Witaj
Gość

Wątek: Pytania; początek gry  (Przeczytany 3990 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Pytania; początek gry
« dnia: Lipiec 24, 2016, 02:45:51 pm »
Witam, grałem wcześniej na privach, chciałbym spróbować na offie. Mam kilka pytań:
1. Myślałem o grze Wynnem. Czy bierze się go w ogóle do party po 85?
2. Jeżeli nie, to czy nowy gracz bez gearu jest w stanie sam wyexpić Issa/Healera do 85, czy byłaby to katorga?
3. Jak sprawuje się Archer w solo i czy po 85 bierze się go do pt?
4. Ile mniej więcej zajęło wam wbicie 85 (tygodnie, miesiące, ile godzin dziennie)?
5. Czy wszystkie siege/pvp/territory wars skupiają sie wyłącznie na endgame (mam tu na myśli topkę graczy z najlepszym gearem) czy na średnim poziomie też można znaleźć klany i powalczyć?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2016, 02:53:08 pm »
1. Bierze się go do pt tak jak i każdą inną klasę.
2. Do 85 levelowanie postaci jest bardzo ułatwione i skrócone, sprzęt możesz sobie kupić za coiny, które dostajesz za robienie questów
3. Archer to w tym momemcie postać OP, czyli najmocniejsza
4. Grając kilka godzin dziennie myślę, że około tygodnia
5. Większość ludzi na serwerze ma średni sprzęt


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2016, 03:08:13 pm »
Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź.
1. Czyli wynika z tego, że najlepiej grać postacią która się najbardziej podoba, bo i tak będzie użyteczna?
2. http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=224059
Czy ten poradnik jest wciąż aktualny?

I jak wygląda sprawa z buffami? Jest jakiś podstawowy NPC buffer czy coś? Nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić expienie do 85 bez buffów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2016, 03:33:07 pm wysłana przez elegist »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2016, 04:12:58 pm »
1 dokładnie tak
2. mniej więcej, choć nie będzie ci potrzebny żaden poradnik, quest jest jeden za drugim, u npc u którego skończyłeś bierzesz kolejny, a potem same ci się będą wyświetlać "pytajniki" z questami do wzięcia. To jest bardzo intuicyjne.

Jak mnie pamięć nie myli do 85 masz buffa od NPC, lub najlepiej jakbyś znalazł mentora. Potem to już najlepiej szukać klanu.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2016, 04:40:00 pm »
Dziękuje.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2016, 05:13:32 am »
Nie będzie tak jak napisałeś. Trzeba grać tym co jest przydatne bo inaczej to nic nie pograsz.

Wynn nadaje się tylko do noob cp i olimpiady, żeby móc być hero i nigdzie więcej.

Jak DD to tylko Archer z dual class Tyrr Titan w Helios może być też Feoh z dualem na lekarza.

Co do siege to wygląda tak. Gdzie pojawi się EvilNation to zrobią co chcą i można nawet nie stawiać oporu bo nic ich nie zatrzyma. Klany ze słabszym sprzętem również są i posiadają zamki o które między sobą walczą. Niemniej jednak gra jest bardzo ale to bardzo trudna jeżeli chodzi o dorobienie się jakiegokolwiek sensownego sprzętu a wszystko to, gdzie można go użyć i jest potrzebny zdominował hero klan EvilNation i tyle. Oni grają, TheHorde rozpaczliwe stara się im dorównać a reszta egzystuje i się przygląda bo za wiele zdziałać nie może i długo jeszcze nie będą mogli jeśli jakieś sensowne zmiany nie wejdą w życie.

Mam nadzieję, że gra będzie rozwijała się bardziej w kierunku PVE, dzięki czemu spora część graczy będzie miała co robić i gdzie w miłej atmosferze spędzać czas.

Aktualnie tą grę bym polecił tylko prawdziwym fanom tej serii, którzy już zwyczajnie nie potrafią grać w nic innego prócz Lineage 2 i pogodzą się z jej niedoskonałościami.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania; początek gry
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2016, 05:02:43 pm »
jak ci się nie podoba 1 side p2w, zawsze możesz sobie pograć na tych samych plikach ale na privie :D
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,59059.0.html