Witaj
Gość

Wątek: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.  (Przeczytany 3423 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« dnia: Czerwiec 12, 2013, 09:37:31 pm »
Ostrzegam przed graczem Aschero. Nie oddaje pożyczonych pieniędzy, będąc uczniem zrywa umowę na chwilę przed wbiciem 86. Kawał chama krótko mówiąc, nie wart zaufania.

Pewnie połowy z Was to nie obchodzi ale jeśli chociaż jedną osobę uda się przestrzec przed tym typem to już będzie sukces.

Pozdrawiam,
Myz.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:51:01 pm »
A kto daje noobowi adene ? :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2013, 12:19:53 am »
Kto powiedział, że cyganie nie grają w gry online.


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:32:00 am »
tez miałem dwoch takich co na 61 chcieli 5kk na EQ, dałem i za godzine wyszli do mentora 24/7 ;p
coprawda 5kk to nie pieniądz porówując do tego co sie zarobi jak mentee ukonczy ale cóż..


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2013, 05:27:59 pm »
Cytuj
A kto daje noobowi adene ? :)
A kto powiedział, że to noob? Był uczniem ze 4 dni, expiłem z nim kilka ładnych godzin, udzieliłem mnóstwo rad, pogadałem sporo i wydawał się spoko i normalny no to jak poprosił o pożyczkę to pożyczyłem. Ot i tyle.

Może i błąd może i nie ale ten trend w internecie ostatnio jest smutny. Chodzi mi o trend "odwracania kota ogonem" żeby tylko coś napisać. Koleś pożyczył kasę, nie oddał, więc piszę ostrzeżenie przed nim dla użytku innych - tyle i tylko tyle. A tu wparowuje jakiś nabijacz postów i "odwraca kota ogonem" insynuując jeszcze, że to moja wina, bo mogłem nie pożyczać. Żeby tylko coś napisać. Żeby tylko wyjść na tego cwańszego. Proszę Państwa to są ręce - to są ręce, które opadają.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2013, 05:40:07 pm »
Proszę Państwa to są ręce - to są ręce, które opadają.

Za duzo maxa kolonko


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2013, 07:07:47 pm »
No patrząc z drugiej strony to masz więcej wyświetleń tematu :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2013, 07:50:26 pm »
Proszę Państwa to są ręce - to są ręce, które opadają.

Za duzo maxa kolonko
tru story :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2013, 09:36:19 pm »
to dagger jest nie?:D zajebalem go pare razy na subie w toi :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2013, 09:12:23 am »
Pisanie jak was wycipciali w grze jest strasznie sexi   hahaha

Skoro się dajecie kroić przez innych to co z was za gracze. Ktoś wam coś obieca a potem zmieni zdanie to musicie się zawsze wypłakać na forum? Znam przynajmniej jeden klan na Lilith gdzie robi w ciula wszystkich klanowiczów, robiąc dzięki nim epiki i zabierając cały drop którego dzielą miedzy swoje JEDNO CP.  I WŁAŚNIE ZA TO UWIELBIAM TĄ GRĘ.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2013, 01:31:37 pm »
Pisanie jak was wycipciali w grze jest strasznie sexi   hahaha

Skoro się dajecie kroić przez innych to co z was za gracze. Ktoś wam coś obieca a potem zmieni zdanie to musicie się zawsze wypłakać na forum? Znam przynajmniej jeden klan na Lilith gdzie robi w ciula wszystkich klanowiczów, robiąc dzięki nim epiki i zabierając cały drop którego dzielą miedzy swoje JEDNO CP.  I WŁAŚNIE ZA TO UWIELBIAM TĄ GRĘ.
umiesz czytać?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2013, 01:34:19 pm »
Nawet shoty na ah chodzapo 200kk:X pełno scamerow!


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2013, 02:47:07 pm »
ba, kto bogatemu zabroni ! u nas każdy ma pełne kieszenie adeny, nie to co na Core, biedota i pospólstwo


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2013, 01:14:28 am »
Na naiwniakach się zarabia i w grze i real życiu. Jak ktoś jest ciotą i dał się zrobić w balon to będzie się dawał robić dalej.

@Frazier Tak, umiem czytać. I od razu odpowiem na Twoje kolejne nurtujące pytanie; Nie, nie mam czasu Ciebie uczyć czytać, od tego jest szkoła.


Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2013, 05:11:24 am »
@Frazier Tak, umiem czytać. I od razu odpowiem na Twoje kolejne nurtujące pytanie; Nie, nie mam czasu Ciebie uczyć czytać, od tego jest szkoła.
cale szczescie ze nie musisz odpowiadac na pytanie "czy umiesz myslec?"


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2013, 11:05:58 am »
@Carllana
Jesteś idiotą a Twoje postrzeganie powodów zakładania topików ogranicza się do maksymalnie pięciu, w tym główne miejsce zajmuje "płacz". Współczułbym Ci, bo z tak wąskimi horyzontami nie jesteś w stanie dostrzec 80% głębi tego co dzieje się w okół Ciebie, ale niestety mam na Twą osobę wyjebane.

Idź skończyć szkołę i zacznij kroić naiwniaków jak zapewne czyni ten, który jest dla Ciebie obecnie wzorem (ojciec? brat?) i pozdrów potem psychologa, który będzie grubą kasę kroił z Ciebie jak dopadnie Cię kryzys wieku średniego i wszystko do Ciebie wróci a Ty ze swoimi horyzontami szerokimi jak bary dwunastolatka nie będziesz nawet w stanie pojąć co się dzieje i "dlaczego Ty". Ba, pewnie nie jesteś nawet w stanie pojąć tego co do Ciebie tu piszę i skwitujesz to typową odpowiedzią dla kogoś, kto nie wie co się do niego mówi ale "chyba ktoś mnie obraża" czyli "haha jesteś frajerem" albo "skończ płakać" czy też inny popularny argument typu "naucz się czytać ze zrozumieniem".

Nie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:17:15 pm »
Teraz starasz się odwrócić to po co założyłeś temat, nie sądzę abyś był taki cwany przed tym jak stałeś się serwerowym głupkiem. Ubliżasz mojej osobie, ale pozwolę sobie na to że Ci wybaczę i postaram się zrozumieć. Nie będę się chwalił co studiowałem, i kogo biorę na wzór do naśladowania, bo nawet jakbym Ci powiedział to i tak znalazł byś na to kołtuńską w ogóle nie związaną z tematem w Twoim mniemaniu "cięta ripostę".

Także życzę Ci wszystkiego najlepszego aby Twoi rodzice długo żyli, karmili Cię, płacili za prąd oraz internet dzięki któremu jesteś tu  z nami. Dzięki takim osobą jak Ty wiem że będę miał wysoką emerytuje ;)


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:31:15 pm »
Ja tam nie lubie sprzedajnych kabli, nie polecam z takimi sie zadawać!

A co do mentora który tak się zachowuje to też nieładnie:x


Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:49:21 pm »
Teraz starasz się odwrócić to po co założyłeś temat, nie sądzę abyś był taki cwany przed tym jak stałeś się serwerowym głupkiem. Ubliżasz mojej osobie, ale pozwolę sobie na to że Ci wybaczę i postaram się zrozumieć. Nie będę się chwalił co studiowałem, i kogo biorę na wzór do naśladowania, bo nawet jakbym Ci powiedział to i tak znalazł byś na to kołtuńską w ogóle nie związaną z tematem w Twoim mniemaniu "cięta ripostę".

Także życzę Ci wszystkiego najlepszego aby Twoi rodzice długo żyli, karmili Cię, płacili za prąd oraz internet dzięki któremu jesteś tu  z nami. Dzięki takim osobą jak Ty wiem że będę miał wysoką emerytuje ;)


Cytuj
Dzięki takim osobą jak Ty wiem że będę miał wysoką emerytuje ;)

Cytuj
Dzięki takim osobą jak Ty wiem

Cytuj
Dzięki takim osobą

Cytuj
osobą

Cytuj
osobą

Cytuj
osobą

Cytuj

osobą


gowno, a nie emeryture bedziesz mial analfabeto
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2013, 12:51:27 pm wysłana przez bula »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Ostrzeżenie przed graczem ASCHERO.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:57:37 pm »
Wystarczy, Myzreal chyba już osiągnął swój cel.

Bula i Myzreal, nakarmiliście trolla. 15% za obrazę...

(Widziałem posta przed editem, Bula :<)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel