Witaj
Gość

Wątek: Nowy Gracz lf cp  (Przeczytany 1694 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Nowy Gracz lf cp
« dnia: Styczeń 03, 2014, 10:13:09 pm »
Nie grałem nigdy na offie chciał bym spróbować swoich sił gram dużo w l2 ciągle tylko ze na IL większość czasu.. Mogę się dostosować postacią komunikacja nie ma problemu. Szukam chętnych aby zaczęli ze mną od początku i trochę pomogli ogarnąć. Bardzo propozycję rady czy tyrant jest mocny i dobry na solo?  Czy bądź Warlord a może Da


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Gracz lf cp
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:43:13 am »
Witam napisze na forum serwera https://4gameforum.com/pl/forum.php
Tam masz dział serwer-> klany/Party itp
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2014, 12:46:18 am wysłana przez Dysoner »
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Gracz lf cp
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:54:24 am »
Zaczynaj jak i czym chcesz, ale nie na PL Offie online 500-600, na core eu masz 4x więcej i bdb osób tam teraz przechodzi z polskiego, aktualnie wiem o 5-7 cp


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Gracz lf cp
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2014, 04:18:06 pm »
Zaczynaj jak i czym chcesz, ale nie na PL Offie online 500-600, na core eu masz 4x więcej i bdb osób tam teraz przechodzi z polskiego, aktualnie wiem o 5-7 cp
Ja tam odszedłem wraz z kolegami  z Core  na Lilith i nie jest źle ;)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy Gracz lf cp
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2014, 04:23:15 pm »
Zaczynaj jak i czym chcesz, ale nie na PL Offie online 500-600, na core eu masz 4x więcej i bdb osób tam teraz przechodzi z polskiego, aktualnie wiem o 5-7 cp
Ahahahahahahahhaha
Na core 4x więcej online niż na Lilith
Ahahahahhaahhahahahaha
Trzymajcie mnie!


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Gracz lf cp
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2014, 05:09:48 pm »
z calym szacunkiem do ciebie DzuDzak bo kiedys pamietam razem gralismy, nie pisz tak (to o online to lekkie bzdury), nie faworyzuj serwera na ktorym grasz na niekorzysc innego. :)

kto chce grac na core idze na core, analogicznie jest z lilith. eot

peace
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™