Witaj
Gość

Wątek: Low rate  (Przeczytany 1890 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Low rate
« dnia: Styczeń 12, 2017, 02:45:58 pm »
Witam. Szukam serwer Interlude lub H5 low rade 5-10ex. Bez  shopow, bufferow i innych wspomagaczy.  I oczywiscie w miare online. A i ruskie odpadaja.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2017, 02:26:44 am »
Też szukam serwera tyle, że tak z 5x max dla IL, a dla h5 to i niżej najlepiej. Dlatego też pozwolę sobie podczepić się pod Twój temat jeśli nie masz nic przeciwko, może ktoś nam coś interesującego doradzi.

Osobiście również przeprowadziłem mały rekonesans i "L2dawn" wzbudził jak na razie największe zainteresowanie. Nawet dość rozbawił mnie temat z ankietą i to jak "stara" gwardia się tam piekli, żeby przypadkiem nie aktywować jakichś drobnych ułatwień dla nowych. Chociaż pewnie sami latają już w full epic +16 czy ile tam można i przeszkadza im, że ktoś by tam buffa dostał czy coś, "śmiszne" trochę ale...

Zastanawiałem się również czy nie zaczekać na otwarcie "hallate" (bo na Valdarona chyba się już nie doczekam) ale wiadomo jak to z nowym serwem albo postoi albo i nie. No i nigdzie nie mogę się doczytać co będzie za "donaty" żeby się później nie okazało, że też p2w jak off. Ma ktoś może jakieś informacje? Brał udział w becie? Albo też będzie testował?


Odp: Low rate
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2017, 02:34:12 am »
żeby się później nie okazało, że też p2w jak off.
kazdy serwer jest pay2win, jak nie open donate, to rmt


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2017, 02:51:03 am »
Pewnych rzeczy się nie wyeliminuje, co nie znaczy, że nie można utrudniać. Niemniej chodziło mi bardziej o coś raczej w stylu Enchantów 100%.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 02:55:24 am wysłana przez TuCośAtamNic »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2017, 05:03:39 pm »
http://l2polska.bo.pl/  a tu ktos gra?


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2017, 06:33:28 pm »
Zmina wymagan xD : moze byc Interlude obojetnie jakie raty ale duzy online i stabliny, i H5 max x10 i bez wspomagaczy. pomoze ktos?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2017, 09:47:18 pm »
jak chcesz stabilnego serwera to L2Dawn (choć nie wiedzieć czemu w innym temacie napisałeś że za późno by tam zaczynać)

serwer stabilny , bez doty, bez botów (ja ich przynajmniej nie widuję),cały czas nowi gracze się pojawiają

Zapraszamy !!


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Low rate
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:48:31 pm »
a kojarzycie taki serwer H5 l2Marthys? cos takiego... kiedys tam gralem ale nigdzie nie moge go znalesc ( nie wiem czy poprawnie wpisuje)