Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 380420 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2275 dnia: Listopad 09, 2011, 03:42:31 pm »

najbardziej sie opłaca na m def bo najwięcej dodaje

Nie chodzi o to, że najwięcej dodaje tylko glad ma tego najmniej.

Nie, to nie argument. Po prostu jakosc tych certow wzgledem innych jest najlepsza, bez wzgledu na klase

Tak, jakość to jest słuszny argument. Są myte i bez konserwantów a te pozostałe są przeterminowane.

Czyli mówisz tym samym Alarion, że na bp z robe mastery +30 m.def, bardziej się przydadzą certy do m.defa niż p.defa ?
Oczywiście, że tak, kto by się przejmował fizycznym dmg jak się ma w buffach CC i CoP, a magowie na enli robią ci jesień średniowiecza z dupy

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2276 dnia: Listopad 09, 2011, 06:52:44 pm »
Ofc bo w erze rushy healerowi bardziej się przyda trochę więcej m defa, ok.  hahaha Ten ktoś co tam wyżej pisał o CoP + CC chyba nigdy nie brał udziału w mass pivipi z udziałem AOE w wykonaniu takich klas jak właśnie Duelist.

pzdr

żeby nie było wątpliwości ja cały czas mówię o robe users

ale ok, jeszcze magnus i jest dobrze !
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 07:13:20 pm wysłana przez risk88 »
 



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2277 dnia: Listopad 09, 2011, 07:13:59 pm »
Ofc bo w erze rushy healerowi bardziej się przyda trochę więcej m defa, ok.  hahaha Ten ktoś co tam wyżej pisał o CoP + CC chyba nigdy nie brał udziału w mass pivipi z udziałem AOE w wykonaniu takich klas jak właśnie Duelist.

pzdr
Widziałem co robi glad z AoE na siege i szczerze Ci powiem, że wolałem trafić na takiego glada niż na maga ( ку Янео)

Era rushy? o czym ty mówisz? to się nadaje tylko do szybkiego podbicia do przeciwnika( oh hai DB 85 pre-GoD)
Znajdę Ci kilka party z lancera które potwierdzą, że lepiej jest brać M.def a nie P.def

Najlepsze jest to, że Alarion jest jednym z lepszych bishopów i bardziej zaangażowanych graczy a ty i tak swoje  hahaha


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2278 dnia: Listopad 09, 2011, 07:20:40 pm »
każdy ma swoje murzynskie taktyki. A era raszy nie wiem co am do tego bo jak dostanie stuna(10 % land rate) to i tak wyglebi pewnie.
A i kolego bylismy na Aoe majac tyrka w party i glada :)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2279 dnia: Listopad 09, 2011, 07:29:31 pm »
każdy ma swoje murzynskie taktyki. A era raszy nie wiem co am do tego bo jak dostanie stuna(10 % land rate) to i tak wyglebi pewnie.
A i kolego bylismy na Aoe majac tyrka w party i glada :)
Uhh tyrek/glad/zerk sklerotyku!
Co my tam red wiemy, przecież my gramy na zbugowanym ruoffie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2280 dnia: Listopad 25, 2011, 05:41:37 pm »
Hej, na co podbijac stuna u glada? Na szanse?


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2281 dnia: Listopad 26, 2011, 02:59:59 pm »
tak , stun tylko na chance, najlepiej 2 handed blunt.

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2282 dnia: Listopad 28, 2011, 01:07:21 pm »
fail, stun attack/hammer crush bypass UE i 3rd UE, więc ele enchant, do tego masz benefit do fatal strike dmg
 



  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2283 dnia: Grudzień 05, 2011, 09:35:36 pm »
Grałem teraz na Pts Eu offa na Goddnesie i testowałem moją ulubioną postać czyli Duelista. Masówki zjadają teraz naładowanie, skille można odpalać bez naładowania, Tss z 4 i 8 ładunkiem zadaje ten sam dmg (reszta skilli również). Co tu dużo mówić obcieli glada imo bo specyfiką i mocą były masówki bez zjadącego naładowania a używanie tssa itd bez full naładowania mija się z celem... Pomieszali strasznie u tego glada i mam teraz problem czy grać gladem którym gram od kilku lat czy coś innego wybrać . Macie jakieś rozsądne pomysły teraz na serie? Może 2 masówki co nam daje 4 naładowanie + tss i wychodzimy na zero i ładujemy się i wtedy np tss i dss ( wchodzi w łaski ten skill może teraz?) Mam od 2 dni cięzką rozkminke na ten temat i szczerze zdegustowany jestem zmianami na plus jeszcze bardziej w force killerach chyba dla tyranta niestety...
Dla testu w kumpla dmg czyli pvp :
Tss(8 force) 1012, Tss(4 force) 1012, Tss (0 Force) 700
Dss  przy 8 i 4 force 871
Zapraszam do dyskusji : 8)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 09:39:31 pm wysłana przez AsmWalker »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2284 dnia: Grudzień 05, 2011, 11:23:02 pm »
Pytanie: masz zamiar grać na jakimś privie tzn. nie będzie to GoD
czy
masz zamiar startować na offie, co się = GoD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2285 dnia: Grudzień 06, 2011, 12:56:41 am »
Startować na Eu offie = God 


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2286 dnia: Grudzień 06, 2011, 01:38:00 am »
Startować na Eu offie = God
To lepiej poczytaj o klasie Tyrr Warrior, bo twój ukochany glad znika po lv 85 i przebudzeniu  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2287 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:14:56 am »
Czytałem i wiem jak to działa niemniej jednak grasz tą postacią 85 lvli nim się przebudzisz. Rozkminilem chyba jak teraz naładowania działają kiedyś było tak , że do pełnej mocy Tss trzeba było max lvl force teraz potrzeba poprostu 4 force czyli można mieć 4,5,6,7,8. Analogiczna sytłacja u innych skilli . Ładnie u glada pomieszali nie wiem po co...


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2288 dnia: Grudzień 06, 2011, 11:08:18 am »
Czytałem i wiem jak to działa niemniej jednak grasz tą postacią 85 lvli nim się przebudzisz. Rozkminilem chyba jak teraz naładowania działają kiedyś było tak , że do pełnej mocy Tss trzeba było max lvl force teraz potrzeba poprostu 4 force czyli można mieć 4,5,6,7,8. Analogiczna sytłacja u innych skilli . Ładnie u glada pomieszali nie wiem po co...
po to ze to i tak nie ma znaczenia bo 85 wbijasz szybko


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2289 dnia: Grudzień 06, 2011, 06:02:38 pm »
to trochę tak jakbyś się podniecał odkryciem jakimś z lvla 70 kronikę temu ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2290 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:35:03 pm »
Czytałem i wiem jak to działa niemniej jednak grasz tą postacią 85 lvli nim się przebudzisz. Rozkminilem chyba jak teraz naładowania działają kiedyś było tak , że do pełnej mocy Tss trzeba było max lvl force teraz potrzeba poprostu 4 force czyli można mieć 4,5,6,7,8. Analogiczna sytłacja u innych skilli . Ładnie u glada pomieszali nie wiem po co...
Ale nie ma najmniejszego sensu rozkminiać czegokolwiek co jest przed 85 i przebudzeniem, sad but true

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2291 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:57:20 pm »
skoro masowki zabieraja naladowania to jest sens rozkminiac bo exp glada czesto opieroal sie na Aoe :) a teraz bedzie f1>f2


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2292 dnia: Grudzień 06, 2011, 11:41:18 pm »
A przypadkiem massówki glada nie zabierają tych naładowań z force stone?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2293 dnia: Grudzień 07, 2011, 01:51:27 am »
Przypadkiem tak ale wyraźnie napisałem iż się to zmieniło ...(teraz zabieraja i to i to )  Skoro mamy temat "gladiator " i o postaciach przed 85 to dlaczeo mamy nie rozkminiać tego?  Do tego 85 lvl trzeba te postać wyexpic a i na pvp tez polatasz czasem więc czemu nie? A teraz z gladem jest naprawde problem na exp i pvp bo pvp i gra nim sprowadza się do f1,f2,f3 i tak w kólko...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2294 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:32:51 am »
Przypadkiem tak ale wyraźnie napisałem iż się to zmieniło ...(teraz zabieraja i to i to )  Skoro mamy temat "gladiator " i o postaciach przed 85 to dlaczeo mamy nie rozkminiać tego?  Do tego 85 lvl trzeba te postać wyexpic a i na pvp tez polatasz czasem więc czemu nie? A teraz z gladem jest naprawde problem na exp i pvp bo pvp i gra nim sprowadza się do f1,f2,f3 i tak w kólko...
Tak samo można napisać, że granie healerem to tylko rzucanie balance i chain heal
Albo granie nukerem to f1,f2
bullsh1t

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2295 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:02:03 pm »
no nie powiesz arik ze Dante naciskal cos poza masowka masowka czasami jak podbiegl do healera to tts ;) sam sie chwalil :D a i tak najwiecej fragow lapal


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2296 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:56:54 pm »
Sory, że wam się wtrącę w temat. Chciałem zapytać jaki atry dla glada na h5.


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2297 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:34:09 pm »
jakie chcesz


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2298 dnia: Grudzień 09, 2011, 04:32:21 pm »
Sory, że wam się wtrącę w temat. Chciałem zapytać jaki atry dla glada na h5.
Jakie chcesz tylko ważne jest to żebyś miał takie sam enchant atri w skillach.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2299 dnia: Grudzień 20, 2011, 08:58:31 pm »
W tej kronice o dualki ciężko. Tyle broni w luxury i nawet SA prawie darmowe a żeby złożyć dualki trzeba się mocno namęczyć. W tej kronice NC Soft nie zamierza poprawiać składania bound duali. Efekt = nie da się tego zrobić. Stąd myślałem, żeby biegać z 2h mieczem. Jest to opłacalne?