Witaj
Gość

Wątek: Bardzo proszę o pomoc przy queście " Let's Go to the underground training field  (Przeczytany 1388 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Bardzo proszę o pomoc przy queście  " Let's Go to the underground training field " ! Jest to quest, który podobno postać może zrobic, kiedy ma lvl od 1 do 10. Próbowałam zrobić ten quest, ale za każdym razem kiedy wchodze po podziemi ( uczę sie wcześniej umiejetności, które przydzieliła mi wcześniej gra ) walczę z 2 mobkami, im w ogóle nie ubywa zycia, wale w nich ciagle bronią i nic ! Co robić, co jest nie tak ?? Gram Czarnym  ( czy tam Ciemnym ) Elfem i mam poziom 9. Gram mieczem, bo takowy przydzieliła mi wczesniej gra. 
 
Po nastepne nie moge przenieść ikonki miecza z umiejetności Przeciez te mobki powinny byc łatwe, ja ich bije mieczem, tym dwóm ( bo atakuja mnie jednocześnie ) mobkom, owszem lecą jakies cyferki, ale nie mogę ich zabić.  Klikam w te mobki ciągle, a im nie ubywa zycia !!
 
Po nastepne pytanie - żaden NPC nie chce mi dac żadnego questu na mobki, podobno baba w Gracery Sklepie miała dawać quest na mobki ( za tysiaka ) i facet , tudziez Strażnik przy bramie miał mi dać quest na mobki, a jak do nich podchodzę to gadają cos o niewystarczającym poziomie, czy innym NPC, ( nie znam sie, nie umiem za bardzo po angielsku ), jaki trzeba miec lvl, żeby ostać quest od kogoś na mobki ?? W ogóle nikt nie chce mi dac jakiegokolwiek questu, poza tą Shannon czy jak jej tam ( ta od tych podziemi ).
 
I jak tam zarobic kase na cokolwiek ? Zwykły element zbroi jest bodajże po 194 tej ich waluty, przeciez skoro z 1 mobka wypada 1 pieniążek to będę tak zbierała przez rok tamta walutę.
 
Po nastepne gdzie można konkretnie kupić tą runę przenosząca i jak sie nazywa po angielsku ?? I  gdzie można kupić to cos co sprawia że sie regeneruję, gdy zabraknie mi życia ( i jak to sie nazywa po angielsku ). Jak będe miała 10 lvl, to bez tego nie dam rady wrócić do wioski...
 
Czy w tej grze jest w ogóle język polski ? Wiem, że kiedyś był.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Jeśli dobrze kojarzę to w tych podziemiach NPCki biją mobki (są 3 albo 4 pary które się okładają), musisz zabić mobka, a nie NPCka, jak zabijesz wszystkie mobki to podejdziesz do jednego z NPC nad głową którego pojawi się skrol i zagadasz do niego, potem będziesz musiała jeszcze raz zabić te mobki tym razem urzywając shotów, które dostaniesz, jak zabijesz mobki to znowu zagadasz do NPC i on wywali cię z podziemi, wtedy wrócisz do NPC, który dawał ci bufki (tego na schodkach) i zakończysz quest, przy okazji pobierzesz nowy. Taki chain questów poprowadzi cię aż do 40+ levela.

Ikonkę miecza powinnaś mieć na pasku od startu serwera, jeśli chciałabyś ją przenieść w inne okienko a nie możesz to upewnij się, że mała kłódeczka, która znajduje się w prawym dolnym rogu paska jest otwarta, jeśli jest zamknięta to kliknij na nią, a się otworzy, wtedy będziesz mogła zmienić ikonkę miecza w inne okienko.

Na wyższym levelu będzie leciało więcej pieniążków, poza tym chodząc na różne instancje, czy Raid Bossy będziesz mogła sprzedawać drop.

Nie wiem co masz na myśli pisząc "runkę przenoszącą"... może chodzi o scroll of escape? Taki scroll można kupić w grocery. To co regeneruje życie to potion z HP, są różnego rodzaju potki, te które można kupić w grocery nazywają się Healing Potion i Major Healing Potion.

Był kiedyś PL serwer z PL wersją językową, ale zamknęli go dawno temu i już nie ma.

//haran: plus!
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 12:22:22 am wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dzieki, za wszystkie odpowiedzi w końcu ktoś mi  pomógł ( dokładnie te po angielsku miałam na myśli ), najbardziej nie cierpie jak nikt mi nie odpowiada, już wole żeby ktoś mi powiedział, że nie rozumie o co mi chodzi, a nie " ani be, ani me " :-)  W każdym razie, odblokowałam kłódkę, mogłam przenieść miecz na pasek z miejscem na itemki, waliłam w każdego mobka mieczem z paska, każdy zdechł po 6 sekundach i nawet nie musiałam ponownie ich bić ! Shannon w końcu zaliczyła mi questa i dała następnego ! :-) Znalazłam taką piękną wioskę w grze, gdzie z co drugiego mobka wypada 1, 2 a czasem 3 adeny, więc jest lepiej :-) Teraz juz mam 12 lvl i dostałam z questa nowe, lepsze wszystko, od ubrania do broni :-)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 12:43:17 pm wysłana przez Andorka »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Proszę bardzo, życzę miłego poznawania L2 ;)




Dzięki haran za plusik ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 03:32:10 pm wysłana przez Shanique »