Witaj
Gość

Wątek: Bounty Hunter 61Lv czyli w co ubrać spoila + bonusowe pytanie xD  (Przeczytany 1679 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Bounty Hunter 61Lv czyli w co ubrać spoila + bonusowe pytanie xD
« dnia: Kwiecień 21, 2017, 08:35:26 am »
Witajcie z racji tego że moj spoil ma 61lv zastanawiam się w co go ubrać ;x
To moj pierwszy spoil i patrząc po statach zbroji zastanwiam się w co go ubrać i myślałem nad
Talum Heavy
Nightmare Heavy
lub jakiś fajny light
Dlaczego light rodzi sie pytanie bo do 61latałem sobie w light c grade 4str (nie pamiętam nazwy) i z top two hand c grade SA focus +7 i miło mi się tak grało
Rowniez chcialbym wiedziec jaki weapon (na razie nie skupiam sie na skilach bo rzucam spoila moj uroczy spoil bije sobie moba ja w tym czasie na mainie expie lub biegam po hs za questem a potem tylko sweap ;3) zastanawiam tu sie wlasnie nad dualami co poradzicie ? ;3

P.S nie wiedziałem gdzie zabardzo umieścić te pytanie tutaj czy w Rasy/Klasy
L2 Polska
nakor3       77Lv Storm Screamer
                    50Lv Phantom Ranger
woo            61Lv Bounty Hunter


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bounty Hunter 61Lv czyli w co ubrać spoila + bonusowe pytanie xD
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2017, 09:42:51 am »
Powiedz Ty mi jaka kronika? Bo to ma dość duże znaczenie - jeśli masz skille do sztyletu (kroniki poźniejsze) to sztylet jest moim zdaniem fajniejszy. Jeśli nie, to zdecydowanie blunt i tarcza. Ze zbroi, nad którymi się zastanawiasz najlepszy będzie tallum heavy :D. Żadne duale :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Hunter 61Lv czyli w co ubrać spoila + bonusowe pytanie xD
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2017, 02:39:19 pm »
Co do kroniki to Interlude myślałem też nad bronią i ciągle się zastanawiam nad Barakiel Axe lub Destroyer Hammer bo mam dość patrzenia na tego Elysiana lub na tą śmieszną maczuge low A grade. Tak samo plan na S grade Two Hand Blunt z HP Drainem. Mam poprostu jakieś obrzydzenie do One Hand Blunt nw czemu no ale oczywiście nie wliczamwy w to cudnej AM'ki xD
L2 Polska
nakor3       77Lv Storm Screamer
                    50Lv Phantom Ranger
woo            61Lv Bounty Hunter