Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 162008 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Witam,
Trochę odświeżę temat ponieważ to chyba odpowiednie miejsce na zadanie pytania które mnie nurtuje.
Jak wygląda teraz quest na subclassę? Ma ktoś może link do jego opisu? Wiem, że 'byłe' questowe rb zostały zmienione na quest mobki, ale bardziej chodzi mi o Mimir's elixir. Trzeba w dalszym ciągu zbierać ms'y itp ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Jesli chodzi o sub-classe to trzeba zbierac dalej mssy, natomiast na nobless'a quest zostal całkowicie zmieniony po wejsciu Tauti, oczywiscie Lunargenty sa na AH wiec jak masz troche kasy to mozesz kupic gotowca ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 05:55:44 pm wysłana przez Rzarziel »
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpień 03, 2012, 08:28:08 pm »
jakieś pomysły gdzie zbić 3k karmy feo 86 solo z buffami issa? Ile mi to zajmie, słyszałem, że na 4 profie zbija po 50 (szukam potiwerdzenia) Myślę o swampie gdzieś na obrzeżach coby mnie gracze nie mordowali, ale jak mam się tam zatoczyć i lipa to wolę potwierdzone info ;)

//ok, swampa jest git, szybko idzie zbijanie tej karmy :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2012, 10:10:20 am wysłana przez lukasz09091 »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpień 13, 2012, 02:13:46 am »
o co chodzi z ta dual classa bo nie kapuje, jak zrobie na maina lucznika i przebudze go na summonera to juz nie moge miec lucznika? jak to jest, tak w skrocie, prosze o odp.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpień 13, 2012, 03:19:36 am »
(...)jak zrobie na maina lucznika i przebudze go na summonera to juz nie moge miec lucznika?(...)
I tak i nie.

Tak - nie będziesz miał już łucznika bo maina przebudziłeś jako summonera
Nie - nikt Ci nie broni zrobić subklasy-łucznika i tam go mieć. Ino na oly będziesz miał sumonera, bo jest mainem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpień 13, 2012, 12:03:56 pm »
na subklasie moge rowniez miec 99 lvl? :> dziekuje za informacje


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpień 13, 2012, 12:21:56 pm »
ta
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpień 13, 2012, 09:04:15 pm »
na subklasie moge rowniez miec 99 lvl? :> dziekuje za informacje
Znów i tak i nie ;)
Nie - Na subklasie możesz mieć max 85
Tak - jedną z subklas wybierasz jako dual class i możesz ją (ale tylko ją) przebudzic i wylewelować do 99, tak jak maina.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #733 dnia: Wrzesień 03, 2012, 08:49:33 pm »
Jak to jest z tym magicznym krtykiem, crit rate to co jest w statch tez sie tyczy magicznych czy tylko fizycznych krytykow, np Song of hunter zwieksza tez szanse na magicznego kryta jak np wild magic i jak to jest w ogóle liczone np w %. Z gory dziekuje jak by ktos byl na tyle mily i mi to wytlumaczyl ;)


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 03, 2012, 09:59:58 pm »
1 - w statystykach nie ma danych do tyczących m.cryta pojawiły się one dopiero w GoD jeśli się nie myle
2 - song of hunter działa tylko na cryt fizyczny
3 - 100 cryta = 10%
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #735 dnia: Styczeń 27, 2013, 09:06:34 pm »
Siemka wszystkim  8)
W l2 gram od soboty i czytalem wiele poradnikow, mam 29lv ;PGram M.Elfem palace Knight i ide w stronę BD
Wiec chcialem sie zapytac ;P
1.Gdzie moge kupic suol shoty? Jestem w tym miescie gdzie sie robi misje z zombie i te inne ;P i tam sa tylo spiritshoty i bss , bo wiem ze musze miec D g. i bronia tez moge miec ale nie wiem gdzie to kupic;P
2.Od kiedy bede mogl nosic 2 bronie? Bo widzialem ze koles mial tarcze i wlasnie nie wiem czy ja tez moge nosic..

To tyle , moze to dla was dziwne pytania,jestem noobkiem ;D  :noob: ale dopiero zaczynam zabawę z L2 Pozdro ;*


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #736 dnia: Styczeń 27, 2013, 09:52:08 pm »
1.Otwórz mapkę. Znajdź Grocery Shop, zagadaj do babki i kliknij w coś tam "consumble materials" i tam na 100% będziesz miał niebieskie soulshoty D (tę grubsze).
2. Duale już możesz nosić jak sobie je zrobisz u kowala, ale będziesz musiał je nosić od 40lvl. Od 20-40, możesz nosić tarcze, nawet masz na nią pasywa, który się rozwija u Shilien Knighta (inna profesja niż BD)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #737 dnia: Styczeń 27, 2013, 10:32:58 pm »
Pytanie też, na jakiej wersji gry grasz :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #738 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:10:51 pm »
Siemka , niedawno zacząłem grac ;D
Iiiii../ty? czy jakos tak
Co to są enchanty? czy jakos tak xD bo nie wieeem  :oops:
z góry dziękuje ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2013, 09:28:12 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #739 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:43:45 pm »
Więc istnieje w Lineage system enchantowania ekwipunku. Można w ten sposób podnieść statystyki takie jak P/M.Def czy P/M. Atk.
Bezpieczne enchantowanie jest w granicach od +1 do +3 dla wszystkich przedmiotów poza jednoczęściowymi armorami gdzie bezpiecznie można podbijać na +4, każda próba enchantowania na wyższy poziom ma 66% szans na sukces.
Każdy grade wymaga osobnego grade enchantu, np. D grade armory można enchantować tylko scrollami D grade przeznaczonymi do armorów. Enchanty klasyfikuje się jako dwa osobne:
-do broni
-do armorów (też biżuterii)

Istnieją 3 rodzaje enchantów:
-Normal - istnieje ryzyko zniszczenia przedmiotu przy nieudanej próbie
-Blessed - broń/armor nie pęka przy nieudanej próbe lecz wartość enchantu schodzi do zera
-Destruction - przy nieudanej próbie enchant przedmiotu pozostaje taki sam

W przypadku enchantowania rzeczy powyżej +3 dochodzi pasywny bonus do HP w każdym przypadku armorów oraz innych statystyk dla setów R+. To tak po krótce bo większość info jest ogólnie dostępne w sieci, np. tutaj:
http://l2wiki.com/Item_Enchanting


~Kamal
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2013, 08:31:52 pm wysłana przez Kamal »
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Witam chcem zacząć przygodę z L2 i odnosnie tego mam pare pytań:
1 Do jakiego lvl opłaca sie robić qesty?
2 Do jakiego lvl solo exp?
3 Od jakiego lvl można chodzić na RB?
4 S grade B grade itp. dropi z bossów , krafci sie czy to i to?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
1. Polecam zrobić wszystkie tutorialowe questy, aż do 65 wszystkie daily, quest w Tower of Insolence (na Ring).
2. Na upartego do 90, ale efektywnie do 80-85
3. Od 20 :D
4. Kupujesz w Luxury Shop w Giran


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Hej, mam problem odnośnie questów. Po zrobieniu serii zadań w Sea of Spores oraz wbicia 55lv nie wiem gdzie wziąć kolejny, w obecnej lokacji ani w Oren nie mam żadnych do wykonania.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Bij level dalej, gdzie miałeś ostatnio questy, same Ci się pokażą.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #744 dnia: Wrzesień 13, 2020, 10:38:39 am »
Nie dziwić się. Grać będę pierwszy raz. 
Nie mogę zalogować się go gry. Co jeszcze trzeba oprócz konta tutaj?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #745 dnia: Wrzesień 13, 2020, 04:55:20 pm »
Nie dziwić się. Grać będę pierwszy raz. 
Nie mogę zalogować się go gry. Co jeszcze trzeba oprócz konta tutaj?

Tutaj konto do gry na serwerze nie jest potrzebne.
Z działów w poniższych linkach wybrać sobie serwer:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=404.0 (legalne)
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=22.0 (pirackie)
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=22.0 (pirackie)

Z opisu w temacie wybranego serwera znaleźć stronę www serwera, przejść tam i założyć sobie konto w grze.
Legalne serwery mają najnowszą wersję gry (nie znaczy najlepszą), pirackie najczęściej mają starsze wersje, ale przez wielu uznawane za ciekawsze (i łatwiejsze)

Przeczytaj wcześniej wypowiedzi w tematach serwerów, zwróć uwagę na datę startu, pirackie najczęściej szybko dokonują żywota, jeśli serwer postoi dłużej niż 2 miesiące to sukces. Natomiast są dobrą opcją na wypróbowanie gry. Pirackie mają różne wersje gry, do każdego trzeba zainstalować odpowiednią wersję (część) + wgrać patch pobrany ze strony www serwera.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Pytanie brzmi:

Kiedyś grałem na serwerze Graveland, było dużo graczy. Teraz chciałbym zagrać jeszcze raz, jaki serwer polecacie exp 1-3-5 ,bez buffów. Chciałbym zrobić swojego buffa.
BD-PP

chciałem dzisiaj zagrać na classic NCSOFT, ale po otworzeniu 1 okienka gry (BRAK LAGÓW i TNIĘĆ) ,gdy odpalam 2 okienko to przy przejsciu na pierwsze okienko strasznie laguje to drugie. Strasznie opóźnia mi to gre, dlatego powoli już z tego rezygnuje. Jak poprawić tą sytuacje? To tak jakby spadały mi FPS z pierwszego na drugie i tak odwrotnie. A chciałbym aby na 2 okienkach było płynnie.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 01, 2023, 04:38:06 pm »
Założyłem tu niedawno konto, powie mi ktoś czy w ogóle gra jeszcze ktoś w D2 ??