Witaj
Gość

Wątek: PORADNIK: [NA] Rozwiązanie problemu ze zawieszającym się Launcherem na 99%!  (Przeczytany 5595 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 2

    • Twoj przyjaciel
Witam!

Piszę ten poradnik, gdyż zauważyłem że dużo osób ma problem ze ściągnięciem L2 przez NC Launchera, sam aktualnie mam L4 i chciałem pograć a tu Downloader zatrzymuje się na 99% i nie chce ruszyć, więc zacząłem kombinować i udało mi się znaleźć rozwiązanie. U mnie działa, więc u osób które też mają z tym problem powinno, a więc:

1.Standardowo pobieramy L2, czekamy aż ściągnie tyle ile się da i jak się zatnie na 99% wyłączamy Launchera, najlepiej zabić proces przez menager zadań.

1a. Przez Dodaj/Usuń programy usuwamy Pando Media Booster.
1b. Pobieramy plik: http://cdn.pandonetworks.com/pando/pmb/PMBInstSafe.exe , po czym instalujemy. (zauważyłem że ten instalujący się z Launcherem jest badziewny)

2.Udajemy do folderu który wskazaliśmy do instalacji L2. Będzie tam się znajdował plik "L2_Main_0.0.0.0To1.0.0.0.ncpatch" o wadze prawie 7GB, reszte plików z rozszerzeniem *.ncpatch USUWAMY (ten 7gb zostawiamy)

3.Rozpakowujemy ten plik (L2_Main_0.0.0.0To1.0.0.0.ncpatch) winrarem tak, aby plik "Version.ini" znajdował się w głównym katalogu L2.

4.Odpalamy Launchera, który pobierze jedynie patche. (Co kilka plików będzie się ścinał, wtedy menager zadań i zabijamy launchera oraz pmb.exe (pando media booster)

5.Po kilku takich zabiegach mamy w pełni zpatchowaną grę.

W razie jakichś problemów, pisać.
Mam nadzieję że dzięki temu poradnikowi uda Wam się odpalić L2.
Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 05:48:32 pm wysłana przez pykospl »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Dzięki dzięki dzięki dzięki :) Podklejam i ++


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Świetny, będę go testować jak będę grać na Cliencie z Lineage2.com ;)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Witam a co mam zrobić jeśli mi sie zatrzymuje na 26% na pliku L2_Main_1.1.0.9To1.1.10 i za chiny nie che iść dalej ?? siedze nadtym nie powiem ile i juz sie zaczynam delikatnie mowiąc denerwować