Witaj
Gość

Ankieta

Co kto ogląda? Jaki rodzaj.

Horror
Komedia
Wojenne
Sensacyjny
Thriller
Romantyczne
Dramatyczne
Dokumentalne
Anime
Inne...

Wątek: [Filmy] Co kto ogląda...? [Ankieta]  (Przeczytany 77092 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Filmy] Co kto ogląda...? [Ankieta]
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 11, 2013, 07:48:21 pm »
skoro wszyscy chwalą to po co się zastanawiać ;d

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: [Filmy] Co kto ogląda...? [Ankieta]
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 13, 2013, 06:14:48 pm »
No wiesz, nawet Zmierzch zaraz po premierze miał ocenę ponad 8. Więc tak jak poprzednio napisałem, te wszystkie "ochy i achy" mogą być zwykłym efektem hypu młodzików którzy poszli na premierę. Wolałem się upewnić. Tak czy siak już zamówiłem bilety. 34zł to jeszcze nie jest jakaś kosmiczna kwota jeżeli okaże się że to klapa.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: [Filmy] Co kto ogląda...? [Ankieta]
« Odpowiedź #577 dnia: Październik 20, 2013, 12:25:51 am »
Obejrzałem i wystawiam ósemeczkę. Ostrzegam wszystkich, ten film kompletnie nie nadaje się na mały ekran. Fabuła jest taka sobie i jest trochę zbyt dużo ckliwości. O realności nie wspomnę bo przecież robili go amerykanie i obsadzili gwiazdami. Natomiast warstwa wizualna i dźwiękowa jest po prostu zachwycająca. Jeżeli ktoś potrafił przymknąć oko na dziecinność Avatara i po prostu cieszył zmysły to tutaj też będzie bawił się świetnie. Widoczki w kosmosie są po prostu przepiękne, 3d swietnie się spisuje przy pokazywaniu rozwalającej się stacji, ujęcia "zza ucha" uderzających o stację kosmonautów a przedewszystkim widok spadających szczątków na ziemię i towarzysząca im epicka muzyka wgniata w fotel.

Gdybym mógł wybrać się za darmo na jakiś film wyświetlany obecnie w kinie, znów wybrałbym Grawitację.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!