Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 380589 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2225 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:14:26 pm »
 z tego co sobie naszukałem zrobienie noble vespera jest przesrane. szczególnie na privie :P... Pytając się, warto robić noble vespera, cenowo wyjdzie mi w cenie przekraczającej vorpala oO... Bez noble mam secik bez cloaka 30 res darka. Z tego co wiem nie da się teraz zrobić tak armora by mieć full res na wszystkie atri, czy się mylę?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2226 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:11:41 pm »
pozdrawim wszystkich gladow w vorpalu - 2 str robi swoje naprawde robcie warzywko z glada:)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2227 dnia: Sierpień 01, 2011, 02:56:57 pm »
 to teraz pytanie z innej beczki, jakie najlepiej uniwersalne farbki dla gladzika? Na chwile obecną mam +4str -5con i sie zastanawiam nad +5str -5dex +4con -4dex. I tu mi się nasuwa pytanie czy nie będę warzywem w open pvp? I czy z takim małym attack speedem, który jest odpowiedzialny za szybkość wykonywania skilli, klasy typu th/sk/tk nie bedą mi ich lajtowo przerywać :P?


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2228 dnia: Sierpień 01, 2011, 03:45:11 pm »
Było o tym chwilę temu.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2229 dnia: Sierpień 01, 2011, 10:21:43 pm »
IMO w dobie trigger haste i Great Fury to raczej nie problem

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2230 dnia: Sierpień 03, 2011, 10:57:01 pm »
IMO w dobie trigger haste i Great Fury to raczej nie problem

raczej mi chodzi o warunki typu Oly


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2231 dnia: Sierpień 04, 2011, 08:24:56 am »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2232 dnia: Sierpień 04, 2011, 02:48:00 pm »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?
od +25 zmień na duel, a do tego czasu atri


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2233 dnia: Sierpień 04, 2011, 03:36:54 pm »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?

 gdzieś na jakimś filmiki z pro gladem na youtubie widziałem zdanie że dss używają tylko nooby :P... Wiec nie wiem czy w ogóle go warto enchantować.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2234 dnia: Sierpień 04, 2011, 06:26:31 pm »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?
od +25 zmień na duel, a do tego czasu atri
Bzdura. Wbijaj od razu duel, atri tylko na gFinal gdzie nie mozesz enchantowac na duel. Zasada jest prosta jak budowa cepa. Jesli przeciwnik moze zrezistowac element to podbijaj duel ktorego zrezistowac nie mozna.Tutaj masz rozwiniecie tematu.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2235 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:38:54 pm »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?
od +25 zmień na duel, a do tego czasu atri
Bzdura. Wbijaj od razu duel, atri tylko na gFinal gdzie nie mozesz enchantowac na duel. Zasada jest prosta jak budowa cepa. Jesli przeciwnik moze zrezistowac element to podbijaj duel ktorego zrezistowac nie mozna.Tutaj masz rozwiniecie tematu.

Do graci epilogue bez wyjątku się wbijało na attri bo dawał bardzo dużo, dopiero od frei się wszystko zaczęło zmieniać.
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2236 dnia: Sierpień 14, 2011, 01:57:10 am »
We frei jest po 3 rezisty w zbroi, więc nie ma sensu ładowac skili w atrbut skoro przeciwnik moze sie na niego całkowicie zrezistować.
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?

 gdzieś na jakimś filmiki z pro gladem na youtubie widziałem zdanie że dss używają tylko nooby :P... Wiec nie wiem czy w ogóle go warto enchantować.

MutterLegend- Last Stand   jak by kogos interesowało.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2237 dnia: Sierpień 15, 2011, 10:15:09 am »
We frei jest po 3 rezisty w zbroi, więc nie ma sensu ładowac skili w atrbut skoro przeciwnik moze sie na niego całkowicie zrezistować.
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?

 gdzieś na jakimś filmiki z pro gladem na youtubie widziałem zdanie że dss używają tylko nooby :P... Wiec nie wiem czy w ogóle go warto enchantować.

MutterLegend- Last Stand   jak by kogos interesowało.

raczej MuerteLegend - Last Stand a nie MutterLegend
http://www.youtube.com/watch?v=mv88HLCOYcs&feature=related



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2238 dnia: Sierpień 15, 2011, 04:37:22 pm »
Muerte - Mutter co za różnica :D:D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2239 dnia: Sierpień 31, 2011, 10:32:39 pm »
A jak z enchantem Vicious Stance i War Frenzy Power czy Cost?  Interesuje mnie enchant na Gracii Final oraz H5. No i ofc z góry dzięki za odp.



  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2240 dnia: Sierpień 31, 2011, 11:20:54 pm »
stance raczej cost
war na power

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2241 dnia: Sierpień 31, 2011, 11:38:24 pm »
stance raczej cost
to sie w ogole do czegos przydaje na gladzie?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2242 dnia: Wrzesień 01, 2011, 08:39:44 am »
stance raczej cost
to sie w ogole do czegos przydaje na gladzie?
Do zwykłego klepania(mobów np. ;p)
Zawsze jakiś + do dmg

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2243 dnia: Wrzesień 01, 2011, 10:56:05 am »
jak bijesz na zwykłym expie z regularów, bez żadnych aoe, to czemu nei włączyć? Jeszcze można OE i jakiś tam lekko odczuwalny boost jest do Pve.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2244 dnia: Wrzesień 01, 2011, 10:58:24 am »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?

 gdzieś na jakimś filmiki z pro gladem na youtubie widziałem zdanie że dss używają tylko nooby :P... Wiec nie wiem czy w ogóle go warto enchantować.

Diego Vargas pisal na blahu, ze najlepsze kombo wyciagajace dmg u Glada to DSS,TS,DSS - jesli sie nie myle to pobiera 8 sonicow i dmg przebija TSS+@, oczywiscie wszystko bylo objete testami, ktore mozna znalesc na blahu po chwili poszukania ;).
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2245 dnia: Wrzesień 02, 2011, 04:04:55 pm »
A tak zastanawia mnie bo parę stron wcześniej była mowa o dual weapon mastery enchant, i tak patrząc wg. http://lendar.ath.cx/     +30 na power daje 37,7 p.atk gdy biegamy z dualami a +30 swiftness daje 5% atk speed. Tak się zastanawiam właśnie 5% atk speed to nie najgorzej.



  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2246 dnia: Wrzesień 02, 2011, 07:38:21 pm »
Imo attack speed only. Glad bije skillami to już chyba lepiej trochę szybciej wycastować skilla niż mieć te kilkadziesiąt p attacku więcej.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2247 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:57:27 am »
zacznijmy od tego, że ten skill zostawia się na tyle, na ile da się radę zwykła masterką wbić (12-15). Chyba tylko na jakiś high rate ktoś by jechał tego skilla na +30
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2248 dnia: Wrzesień 07, 2011, 06:11:12 pm »
Cześć.Mam problem z enchantowaniem skili u glada chodzi mi o 2 skille (banan,dss).Czy lepiej będzie je z enchatnować pod atrybut czy pod duel ?

 gdzieś na jakimś filmiki z pro gladem na youtubie widziałem zdanie że dss używają tylko nooby :P... Wiec nie wiem czy w ogóle go warto enchantować.



Diego Vargas pisal na blahu, ze najlepsze kombo wyciagajace dmg u Glada to DSS,TS,DSS - jesli sie nie myle to pobiera 8 sonicow i dmg przebija TSS+@, oczywiscie wszystko bylo objete testami, ktore mozna znalesc na blahu po chwili poszukania ;).


Że co proszę? Z tego co jest mi wiadomo to DSS je 3 ładunki, a TS nic nie je. 8-(2*3) to nie 0.
No i chyba nawet jeśli tak patrząc to combo TSS TS TSS wychodzi lepiej i ono zje 8 ładunków. Ja osobiście TS nie używam.



A i takie pytanie, bo sprzeczam się z paroma osobami. Jeśli latam sobie z dualkami z holy,  machne sobie TSS, i Blaster'a na duel,  a Buster'a i Storm'a na element to wg tych osób nie zadziała ten enchant na element. Jak dla mnie to powinno działać, tyle że nie będzie aż takiego DMG z elementu jakbym miał dualki z np na Earth.  Czy oplaca sie te masowki w duel robic? Czy może zrobić sobie na 2 różne elementy?
Z góry dzięki za odp.



Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2249 dnia: Wrzesień 07, 2011, 06:41:56 pm »
Element w skillu dziala tylko wtedy gdy identyczny znajduje sie w broni.