiety (faceta pewnie też nie), kasy, hobby nie oznacza że wszyscy tak mają żałosny trollu.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 10, 2014, 01:37:42 pm »
szkoda, że gówno wiesz, ale marz sobie dalej randomku o swoich botach i programach przy wódeczce : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Warto tu jeszcze zaczynać ?
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 10, 2014, 04:01:00 pm »
dobra spina alarion :D