Witaj
Gość

Wątek: Rozmiar sygnatur użytkowników.  (Przeczytany 3295 razy)

  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Rozmiar sygnatur użytkowników.
« dnia: Luty 02, 2011, 11:35:48 pm »
Nie chciałbym marudzić ale czy nie można by było ograniczyć rozmiaru sygnatur użytkowników forum? I nie mam na myśli dopuszczalnej ilości znaków w sygnaturze. Czytanie tematów takich jak na przykład ten : http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,40021.500.html  jest męczące i zaczyna wkurzać.

Ja rozumiem że każdy ma swoją banię i niektórzy lubią wypisywać swoje "osiągnięcia" z całego l2 "życia" ale po co jeszcze dodają obrazki o wielkości prawie 800x600. Przecież to trzeba mieć za przeproszeniem na...ane w głowie jak cyganka w tobołku.
[


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Rozmiar sygnatur użytkowników.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2011, 11:43:13 pm »
Tu się muszę zgodzić czasem uciążliwe jest przeglądać jedną stronę gdzie jest ledwie 10 postów, a mogło być 20 ponieważ panowie mają wielkie sygnaturki. Wall Of Text albo obrazki jakieś z chrzanione które nikomu nie są potrzebne.
Jeśli ktoś chce mieć obrazek w sygnaturce niech ma, wystarczy użyć painta i go sobie zmniejszyć bez tracenia jakości....

Np sygna solara, nie mam nic do niego ale sygna prawie na mój cały monitor 1024*768
Ci co mają wielkie ekrany to im to nie przeszkadza ale mi tak. Wole czytać 20 postów niż 10 zawalonych sygnami
http://forum.lineage2.com.pl/index.php?action=profile;u=4158
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Rozmiar sygnatur użytkowników.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2011, 08:41:55 am »
Kwestię tę poruszałem już jakiś czas temu w dziale moderatorów i odpowiedź administracji, jak również większości moderatorów była następująca: "Jeżeli przeszkadzają ci sygnaturki to wejdź w Opcje wyglądu z menu Profil i zaznacz: Nie pokazuj podpisów innych użytkowników."

Na chwilę obecną nic innego do powiedzenia w tej sprawie nie mam, ponieważ ilość osób, którym to przeszkadza jest zbyt mała.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans